"Завръщане"/Sıla/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 43

  • 42 590
  • 743
# 675
Здравейте!Султанката най-вероятно има предвид проета-бебе.Ако е така,наистина е много хубав.Де да беше и от Алакурт...Между другото Тони има рожден ден и Нурселка му пече торта в Инстаграм,но пиша от телефон и не мога да кача фотката.Усмихнат ден от мен.
Виж целия пост
# 676
Ей я Чики.




Само не разбрах, сега Нурсели бивша ли е, или пак е настояща, че ако е бивша нали казахте, че Каролинка-Минка няма място тук, същото би трябвало да важи и за всяка друга бивша та затова питам!?!
Виж целия пост
# 677

Здравейте. Simple Smile
Силистра мерси, love001 че поддържаш традицията тук.
Много непрофесионално от нейна страна doh да казва, че нейния проект щял да бъде по-хубав, Shocked че тя откъде знае какъв, ще е на Къванч!?
Дано да не са нейни думи, а нечии преувеличени, защото, ще ми падне в очите с това плоско изказване.

Привет Наде  wavey wavey wavey
то от толкова писания вече как да разберем кой казва истината и кой не  ooooh!

Само не разбрах, сега Нурсели бивша ли е, или пак е настояща, че ако е бивша нали казахте, че Каролинка-Минка няма място тук, същото би трябвало да важи и за всяка друга бивша та затова питам!?!

и аз не знам вече настояща ли е или бивша  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 678
Здравейте умници! Много умувате, много сънувате!  bouquet bouquet bouquet
Наде, правилото в живота е - докато няма нова, всяка настояща е актуална! Ти, ако искаш си пиши за Бобъра, но какво от това, тя е извъртяна плоча!  Thinking Thinking Thinking
За Джансу - Чики е права, от този проект по-хубав, здраве му кажи! Никъде няма  да се снима и с никой! Краткото интервю на  улицата, за което някой преди няколко дни даде линк изобщо не става дума за нов проект, а за това, че ако има нещо нова ще ни уведоми! Това беше, всякакви други интерпретации са ала-бала! Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 679
Здравейте умници! Много умувате, много сънувате!  bouquet bouquet bouquet
Наде, правилото в живота е - докато няма нова, всяка настояща е актуална! Ти, ако искаш си пиши за Бобъра, но какво от това, тя е извъртяна плоча!  Thinking Thinking Thinking
За Джансу - Чики е права, от този проект по-хубав, здраве му кажи! Никъде няма  да се снима и с никой! Краткото интервю на  улицата, за което някой преди няколко дни даде линк изобщо не става дума за нов проект, а за това, че ако има нещо нова ще ни уведоми! Това беше, всякакви други интерпретации са ала-бала! Joy Joy Joy Joy Joy

Аз нали "много" пиша за настоящата, Mr. Green че даже не знам дали е такава, та за Минка, Laughing ще тръгна да пиша.
А, с това вече съм съгласна, че може да е казала.
Виж целия пост
# 680
Здравейте умници! Много умувате, много сънувате!  bouquet bouquet bouquet
Наде, правилото в живота е - докато няма нова, всяка настояща е актуална! Ти, ако искаш си пиши за Бобъра, но какво от това, тя е извъртяна плоча!  Thinking Thinking Thinking
За Джансу - Чики е права, от този проект по-хубав, здраве му кажи! Никъде няма  да се снима и с никой! Краткото интервю на  улицата, за което някой преди няколко дни даде линк изобщо не става дума за нов проект, а за това, че ако има нещо нова ще ни уведоми! Това беше, всякакви други интерпретации са ала-бала! Joy Joy Joy Joy Joy


Аз нали "много" пиша за настоящата, Mr. Green че даже не знам дали е такава, та за Минка, Laughing ще тръгна да пиша.
А, с това вече съм съгласна, че може да е казала.
Така е, Наде, ти поне си казваш каквото мислиш! smile3521 smile3521 smile3521
Виж целия пост
# 681
Юхуууу, Здравейте
 Two Hearts love001
Щом Джансу се предполага че ще има бебе, ето ви и Алакурт


Нурсели  и торти правила. Екстра гадже е.
Виж целия пост
# 682
Здравейте на който не съм казала днес  Hug Hug Hug

Ехааа кога Джансуто роди
кога детето порасна и Акиф го разхожда из мола

Нурселка да вземе и на нас една торта да спетне
нали сме ханъмите Мехметови  Mr. Green
Виж целия пост
# 683
Добра среща  Hug Heart Eyes  Hug къзлар  Hug Heart Eyes Hug
Вай бе,  smile3501 smile3501 smile3501 Коте и Силистра, винаги има поне две у дома, които да посрещат и да изпращат. Всички сме тук и това не зависи от това дали има новини или няма. Имали какво да си кажем си го казваме и написваме.
Нурсели ме кефи с печенето на торти  Party
Виж целия пост
# 684
Хърватките сложили две снимки и за двете се чудят. На едната умуват дали е Нашия Ага - по телосложение бил той. А на другата е бати Гьокмен и се чудят в Дубровник ли е или не newsm78 newsm78 newsm78
Не можах да копирам снимките за да ги постна, не ми се получи  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 685
Хърватките сложили две снимки и за двете се чудят. На едната умуват дали е Нашия Ага - по телосложение бил той. А на другата е бати Гьокмен и се чудят в Дубровник ли е или не newsm78 newsm78 newsm78
Не можах да копирам снимките за да ги постна, не ми се получи  newsm78 newsm78 newsm78

Дай линк да видим  Praynig

Всички сме тук и това не зависи от това дали има новини или няма. Имали какво да си кажем си го казваме и написваме.

Така е Марго  newsm10

Между другото преглеждам турските филми с превод в бокса  newsm03
изгледах и Всичко от любов - хареса ми
сега попаднах на Ay Lav Yu Обичам те - та в него играе този от Завръщане - Бейзан ли беше  newsm78 newsm78 и действието пак се развива в Мардин  Peace
някой ако иска може да го гледа и да каже как е  Naughty
Виж целия пост
# 686
Ето, заповядайте  дами newsm78 newsm78 bouquet

http://www.forum.hr/showthread.php?t=870607&page=309

Ей така ми харесва, да ви виждам  newsm51 love001
Виж целия пост
# 687
Хърватките сложили две снимки и за двете се чудят. На едната умуват дали е Нашия Ага - по телосложение бил той. А на другата е бати Гьокмен и се чудят в Дубровник ли е или не newsm78 newsm78 newsm78
Не можах да копирам снимките за да ги постна, не ми се получи  newsm78 newsm78 newsm78
Силистра, това е Луиш Нани, мила, португалски футболист, играл за Фенербахче в Турция и е взета от тук http://instagramm.ru/luisnani/ !!!! smile3521 smile3521 smile3521 smile3521
Не вярвам Луиш Нани да се прави на Мехмет Акиф Алакурт!!!! Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 688
Хърватките сложили две снимки и за двете се чудят. На едната умуват дали е Нашия Ага - по телосложение бил той. А на другата е бати Гьокмен и се чудят в Дубровник ли е или не newsm78 newsm78 newsm78
Не можах да копирам снимките за да ги постна, не ми се получи  newsm78 newsm78 newsm78
Силистра, това е Луиш Нани, мила, португалски футболист, играл за Фенербахче в Турция и е взета от тук http://instagramm.ru/luisnani/ !!!! smile3521 smile3521 smile3521 smile3521


Аха, Хорти благодаря, чуденката поне за нас отпадна. Хърватките да продължават да мислят, надявам се че правилно съм разбрала написаното от тях.
Виж целия пост
# 689
Тези хърватки не могат си познаят Любимия. Ама че фенки.. smile3513
Трябва да се самоизключат от фен клуба на МАА.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия