Zara - пазаруване онлайн

  • 160 847
  • 728
# 480
Аз съм си заредила 10-15$ в скайп и по такива магазини звъня само от там. Доста време изкарвам с тези пари там.
Виж целия пост
# 481
А как разбирате, че сте го извикали? И аз попълниха формата за връщане, но и на мен ми излезе бяло поле. Пише, че трябва да се получи имейл, но вече трети ден такъв нямам.
Около 10 пъти пробвах през телефона да натисна опция връщане, тъй като основно него ползвам, от него поръчах и нямах проблем, но при опция връщане - бял екран.
Накрая през лаотопа успях...там ми написа, че ще получа мейл. Получих, дори онзи ден дойде куриер.
Виж целия пост
# 482
Тези дънки р-р 140 https://www.zara.com/bg/bg/%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%B5% … 0473p3782513.html са малки на моя син, ако някой ги иска моля да пише на ЛС
Виж целия пост
# 483
Безплатна доставка:


http://www.stradivarius.com/bg/

http://www.bershka.com/bg/
Виж целия пост
# 484
Как се плаща тук с карта или с наложен платеж?
Виж целия пост
# 485

И в Страдивариус ли има БД? newsm78 Аз не виждам да пише някъде.

Плаща се само с карта.
Виж целия пост
# 486

И в Страдивариус ли има БД? newsm78 Аз не виждам да пише някъде.

Плаща се само с карта.

И като продължите на 2-ра стъпка дава доставка до магазин,ако не се лъжа!
Виж целия пост
# 487
В Страдивариус безплатната доставката е до магазин. Мен ме устройва, благодаря  Hug
Виж целия пост
# 488
Доставката до магазин винаги е безплатна за всичките марки на Индитекс. Peace
Виж целия пост
# 489
Здравейте, не съм пазарувала от ZARA онлайн, и искам да попитам, дали има шанс да се появи размерче ( например върнато ) тъй като виждам отстрани, че никой размер не е наличен? Благодаря предварително. http://www.zara.com/bg/bg/%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D … 0002p4021003.html
Аз си взех поръчката от магазин и още там върнах две неща. На касата им сложиха аларми, което ме кара да мисля, че ги оставят в магазина за продажба. Не знам как стоят нещата ако се връщат с куриер...
Не ти помогнах много  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 490
Някой има ли такова яке http://www.stradivarius.com/bg/sale/%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0% … efaultColorId=320 Колебая се между S и М
Виж целия пост
# 491
И аз много го бях харесала. Crazy Но според мен е по-широк модела и S ще е по-добре. Имаш ли дрехи на марката, може по тях да се ориентираш.
Виж целия пост
# 492
Нямам затова се чудя. Аз по принцип съм между S и М. Конкретно за модела, го харесах, че е широко. Ще поръчам М, заради дължината на ръкава. Ще пиша, като дойде.  Peace
Виж целия пост
# 493
Аз имам такова бордо, нося S и си взех S-ка. То си е модел тип "овърсайз", така че трябва да се взима точния ти номер, ръкава и на S-ката си е дълъг  Peace
Виж целия пост
# 494
Преди 2 дни получих мейл, че ми изпращат поръчата. Преди 1 час получих мейл за възстановяване на парите за нея Shocked На някой случвало ли се е? Ще я получа ли тази поръчка или не?
Единственото, което имам като обяснение е, че им писах да питам в какъв срок възстановяват парите за стока от поръчката, която не са изпратили. Да не са ме разбрали? За първи път ми се случва подобно нещо  Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия