Звездни компромати - 279 част

  • 91 737
  • 730
# 465
Стреля се и още как  Peace

Ценоразписa за Зимбабве на Take aim safaris.

А тук за биг гейм сафаритата на български.
Виж целия пост
# 466
Да, ЛуДната соната е дала линк към сайта на фирмата, която организира ловуването. Всичко е срещу пари и се убива, не са просто снимки за съжаление.
Аз го видях от тук
http://www.lavanguardia.com/natural/20160324/40660398248/hristo- … v-caza-cebra.html

Потърсих и в наши сайтове, има я информацията, но нашите нещастни журналистчета естествено не смеят много да правят коментари относно Стоичков
http://sporta.bg/?load=Common::Article&id=1114485
Виж целия пост
# 467
И какъв е проблемът? Платил си е - стрелял...
Виж целия пост
# 468
Гледам Венета харизанова в Комбина http://www.vesti.bg/lyubopitno/shoubiznes/veneta-harizanova-ubed … t-smyrtta-6051829 и честно казано на мен ми харесва. Хубаво е гримирана, а изборът на червено сако е чудесен.
Виж целия пост
# 469
#Cussing out

Пред муцуната на жирафа има прясни петна кръв,още ярко червена.


Стоичков=изрод!

Как смееш да говориш така ?! Човекът с ляв крак как рита, някой  и с десен не могат  така ! Обиколил е света, прославил е България  Naughty Златни топки, а - у ! За некъв мижав жираф, не те е срам !

Аз все още не мога да разбера,защо ако някой е способен в дадена сфера,трябва да  получи цялостно уважение,което заслужава само онзи,който преди всичко е добър човек. Стоичков е постигнал много в сферата на своето поприще,но винаги за мен е бил много далече от "добър човек" и не е имал моята " шапка долу" .
А подобни сафарита са не изродщина ми отвъд  Sick
Виж целия пост
# 470
Гледам Венета харизанова в Комбина http://www.vesti.bg/lyubopitno/shoubiznes/veneta-harizanova-ubed … t-smyrtta-6051829 и честно казано на мен ми харесва. Хубаво е гримирана, а изборът на червено сако е чудесен.
И на мен много ми хареса! И не само като визия.
Виж целия пост
# 471
И какъв е проблемът? Платил си е - стрелял...
Честно ли питаш?  Crazy
Виж целия пост
# 472
Вижте, момичета, наясно съм, че Стоичков не е човек, който генерално буди симпатии, но в случая не виждам особено голяма разлика между неговото сафари и лова на лисици да речем, който така адмирираните тук английски принцове практикуват от детство още. О, не, всъщност има разлика- сафарито е еднократно, лисици се стрелят на всеки излет в провинцията.
Виж целия пост
# 473
И какъв е проблемът? Платил си е - стрелял...
Честно ли питаш?  Crazy

Не, не питам! Реторика. Изобщо все едно от вашият джоб е взел парите и е отишъл на сафари.

И да се изказвате, че е "изрод" е меко казано - нямам думи! ooooh!
Виж целия пост
# 474
И Стоичков и въпросните принцове са споменавани с добро в темата. Но мисля,че и двете прояви са противни и не говорят добре.

Билян@, проблемът е,че убива животни,а не че даже и си плаща за това  Crazy
Виж целия пост
# 475
Да съм писала аз изрод?

Не го одобрявам. Позьорско ми е и грозно! Още повече да го запечаташ на снимка  Stop Същото важи за лисици, яребици и прочие. За мен е избиване на комплекси. Но да не забравяме, че жирафите са доста по-малко на брой животни. За ето такива занимания вече няма един вид носорози.
Виж целия пост
# 476
Не, не питам! Реторика. Изобщо все едно от вашият джоб е взел парите и е отишъл на сафари.

И да се изказвате, че е "изрод" е меко казано - нямам думи! ooooh!
Как може въобще да си помислиш, че проблемът е в парите? 

Не просто изрод, а чист социопат. 
Виж целия пост
# 477
Гадно ми става като чета! Не ми обяснявайте кое е гадно,  кое морално, моля! И кой е изрод.
 Twisted Evil
Съжалявам ви.
 Stop
Виж целия пост
# 478
Гадно ми става като чета! Не ми обяснявайте кое е гадно,  кое морално, моля! И кой е изрод.
 Twisted Evil
Съжалявам ви.
 Stop
Аз пък не съжалявам грам хора, които намират убийството за нещо нормално.

Вергара и Рийз
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12063 … a&oe=577C1B91
Виж целия пост
# 479
Гледах и аз Венета по "Комбина" ....въпросите обаче на водещите бяха... Crazy "Колко ти струваше това, колко плати за онова...Колко ти даваха да живееш... ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия