Всякакви въпроси относно съдомиялните - 18

  • 87 517
  • 726
# 225
Преди мен също пита някой, моята поне си има дупчици
https://www.google.bg/search?q=%D0%BA%D0%BE%D1%88%D0%BD%D0%B8%D1 … NZZyKcYFBlGG6M%3A

Като гледам всичките си имат, как през тези дупчици ще се напъха лъжица с дръжката нагоре  newsm78  Освен да махаш капачето, но каква е логиката да са надолу пак не разбирам. С нищо не пречат и не опират ако са нагоре, в моята книжка така пише, така правя, така  ми е логично. А ти си ги мий както искаш разбира се  Peace
Виж целия пост
# 226
Ооо, този горния капак съм го махнала от самото начало, забравила съм дори за неговото съществуване. Подсетих се от сниките.  Laughing Той всъщност каква роля играе? Кошничката ми отгоре си е напълно отворена. То и затова няма как да се сложат обратно.
Виж целия пост
# 227
Ооо, този горния капак съм го махнала от самото начало, забравила съм дори за неговото съществуване. Подсетих се от сниките.  Laughing Той всъщност каква роля играе? Кошничката ми отгоре си е напълно отворена. То и затова няма как да се сложат обратно.

Разбрахме се  Wink, аз си ги редя дупка по дупка  Laughing
Виж целия пост
# 228
Бях чела някъде /мисля, че в упътването/, че ножовете се слагат с острието нагоре, защото с острието надолу има опасност да се прореже кошницата с течение на времето.
Острието си го слагам надолу, няма да се режа като ги вадя в бързината я, пък и винаги са ми идеално измити.
Ролята на капака на кошничката е да държи приборите да не се опират много.
Виж целия пост
# 229
Здравейте дами,
Имам проблен със съдомиялната и искам да се допитам до вас. Взех си аег електролукс фиеста от Германия втора ръка, за пръв и последен май правя тази отстъпка от новото, но както и да е. Дадоха ми от магазина даже гаранция от една година. Вързахме я и я пуснах с препарат за почистване и установих, че не загрява-нито вода, нито суши. Въпроса ми е колко пари горе долу струва подобен ремонт-нагревател,реле или там каквото е? Чудя се дали да си викна техник или дя му я закарам на този дето ми я продаде? Идеята ми е, че ако евентуално би струвало 20-30лв нямам сметка да я карам до София и обратно!
Приемам идеи и съвети всякакви, е, утре ще му звънна, но поне да имам едно на ум. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 230
20 -30лв едва ли,100лв ще да е.те за една пералня толкова взимат
Виж целия пост
# 231
Здравейте дами,
Имам проблен със съдомиялната и искам да се допитам до вас. Взех си аег електролукс фиеста от Германия втора ръка, за пръв и последен май правя тази отстъпка от новото, но както и да е. Дадоха ми от магазина даже гаранция от една година. Вързахме я и я пуснах с препарат за почистване и установих, че не загрява-нито вода, нито суши. Въпроса ми е колко пари горе долу струва подобен ремонт-нагревател,реле или там каквото е? Чудя се дали да си викна техник или дя му я закарам на този дето ми я продаде? Идеята ми е, че ако евентуално би струвало 20-30лв нямам сметка да я карам до София и обратно!
Приемам идеи и съвети всякакви, е, утре ще му звънна, но поне да имам едно на ум. Благодаря предварително!

Щом има гаранция не се набутвай, директно им я връщай да си я оправят  Peace
Виж целия пост
# 232
Благодаря, ще им я върна - 100кинта са много, пък и имат ангажимент Peace
Чудя се само, те като ги докарат Европата не ги ли пробват или само отварят и на пръв поглед кое е ок, кое -не?
Виж целия пост
# 233
Момичета, моля някой с  Beko 6833 да пише, че искам питам нещо. Всъщност може би и някой с друго Беко ще може да ми помогне.
Виж целия пост
# 234
За какъв електроуред Беко става въпрос? Аз имам сушилня и миялна, доволна съм.
Виж целия пост
# 235
ти питай, пък, който има евентуално ще ти отговори.
моята е беко, ама не и помня точно модела.
Виж целия пост
# 236
И аз съм с Беко, но без индикатор за сол.
Някой има ли идея как и кога да слагам сол?
Виж целия пост
# 237
Модела ми е Beko 6833.

Имах проблеми преди с нея, но се оправи/явно тогава беше от препарата и настройките/.

Сега имам друг проблем. Имам усещането, че не плакне съдовете. На най използваната от мен програма "бързо и чисто"- ежедневна /при мен е  програма номер 4 / когато свети индикатора за измиване перките се въртят и мият, след това светва индикатора за изплакване, но се чува шум като при сушене и това продължава към 20 мин, а когато светва индикатора за сушене трае точно 1 мин и програмата приключва.

В момента пуснах пробно интензивна програма. Все още не се е изключила, но след измиването, когато светна индикатор плакнене, плакна в продължение на 30 мин и в момента вече 30 мин суши. Това ми се струва по-нормално като работа и подозирам, че проблема е само при 4-та програма.

Та исках да  питам някой ползващ същата колко му продължава сушенето при бързата програма. Възможно ли е да е само 1 мин?
Виж целия пост
# 238
Аз съм с друго Беко и мисля, че веднъж засякох това, което ти описваш, но на най-кратката - 30' програма. Не съм много сигурна, следващия път ще обърна повече внимание. Но мисля, че програмата продължи по-дълго и точно така -  показваше, че мие, а не се чуваше нищо вътре. Само на два пъти как изпомпва помпата. После мигна индикатора за сушене и след няма и минута- край на програмата. Следващия път като я пусна ще стоя до нея да я наблюдавам. Но пък иначе всичко си беше перфектно чисто и изплакнато.  Peace
Виж целия пост
# 239
Аз съм с друго Беко и мисля, че веднъж засякох това, което ти описваш, но на най-кратката - 30' програма. Не съм много сигурна, следващия път ще обърна повече внимание. Но мисля, че програмата продължи по-дълго и точно така -  показваше, че мие, а не се чуваше нищо вътре. Само на два пъти как изпомпва помпата. После мигна индикатора за сушене и след няма и минута- край на програмата. Следващия път като я пусна ще стоя до нея да я наблюдавам. Но пък иначе всичко си беше перфектно чисто и изплакнато.  Peace

Много ще съм благодарна Simple Smile

Между другото в момента ги огледах и пак имам неизмити съдове, значи не е само от плакненето, понеже тук си ги плакнеше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия