"Завръщане"/Sıla/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 43

  • 42 593
  • 743
# 135
Здравейте, не злобейте!  bouquet bouquet bouquet 
Красиви и щастливи! За любовта и камъните са цветя! Браво на тях, това е любовта!

 newsm03 newsm03 newsm03 newsm03
Виж целия пост
# 136
Коте,агата беше на камъните в ранни зори.Още преди 7 часа.Утрините са студени.Сега напече и Нурселка се разсъблече.Не се тревожи,както са я подкарали ще обиколят всички курорти на юг.Не са ходили в Бодрум ,Чешме,КушадасъСамо незнам прибират ли се до Истанбул да се изперат или си пътуват от вила на вила... newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 137
Добро утро, прекрасници Heart Eyes
Кафе...
Скрит текст:

ШЕКЕР...с любимото тридневно оперение Sunglasses
Скрит текст:

За Надето Sunglasses
Скрит текст:


Мацки, нямате угодия, ей Laughing Ако е брадат и космат, що е брадат Rolling Eyes Сега пък, като щавено пиле бил hahaha Joy На мен ми е ТАМАН bowuu
Успешна нова седмица Hug
wavey
Нямах намерение да се разписвам, но ти ме провокира, благодаря ти love001 за готините цаки, добре че не сложи сегашни, Stop защото хич не са ми по вкуса. no
Виж целия пост
# 138
Щях да напиша че са за всички които го искат ама ще отнеса критики. Така че са само за Надето, и да няма пип, че ще има пляс Joy Joy

Макар че Надето сутринта не ми отчете капитана, явно не ги харесваш бе мила с униформа  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Виж целия пост
# 139
Щях да напиша че са за всички които го искат ама ще отнеса критики. Така че са само за Надето, и да няма пип, че ще има пляс Joy Joy

Макар че Надето сутринта не ми отчете капитана, явно не ги харесваш бе мила с униформа newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78


Напротив, имам сантимент към тях по обясними лични причини, но Мехмет с цаки го харесвам единствено и само като Мараз Али, а като излъчване, и като Боран(отчасти и в Хачи) и до там, за настоящето по-добре да замълча, Confused излишно е.
Всички други копия на оригинала пред мен не важат, а и сега конкретизира за цаките и аз знам, че са за меня, тенкс. love001
Виж целия пост
# 140
Така че са само за Надето, и да няма пип, че ще има пляс Joy Joy


 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45
много съм нещастна  cry cry cry cry
точно пък на тези снимки на Мараз Али е убийствено готин и неудържимо сексапилен  newsm09 newsm09 newsm09
и на всичкото отгоре е и с цаки  #Silly
и цялата тази прелест е само и единствено за Надето
не е чееееестнооооо  smile3514 smile3514 smile3514
искам само с едно пръстче да го пипна  newsm17 newsm17 newsm17 newsm17
Виж целия пост
# 141
Като гледам колко сте заети със себе си, на дали ще ви се гледа това хубаво момиче на клип, но все пак го пускам!
https://www.instagram.com/p/BDN351LnS2M/
Виж целия пост
# 142
Като гледам колко сте заети със себе си, на дали ще ви се гледа това хубаво момиче на клип, но все пак го пускам!
https://www.instagram.com/p/BDN351LnS2M/

Хорти нищо не разбрах  smile3506 smile3506 smile3506
това сутрешната физ зарядка на Нерселка ли е   newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 143
Коте, недей да  плачеш бе мила, този е само за теб, избърши си очите и се усмихни  bouquet

Виж целия пост
# 144
Като гледам колко сте заети със себе си, на дали ще ви се гледа това хубаво момиче на клип, но все пак го пускам!
https://www.instagram.com/p/BDN351LnS2M/

Хорти нищо не разбрах  smile3506 smile3506 smile3506
това сутрешната физ зарядка на Нерселка ли е   newsm78 newsm78 newsm78
Не, мила, това е закана, да не й пипаме и одумваме гаджето, защото той е любимият й мъж!
Виж целия пост
# 145
Като гледам колко сте заети със себе си, на дали ще ви се гледа това хубаво момиче на клип, но все пак го пускам![/size]
https://www.instagram.com/p/BDN351LnS2M/
Е и, нещо лошо ли виждаш в шегите ни?
Силистра, сърдитата съм ти, раздаваш с лека ръка цаките на Мараз Али. smile3516 smile3515
Виж целия пост
# 146
Скрит текст:
Като гледам колко сте заети със себе си, на дали ще ви се гледа това хубаво момиче на клип, но все пак го пускам![/size]
https://www.instagram.com/p/BDN351LnS2M/
Е и, нещо лошо ли виждаш в шегите ни?
Силистра, сърдитата съм ти, раздаваш с лека ръка цаките на Мараз Али. smile3516 smile3515


Наде, недей така бе мила, късаш ми сърцето, ето, тези готините са само и единствено за теб и никой друг  smile3525

Виж целия пост
# 147
Коте, недей да  плачеш бе мила, този е само за теб, избърши си очите и се усмихни  bouquet



Силистра истинска дружка си ти
ей ме на с усмивка  newsm47 - 24 карата  Laughing Laughing Laughing

Силистра, сърдитата съм ти, раздаваш с лека ръка цаките на Мараз Али. smile3516 smile3515
Еххх Наде стига се скръндза де  tooth пусни ми малко аванта

Не, мила, това е закана, да не й пипаме и одумваме гаджето, защото той е любимият й мъж!

Е хубаво де  Innocent
като го пипнем от тук - от там - няма да й го изядем я  ooooh!
Виж целия пост
# 148
Скрит текст:
Коте, недей да  плачеш бе мила, този е само за теб, избърши си очите и се усмихни  bouquet


Скрит текст:
Силистра истинска дружка си ти
ей ме на с усмивка  newsm47 - 24 карата  Laughing Laughing Laughing

Скрит текст:
Силистра, сърдитата съм ти, раздаваш с лека ръка цаките на Мараз Али. smile3516 smile3515
Еххх Наде стига се скръндза де  tooth пусни ми малко аванта

Скрит текст:
Не, мила, това е закана, да не й пипаме и одумваме гаджето, защото той е любимият й мъж!

Е хубаво де  Innocent
като го пипнем от тук - от там - няма да й го изядем я  ooooh!
Аз даже няма и да и го барам, tooth но с цаки от онзи период не го давам. Crossing Arms Joy
Виж целия пост
# 149

Аз даже няма и да и го барам, tooth но с цаки от онзи период не го давам. Crossing Arms Joy

Аз да го докопам  Mr. Green- пък ще чакаш да те питам  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия