"Завръщане"/Sıla/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 43

  • 42 592
  • 743
# 660
Чики, мерси за линка, а........мозъци колкото щеш, затова не се учудвам да е на някой.......фен фейса представящ се за Джансу. #Crazy ooooh!
Въобще не мога да си го представя слаботелесния Алакурт като сумист. Mr. Green
Виж целия пост
# 661
Чики, мерси за линка, а........мозъци колкото щеш, затова не се учудвам да е на някой.......фен фейса представящ се за Джансу. #Crazy ooooh!
Въобще не мога да си го представя слаботелесния Алакурт като сумист. Mr. Green

Ех Наде, какво говориш "Алакурт слаботелесен" . Много си е  добре във фигура, килограми, височина, а да не говорим за чар. Доколкото знам при сумото не се изисква участниците да имат натрупани много килограми, а само минимална височина 1,70 м.
Виж целия пост
# 662
Нинче, той височината си я има! Ама килограмите......има мнооооого да надава!!!
Иначе пепаската, ще му се изхлузва Mr. Green
Виж целия пост
# 663
Нинче, той височината си я има! Ама килограмите......има мнооооого да надава!!!
Иначе пепаската, ще му се изхлузва Mr. Green

Диди, препаската/както казваш/ или мавашито, няма  да му се изхлузи защото тя се пристяга спрямо надареността и противника му няма право да посяга там. Прочетох, че в сумото няма категори и противниците могат да бъдат единият 98 кг с/у другия 267 кг или 70 кг с/у 234 и т.н., въпроса е единия да избута другия извън ринга /дохьо/ и за това се изисква сила и спазване на правилата.
Виж целия пост
# 664
И все пак, наш Мехмет е слаб за сумист Crossing Arms
Но, аз точно така си го харесвам love001
Лека нощ newsm46
Виж целия пост
# 665
И все пак, наш Мехмет е слаб за сумист Crossing Arms
Но, аз точно така си го харесвам love001
Лека нощ newsm46

              Диди и аз!
               Лека нощ!
Виж целия пост
# 666
Нинче, той височината си я има! Ама килограмите......има мнооооого да надава!!!
Иначе пепаската, ще му се изхлузва Mr. Green

Точно. Peace
Виж целия пост
# 667
Добро утро момичета кокичета, прекрасен ден ви желая newsm51

Едно кафенце от мен със ШЕКЕР, за да не ви горчи.

Скрит текст:

Виж целия пост
# 668
Добро утрооо

Вай бе  newsm09
Алакурт - сумист  Rolling Eyes
пък Джансу с бебе  Shocked
 #Silly ей голяма работа сте  Laughing Laughing Laughing

Между другото и аз някъде прочетох за проект на Джансу с Къванч  newsm78
любопитно ми е да ги видя двамата на екран  Crazy Crazy Crazy
и с кеф бих гледала  Peace

Хубав ден момичета
Виж целия пост
# 669
Добро утро девойки, хубав ден ви желая.

И кафе с ШЕКЕР ще поднеса, въпреки че вече единици влизат в темата и то по изключение.

Вчера четох за нашата Султанка. Журналисти са я питали за новия и проект с Къванч. Тя отговорила, че няма да  е с него. Нейния проект ще е по хубав и на по късен етап.

Скрит текст:

Виж целия пост
# 670
Добро ви утро момичета  Hug Hug Hug

Силистра
  Hug
мерсаж за кафето и шекера
Джансу като няма да играе в общ проект с Киво  Thinking Thinking с кой тогава
споменава ли  Whistling

Хубав и весел ден момичета  bouquet
Виж целия пост
# 671
Коте, два дни само ние двете си пишем  Hug

Не, Джансу не споменава, само казва че нейния проект ще е по хубав и на по късен етап. Предположенията бяха , че ще е късно есента  bouquet
Виж целия пост
# 672
Здравейте, дружки! И аз четох инфото за Джансу Дере и не казва с кого ще си партнира. Нурселка дали е на Япония? Ако все още има връзка с МАА? Красиво момиче е, въпреки че имат голяма възрастова разлика. Дано всички хора са здрави и щастливи! И дано все пак се появява информация за Боран ага!
Виж целия пост
# 673
Коте, два дни само ние двете си пишем  Hug

Силистра   Hug
нали знаеш приказката - и сам война е войн  Naughty
та и ние с тебе така  Crossing Arms
то като няма вече кого и какво да се обсъжда и всички се покриха  Weary
Виж целия пост
# 674
Здравейте. Simple Smile
Силистра мерси, love001 че поддържаш традицията тук.
Много непрофесионално от нейна страна doh да казва, че нейния проект щял да бъде по-хубав, Shocked че тя откъде знае какъв, ще е на Къванч!?
Дано да не са нейни думи, а нечии преувеличени, защото, ще ми падне в очите с това плоско изказване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия