Zara - пазаруване онлайн

  • 160 848
  • 728
# 135
Би трябвало, но дали наистина са налични в магазина не се знае, на Масимо Дюти например не са верни наличностите по магазини Peace
Еми има 3 различни номера налични, не е останала само 1 бройка. Така че се надявам да са реални. Поне досега като съм сравнявала не е имало проблем. Замислих се да ги поръчам до магазина, но с тези празници и като ви четох сигурно ще се бавят 2 седмици. А аз нямам магазин наблизо и другата седмица ще ходя във Варна. Та не ми се рискува, защото ходенето не търпи отлагане. Пък и без да пробвам и да знам дали ще се харесам. newsm78
Виж целия пост
# 136
Католическият Великден мина, така че, докато дойдат до тук, и нашият ще мине. Аз мисля едни детски дрешки да поръчам. Имам от минали години и гледам размерите, не са стандартни или поне това, което имам - суичър 24-36 пише 94см, 18-24 - 86см., долнище от тази година - 18-24 - 92см. newsm78
Виж целия пост
# 137
Момичета, разменям този пуловер http://www.zara.com/bg/en/woman/special-prices/oversized-sweater … 8501p3186782.html черен, р-р S за същия, но М или Л дори, може и други цветове (преди го имаше и в синьо/сиво/кафяво, на 39,90лв). Може и за някой от другите подобни oversized.
Виж целия пост
# 138
В Страдивариус -20% на рокли  Peace
http://www.stradivarius.com/bg/love-dresses--20%25-c1678501.html
Виж целия пост
# 139
Момичета, вие с виртуални карти ли пазарувате онлайн или с реални?

В ОББ, където ми ппревеждат заплатата, май не предлагат такава услуга-виртуална карта ooooh! Касиерката ме попита даже какво е това и ме гледаше като полезно изкопаемо... #Crazy
Виж целия пост
# 140
С реални дебитни и кредитни  Grinning Peace
Виж целия пост
# 141
Някой има ли наблюдение дали при изчерпани номера в сайта пак зареждат. Чудя се на една детска рокличка от сума време и сега си блъскам главата, че докато се натуткам е свършила точно в размера, който ми трябва, всички останали са налични. И друго да питам - уж има за проверка на наличности по магазините, ама май съвсем не сработва, винаги дава, че няма наличност. Има ли някакъв телефон, на който, ако звънна, биха ми казали дали го има даден артикул в желания размер  newsm78
Виж целия пост
# 142
Някой има ли наблюдение дали при изчерпани номера в сайта пак зареждат. Чудя се на една детска рокличка от сума време и сега си блъскам главата, че докато се натуткам е свършила точно в размера, който ми трябва, всички останали са налични. И друго да питам - уж има за проверка на наличности по магазините, ама май съвсем не сработва, винаги дава, че няма наличност. Има ли някакъв телефон, на който, ако звънна, биха ми казали дали го има даден артикул в желания размер  newsm78
Вероятно ако звъннеш в даден магазин ще ти отговорят дали го имат. Съдейки по ХМ го казвам. Иначе съм забелязала, че в Парадайс има най-голямо разнообразие. Peace
Виж целия пост
# 143
И аз това исках да разбера - дали някой е звънял в магазин с такова питане. Иначе тук във Варна си имаме само един магазин на Зара Wink
Виж целия пост
# 144
Аз редовно звъня да проверя дали имат наличности. По принцип в сайтовете на моловете са дадени и тел. за връзка.
Страдивариус оправиха ли си номерацията?
Виж целия пост
# 145
Момичета, вие с виртуални карти ли пазарувате онлайн или с реални?

В ОББ, където ми ппревеждат заплатата, май не предлагат такава услуга-виртуална карта ooooh! Касиерката ме попита даже какво е това и ме гледаше като полезно изкопаемо... #Crazy

Аз пазарувам с виртуална, но те май не се предлагат от всички банки. Би трябвало с която и да е дебитна да можеш да пазаруваш Peace
Виж целия пост
# 146
Благодаря, момичета, за отговорите за картите...Вероятно направо с дебитната ще опитам, тъй като ОББ не поддържат услуга виртуална карта, макар малко да се притеснявам от измами Confused
Виж целия пост
# 147
При издаване на дебитна карта искайте от банката да бъде Виза Електрон  Peace При нея всички онлайн покупки и трнзакции стават лесно и бързо  Simple Smile Няма допълнителни такси за поддръжка и прочее, всичко е като при обикновена дебитна карта. При нея се плаща през устройство без код, само я сканират (например в супера, когато сте натоварени с покупки всичко става бързо  Wink)
Виж целия пост
# 148
Ами не е точно така за Визата. 😄 Някъде има такси, някъде не - това зависи и от банката издател и не въвеждаш ПИН, само ако е безконтактна.
Виж целия пост
# 149
abs  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия