Звездни компромати - 279 част

  • 91 723
  • 730
# 165
https://www.facebook.com/HILIFE.BG/videos/10153389113425843/

 Grinning Heart Eyes

ревюто на една съфорумка  Wink 
(напосл. е поспряла да пише тук или поне не съм я засичала , то не че аз съм много редовна  )
Страхотно и се получава това с което се е захванала  Hug
Виж целия пост
# 166
Елена Йончева е на 51 година...съжалявам, но някак не мога да го възприема това.

Много се радвам на жени, които изглеждат по този начин на тази възраст и се чувстват достатъчно млади и силни, за да родят.
Не на всички им се получава да родят преди 30-тата си година. Или даже преди 40-тата...
Извинявай, но ЕЙ си изглежда като 50+ жена. Да й е живо и здраво детенцето!
Виж целия пост
# 167
https://www.facebook.com/HILIFE.BG/videos/10153389113425843/

 Grinning Heart Eyes

ревюто на една съфорумка  Wink 
(напосл. е поспряла да пише тук или поне не съм я засичала , то не че аз съм много редовна  )
Страхотно и се получава това с което се е захванала  Hug
кажи повече де Sunglasses
Виж целия пост
# 168
Този сезон гримьорите на Капките никакви ги няма. Всеки изглежда като себе си с перука, ужасна гротеска са някои.
Радина изглежда перфектно за възрастта си. Гледам я по БНТ редовно и много ми харесва.
Виж целия пост
# 169
"Топ модел" BG  Mr. Green
/снимките ги е пуснала с гордост шефката на Sofia Fashion Week Мария Бонева, явно от някаква апаратна/

Скрит текст:




Виж целия пост
# 170
Явно критериите ми за красота се разминават с общоприетите. На мен Елена много свежа и естествена ми изглежда.
За сметка на това се потрисам от вида на пластмасово-силиконови кукли с парализирани лицеви мускули, независимо дали са на 20, 40 или повече години...
Виж целия пост
# 171
На тези снимки от монитора Николета изглежда направо уродливо, в контекста на дългите и къси кълки. Да не говорим за потъналото от срам дете, което е забучило поглед в пода. Сори, ама децата са си деца, не са "фешън-икони".
Виж целия пост
# 172
Гледам Юлияна Дончева при Гала. 
Опъвала ли се е?  Странно ми изглежда.   Thinking
Виж целия пост
# 173
Гледам Ю. Дончева при Гала. Много я харесвам, но ме озадачи позицията на едната й вежда, поне сантиметър е над другата newsm78
Калина Крумова - свежа и елегантна. Не ми допада стайлинга й, нито в момента, нито по принцип, не я харесвам и в лице, но фигурата й е безупречна.
Диди, писали сме заедно Laughing
Виж целия пост
# 174
Ще и се да мине за 30 - годишна, но само й се ще. На това му се казва: "когато желанието е по- голямо от възможностите"!!
Виж целия пост
# 175
https://www.facebook.com/HILIFE.BG/videos/10153389113425843/

 Grinning Heart Eyes

ревюто на една съфорумка  Wink 
(напосл. е поспряла да пише тук или поне не съм я засичала , то не че аз съм много редовна  )
Страхотно и се получава това с което се е захванала  Hug
Ау, целия бански е върха  Heart Eyes
Виж целия пост
# 176
На кой дизайнер е това ревю?
Виж целия пост
# 177
Ръцете на Гала са страхотни за възрастта й. Юлиана Дончева трябва да съди хирурга.
Цялото студио ми изглежда като цигански катун.
Виж целия пост
# 178
Не ви ли струва, че и Калина нещо... килограми ли е качила?
Виж целия пост
# 179
На кой дизайнер е това ревю?

Би трябвало да е това Rolling Eyes

http://lilianedwards.com/bg/pazaruvaj-onlajn/jeni-one-more-kiss-c-22_41.html

Аз не съм впечатлена...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия