Zara - пазаруване онлайн

  • 160 847
  • 728
# 105
Момичета, моля за мнение за дамските чанти на Зара - заслужават ли си?

За момента имам само една тяхна чанта.Вече наколко месеца я нося, но е бетон!
Не са мръднали нито кожа,нито дръжки.А и много ми я харесват.
Доволна съм,бих си купила и други.
Виж целия пост
# 106
Във вторник поръчах едни кецове с опцията безплатна доставка до магазин(в магазина нямаше номерът, който ни трябва). Да видим за колко дни ще са тук.
Като поръчвах с опция за безплатна доставка до магазин, поръчката и двата пъти тръгваше в понеделник и в петък беше в магазина в гр.Бургас
Виж целия пост
# 107
Аз поръчах миналия понеделник и едва днес доставката е в магазина. Една седмица доставка  Grinning
Виж целия пост
# 108
Във вторник поръчах едни кецове с опцията безплатна доставка до магазин(в магазина нямаше номерът, който ни трябва). Да видим за колко дни ще са тук.
Като поръчвах с опция за безплатна доставка до магазин, поръчката и двата пъти тръгваше в понеделник и в петък беше в магазина в гр.Бургас

Днес пристигнаха. Така и така бях в магазина взех и една тениска на 50% за баткото - 7.95лв. Явно вадят по някой друга намалена дреха или тези поне предният път ги нямаше сред намалените.
Виж целия пост
# 109
Аз влизам с малко тъп въпрос - ако поръчам с дебитна карта, банката -ОББ, ще ми удържи ли някаква такса за тази услуга? Понеже четох в общите условия, че е споменато нещо такова newsm78
Виж целия пост
# 110
Таксите за плащане с картата се определят от банката. Ако в тарифата на ОББ е заложено да има такса, то не зависи дали ще плащаш в сайта на H&M, Zara или друг онлайн магазин.
Виж целия пост
# 111
Благодаря, Мира..и аз така го разбрах, но......искаше ми се да не ходя до банката, ако някой ползва карта от ОББ, може ли да каже как стоят нещата? Praynig
Виж целия пост
# 112
Аз ползвам, но кредитна - такси за плащане нямам - нито офлайн, нито онлайн. Погледнах им тарифата - за плащане с дебитна карта при търговец в чужбина е или без такса, или 0.5% в зависимост от картата -http://www.ubb.bg/rates/fees-and-commissions-individual .
Виж целия пост
# 113
Точно тази тема търсих. Благодаря момичета! bouquet
Виж целия пост
# 114
Записвам се в очакване на тази блуза:
http://www.massimodutti.com/bg/bg/mid-season/%D0%B4%D0%B0%D0%BC% … tegoryNav=1653021
Виж целия пост
# 115
Момичета харесала съм си тази чанта.  http://www.zara.com/bg/en/woman/bags/view-all/pleated-tote-c819022p3491530.html Някой има ли отзиви за нея?
Виж целия пост
# 116

И аз съм я харесала, но се колебаех за цвета, че синьото е доста силно Rolling Eyes
Виж целия пост
# 117
Ще дам отзиви, като пристигне.  Peace
Виж целия пост
# 118
Ако доставката ми е била до магазин, връщането пак ли от магазин трбва да бъде или мога да извикам куриер  newsm78
Виж целия пост
# 119
Мисля, че може и с куриер. Когато поръчвах до магазин вътре на бланката за връщане имаше и вариант за връщане с куриер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия