Zara - пазаруване онлайн

  • 160 847
  • 728
# 435
И аз да споделя,често купувам от ЗАРА,детските дрехи са умалени и то доста.
Моята дъщеричка е на 4 сега,взимам с номер напред винаги. Peace
Виж целия пост
# 436
Ако гледате сантиметрите, няма да сбъркате с детското.
Виж целия пост
# 437
Нали това казвам: малката е 86, купувам р-р 92 и е малко (долнището й е късо)  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 438
+1
Виж целия пост
# 439
Относно липсващия ми артикул няклоко пъти им пиша и все едно ми отговарят. Аз ли не мога да разбера какво искат, те ли.
Доколкото разбирам пишат да се свържа с тях по мейл или телефон. Аз им пиша на мейл, те същото отговарят. Нищо конкретно.

Dear Desislava,

Thank you for contacting Zara.com regarding order: XXXXXXXXXX.

Due to the nature of your query, please contact us on the number below.

In case of further queries, please contact our Customer Service through the contact form or call us on 00800 121 4422. You may also send us an email to contact.bg@zara.com.

Regards,
Виж целия пост
# 440
Пишат да се обадиш на номера, а при др въпроси дават и мейла. Тъй че се обади.
Виж целия пост
# 441
Споделям за умалените детски дрехи, за разлика от обувките им обаче - според мен те са уголемени с номер /детските/.

И да питам - някой има ли това яке , чудя му се много за догодина?!
КАПИТОНИРАНО ЯКЕ С КАЧУЛКА
Цвят: Малина
1938/700

http://www.zara.com/bg/bg/%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D … 4002p3646841.html
Виж целия пост
# 442
Пишат да се обадиш на номера, а при др въпроси дават и мейла. Тъй че се обади.
Благодаря! Не съм сигурна обаче колко ще се разберем. Не ми е перфектен английският. Много кофти, че нямат бг клиентски център.
Виж целия пост
# 443
Имаме капитонираното яке в цвят малина. На живо цветът е също толкова ярък, харесва ми. Но според мен е връхна дреха по-скоро за късна есен и топли зимни дни, не е за време като днешното. Леко е, с тънка вата, няма ластици на ръкавите, ципът се вдига и сваля лесно, качулката приляга добре и косматичкото може да се маха, на копчета е. Не знам материята как ще се държи, като се намокри от дъжд или сняг. За почти 7 годишната ми дъщеря с ръст 128, взех размер 9-10 - сега е леко голямо, но за следващата есен/зима ще е добре.
Виж целия пост
# 444
Благодаря, аз го искам за зимно яке и ще пропусна в този случай.
Виж целия пост
# 445
Да похваля персонала на Масимо Дюти, откриха моите разменени продукти, много любезни и отзивчиви.
Виж целия пост
# 446
Получих тази кремава кашмирена рокля , но има нещо недоизмислено в нея  Thinking Дълга ми е в размер S, а пък гърбът гол... Може би ще я връщам. Има ли тема за размяна от Zara?
Виж целия пост
# 447
Като заявите връщане, след колко дни идва куриерът?
Дали ще има по-голямо намаление в сайта?
Виж целия пост
# 448
Здравейте, имате ли наблюдения за ето тези две неща като размери, а и като качество?
http://www.zara.com/bg/bg/%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D … p;origin=shopcart
От якето ме интересува S-ката.

http://www.zara.com/bg/bg/%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D … p;origin=shopcart
А от това палтенце ръст 128. Притесних се, като видях от мненията ви, че детските дрехи са умалени, а аз се бях нагласила да купувам на дъщеря ми този размер, тя е 133 висока,
Виж целия пост
# 449
Здравейте, имате ли наблюдения за ето тези две неща като размери, а и като качество?
http://www.zara.com/bg/bg/%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D … p;origin=shopcart
От якето ме интересува S-ката.

http://www.zara.com/bg/bg/%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D … p;origin=shopcart
А от това палтенце ръст 128. Притесних се, като видях от мненията ви, че детските дрехи са умалени, а аз се бях нагласила да купувам на дъщеря ми този размер, тя е 133 висока,

Нямам мнение за тях  не мога да коментирам,но имам наблюдения относно размерите. Мисля,че отговори те са умалени са много подвеждащи и не целя да обидя никого.
Децата ни са различни зависи не само от височината,но и ок кг.на детето.Дете което е 133 и слабо като вейка ще си му стане размер 128 и изобщо няма да му е малко,но дето при тази височина и с 5 кг отгоре тогава за него може и да е малко.
Не си го смуча от пръстите синът ми е 138-слабо дете  и размер 140 дрехи са му големи все още седят му като подарени и от  Зара взимам размер на долу,но аз и не обичам дрехи който да не са размер и да висят.
Така,че вие ще прецените,ако имате възможност е най-добре да пробвате на място,ако нямате възможност тогава поръчвате и връщате,ако се наложи  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия