Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 8

  • 107 109
  • 799
# 225
Здравейте искам да попитам какво ви е мнението за д-р Любомир Христов и някой посещавал ли го е с генекологичен проблем?
Аз съм негова пациентка, в момента ме следи по ЖК. Миналата година за съжаление ми се наложи абразио и той ми го направи (беше дежурен) и още от тогава съм с отлични впечатления от него. Води и раждания със секцио (естествени - не).
Внимателен е, щади психиката на пациентките си и винаги го откривам по телефон/вайбър дори и късно вечер и в почивни дни.
Знам, че той прави новия тип серклажи в болницата, специализирал е в Германия специално за тях. Като цяло е с насоченост гинекологична хирургия и онкогинекология.

Аз родих естествено именно при д-р Любомир Христов и съм много доволна. Но това беше преди 2 години, може сега да има някаква промяна.
Преди две седмици ми каза, че не води естествени раждания, защото не се знае колко ще се проточат, а в същото време има много планови операции + ЖК + дежурства в отделение + график за прегледи и не смогва.
Виж целия пост
# 226
Moмичета, не ви ли притеснява, че не можете да изберете лекар за ражане, сигурно всички са добри, но ако не си се следил при някой и реално отиваш за първи път при самото раждане, малко ме притеснява, че така виждаш за първи път лекаря и му се оставяш  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 227
Moмичета, не ви ли притеснява, че не можете да изберете лекар за ражане, сигурно всички са добри, но ако не си се следил при някой и реално отиваш за първи път при самото раждане, малко ме притеснява, че така виждаш за първи път лекаря и му се оставяш  Rolling Eyes

Мен по-скоро ме притеснява това, че пациентите са много и сякаш нещата минават малко на конвейр. Чакането го оставям настрана, което е неприятно за работещи хора, но да кажем, че се преглъща.

Имам позната, която се следи в болницата и като гледам какво чудо е с часовете. Чака да излезе графика и още на същия ден звъни за час. Последният път сподели, че прегледът ѝ е бил точно 5мин. и се чувства малко притеснена.

Претоварването явно си казва думата.
 
Виж целия пост
# 228
Здравейте,и аз се следя в болницата и прегледа ми винаги е между 20 и 30 минути.Вече съм в 31-ва седмица,но доки ми каза че няма нужда да се записвам при друг лекар за предстоящото раждане.А виждам,че някои мами го правят дайте съвет как да постъпя?
Виж целия пост
# 229
Някое маме правило ли е хорионбиопсия в клиниката да ми обясни как е и какви тестове могат да се направят с материала?
Виж целия пост
# 230
Moмичета, не ви ли притеснява, че не можете да изберете лекар за ражане, сигурно всички са добри, но ако не си се следил при някой и реално отиваш за първи път при самото раждане, малко ме притеснява, че така виждаш за първи път лекаря и му се оставяш  Rolling Eyes
Сменяш болницата. Толкова ли е трудно? И отиваш някъде, където имаш избор на екип. Или, ако за нещо толкова много държиш да си в Надежда, стискаш зъби. Или не - правиш планово секцио и изобщо не се притесняваш. As simple as that.
Наистина не мога да те разбера защо само се оплакваш от това? Аз като съм недоволна от нещо избирам друго или правя компромис. Това, когато става въпрос за нещо, с което мога да направя избор, както е с болницата, в която ще раждам. Мисля, всъщност надявам се, че никой не ти е опрял пистолет в главата на всяка цена да раждаш там...
Виж целия пост
# 231
Аз исках да раждам планово при Ташков и съобразихме датата с негово дежурство.  Да, обаче раждането тръгна през нощта преди въпросната дата и родих при докторка, за която не искам да си спомням. Та нещата и с плановото секцио не са сигурни.
Виж целия пост
# 232
Moмичета, не ви ли притеснява, че не можете да изберете лекар за ражане, сигурно всички са добри, но ако не си се следил при някой и реално отиваш за първи път при самото раждане, малко ме притеснява, че така виждаш за първи път лекаря и му се оставяш  Rolling Eyes
Сменяш болницата. Толкова ли е трудно? И отиваш някъде, където имаш избор на екип. Или, ако за нещо толкова много държиш да си в Надежда, стискаш зъби. Или не - правиш планово секцио и изобщо не се притесняваш. As simple as that.
Наистина не мога да те разбера защо само се оплакваш от това? Аз като съм недоволна от нещо избирам друго или правя компромис. Това, когато става въпрос за нещо, с което мога да направя избор, както е с болницата, в която ще раждам. Мисля, всъщност надявам се, че никой не ти е опрял пистолет в главата на всяка цена да раждаш там...

Абе момиче, КОЛКО ПЪТИ ВИДЯ ДА СЕ ОПЛАКВАМ, също така къде видя изразено недоволство от този ми въпрос???? Питам това дали ви притеснява или не, това нали е тема, в която се води разговор, задават се въпроси. Като реша със сигурност къде да раждам отивам, до този момент ще съм в теми, които ме интересуват и ще задавам въпроси, които ме интересуват. Като толкова те дразни въпроса ми, подмини го и това е. As simple as that  Wink
Виж целия пост
# 233
Всъщност и аз не виждам какво толкова дразни въпроса или защо така ожесточено нападна newsm78 На мен Надежда ми харесва заради базата и факта, че съм свикнала там. Ама примерно, не бих искала да се падна при лекар, който да ме претупа и да се чувствам като магаре в най-важния момент от живота ми. Затова и аз търся начин да намеря златното уравнение.
Виж целия пост
# 234
Ако само на мен ми е звучало като мрънкане последните няколко поста на потребителката в тази тема, значи моята ракета е крива. Само че ме съмнява. Просто аз съм си цапната в устата (пръстите).

Иначе благодаря за това, че ме нарече "момиче"  bowuu
Виж целия пост
# 235
Аз също не виждам проблем с въпроса на потребителката. Абсолютно нормално е да се притеснява.
Моето мнение се доближава до това на cristi. Базата е добра, има и добри специалисти, но и не толкова внимателни (да кажем). При положение, че няма избор на екип, е много нормално да си зададеш подобни въпроси.

jalana, тук вече въпросът е, дали държиш на определен доктор (екип) или по-скоро на условията в болницата, защото е ясно, че пълно щастие няма. Peace Успех и после да споделиш! Peace

Аз исках да раждам планово при Ташков и съобразихме датата с негово дежурство.  Да, обаче раждането тръгна през нощта преди въпросната дата и родих при докторка, за която не искам да си спомням. Та нещата и с плановото секцио не са сигурни.

Би ли споделила името на докторката, ако искаш, може и на лични. Ще ти бъда много благодарна. Peace
Виж целия пост
# 236
Е, защо на лични.Да каже от коя докторка и защо не е била доволна, за всички ни би било полезно.
Виж целия пост
# 237
Е, защо на лични.Да каже от коя докторка и защо не е била доволна, за всички ни би било полезно.

Предположих, че има своите съображения да не я спомене името, затова предложих да е на лични. Ако иска, нека сподели тук. За мен би било много полезно.

Скрит текст:
Имам 2 предположения и се чудя, дали са същите имена.
Виж целия пост
# 238
Е, защо на лични.Да каже от коя докторка и защо не е била доволна, за всички ни би било полезно.

Предположих, че има своите съображения да не я спомене името, затова предложих да е на лични. Ако иска, нека сподели тук. За мен би било много полезно.

Скрит текст:
Имам 2 предположения и се чудя, дали са същите имена.

Писала съм го по- назад в темата и не исках пак да го натрапвам, но щом питате- Димова
Виж целия пост
# 239
Аз пък от Димова съм супер доволна,благодарение на нея родих нормално иначе щяха да ме срежат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия