Звездни компромати - 279 част

  • 91 749
  • 730
# 150
Къде е сега Анджелина с нейната благотворителност ?!
Виж целия пост
# 151
Къде е сега Анджелина с нейната благотворителност ?!
Чакай малко да поотихнат нещата и тая лицемерка пак ще се активизира.  #Cussing out
Виж целия пост
# 152
[img=https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/11885180_10154105054902318_8036508580994070319_n.jpg?oh=69a962b26d14471ecd94d04015358ed6&oe=577D5D47]http://Ози Осбърн[/img]
Виж целия пост
# 153
Къде е сега Анджелина с нейната благотворителност ?!

Във връзка с кое ?
Виж целия пост
# 154
Песента на Поли страшно много ми прилича на една друга, ама как не я знам как се казва ooooh! Ако се сетя тези дни ще ги сравня, но направо цели отрязъци звучат еднакво, дано да се бъркам и да нямаме гафове на конкурса.
Началото ми прилича на "Love Me Like You Do" на Ellie Goulding, неприятна ми е, затова я познах от раз.

С атентата в Брюксел.
Виж целия пост
# 155
Хубави крака ... ама къси  Laughing

Alessandra Ambrosio (34)

Скрит текст:






Виж целия пост
# 156
Първата снимка е много гадна, отвратителен ракурс Rolling Eyes
Виж целия пост
# 157
Според мен Алесандра най-много да е 171 .... Нищо,че я пишат 173... А първоначално 177 см  ooooh! ooooh! Ама на лъжата краката са къси   Mr. Green
Те и Анджелина дъъъъълги години я пишеха 173 ,но сега най-накрая ,след като се наби на доста го коригираха на 169 см .
 
Цитат
С атентата в Брюксел.
А в случая към кого да благотвори Анджелина  Rolling Eyes Към пострадалите ? Не може да огрее навсякъде. За мен би било достатъчно да се овладее малко в тая проарабска нагласа . Може би заради това,че баща й пък е произраелски настроен.

https://www.instagram.com/p/1uqyHiTVEQ/ един от най-щастливите мъже на света  Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост
# 158
Хубави са и кълките но за нейният торс късеЯт  Heart Eyes
Виж целия пост
# 159
Според мен Алесандра най-много да е 171 .... Нищо,че я пишат 173... А първоначално 177 см  ooooh! ooooh! Ама на лъжата краката са къси   Mr. Green
Скрит текст:
Те и Анджелина дъъъъълги години я пишеха 173 ,но сега най-накрая ,след като се наби на доста го коригираха на 169 см .
 
Цитат
С атентата в Брюксел.
А в случая към кого да благотвори Анджелина  Rolling Eyes Към пострадалите ? Не може да огрее навсякъде. За мен би било достатъчно да се овладее малко в тая проарабска нагласа . Може би заради това,че баща й пък е произраелски настроен.

То не е до височина  Wink а до съразмерност  Grinning
има ниски жени с хубави , издължени кълки  Grinning
Виж целия пост
# 160
Така е Дес , сега ми хрумва за пример Алисия и Николета. И вете са  нюнюта,но Алисия има дълги крачета,докато Николета не .
Джоли също има дълги крака спрямо скромните си 169см. .

Но при Алесандра освен,че е кофти пропорция,яко се лъже и за височината.

При условие,че Лима е 177,8, а тези платформи,колко да са... 5-6 сантиметра,най-малко... А е колкото Лима на тях...
Скрит текст:
Виж целия пост
# 161
Така е Дес , сега ми хрумва за пример Алисия и Николета. И вете са  нюнюта,но Алисия има дълги крачета,докато Николета не .
Скрит текст:
Джоли също има дълги крака спрямо скромните си 169см. .

Но при Алесандра освен,че е кофти пропорция,яко се лъже и за височината.

При условие,че Лима е 177,8, а тези платформи,колко да са... 5-6 сантиметра,най-малко... А е колкото Лима на тях...
Скрит текст:
На Алисия са по-финни , при Николета не , но пък ми изглежда сръразмерна  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 162
На Алисия за мен изглеждат по издължени. За мен Николета няма хубави крака . Дупе- горе долу, малко разчекнато,ама айде сега да не издребняваме,че като си помисля за Ким Кардашиян  #Crazy Хубави силиконки има Николета и в личице е красивичка на база  Гонзовица и подобни екземпляри .
Виж целия пост
# 163
Николета я видях миналата година. Пълно цигане си е. Може би е била хубава в лице някога, но не съм я виждала тогава.
Виж целия пост
# 164
Поне от снимките .... Те и другите имат фотошоп,ама какво ...Горзнички са си. Ми да вземат да се обработат и те.  Барем,като ще ги гледаме на снимка,поне да ни е приятно. Няма да се женим за тях,я  Sunglasses

За мен една жена,ако ще е приемана за голяма красавица, някакъв всеобщ секс символ и т.н., трябва да няма лабаво място от главата до петите . За мен такава жена е Адриана Лима. Симпатична в лице,перфектно тяло- зашеметяващи крака,малко дупе "барабанче" ...  Най-много точки събира по моята точкова система,като общ компонент  Mr. Green Виж при Анджелина не ми харесва дупето,гърдите,ръцете . Иначе в лицето е 10ка .
А тия българските освен една огромна претенция,какво имат ? Силикон всеки може да си бутне . Да си цоцкат богати чичковци и да си знаят мястото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия