Звездни компромати - 279 част

  • 91 738
  • 730
# 480
Няма нужда от съжаление, моля, моля.
Цял свят се бори срещу убийствата на животни с цел дрехи и удоволствие!
Дори местните, примрели от глад, не ги убиват.
Човек, застанал с пушка до убито екзотично животно е изрод, независимо дали се казва Стоичков или Абрамович.
И не сравнявайте жирафите с кокошките на баба ви.
Виж целия пост
# 481
Гледам Венета харизанова в Комбина http://www.vesti.bg/lyubopitno/shoubiznes/veneta-harizanova-ubed … t-smyrtta-6051829 и честно казано на мен ми харесва. Хубаво е гримирана, а изборът на червено сако е чудесен.
И на мен ми харесва, но аз винаги съм я харесвала, ама историята и нещо не ми върви последователно и някак ... неистински звучи. Rolling Eyes ДНК екпертизи?! С каква цел!? После пък хомеопатът. (Аз, лично, след посещение при такъв и изписани хапчета, щях да пукна от болки). На мен ми се чини, че това е една скалъпена история, за да се обясни преминаването и успешно излизане от период на анорексия с нещо, което тя самата смята, че е по-героично, отколкото да признаеш психично хранително разстройство. Като се прави на почти станала докторка заради "изпитанието", че и докторска щерка, никога не би казала "кистамини ензинофили"... От алергия и от алергични шокове, които имам нещастието да преживявам до ден днешен, кръвното не пада, пулсът не става 30 удара в минута, отделно, че с такъв пулс човек почти не е жив. Това са симптоми точно на анорексия. Да ме прощава, ама не сме вчерашни!

ПП. По повод Стоичков - наистина не разбирам за какво ти е да убиеш жираф, по дяволите?! За какво!!! И не само жираф, и другите животни на снимките не разбирам, ама ... нали е велик, на него света ще му прости всичко. За мен е простак, който добре играе футбол и това за него е жив късмет, щото иначе щеше да е един никой.
Виж целия пост
# 482
Да, ЛуДната соната е дала линк към сайта на фирмата, която организира ловуването. Всичко е срещу пари и се убива, не са просто снимки за съжаление.
Аз го видях от тук
http://www.lavanguardia.com/natural/20160324/40660398248/hristo- … v-caza-cebra.html

Потърсих и в наши сайтове, има я информацията, но нашите нещастни журналистчета естествено не смеят много да правят коментари относно Стоичков
http://sporta.bg/?load=Common::Article&id=1114485

Срещу пари е, да. И не е нелегално, с изключение на няколко африкански страни. Носи стотици милиони годишно, друг е въпросът колко съвестно е регулирано и колко от тези милиони остават в Африка.
Виж целия пост
# 483

Цял свят се бори срещу убийствата на животни с цел дрехи и удоволствие!
Дори местните, примрели от глад, не ги убиват.
Човек, застанал с пушка до убито екзотично животно е изрод, независимо дали се казва Стоичков или Абрамович.
И не сравнявайте жирафите с кокошките на баба ви.


И аз мисля така  Peace

Едно великденско зайче  Heart Eyes дъщеричката на Тамара Екълстоун

https://www.instagram.com/p/BDdWXR0qeKS/?taken-by=tamaraecclestoneofficial
Виж целия пост
# 484
На Венета проблемът й е в главата. Отслабна още преди няколко години, сложи сини лещи, които не сваля. Сигурно с тях спи. Прави си селфи след селфи. То и аз да съм 35 кг.и на мен пулсът ми ще е такъв и ще имам неясна диагноза.
П.п. И какво ми го превъзнасяте Стоичков? С какво толкова е допринесъл един ритнитопковец? Открил е лекарство против рак или СПИН? Честно, не разбирам с какво е толкова велик? И с неговите, и без неговите голове, светът си е същия.
Виж целия пост
# 485


Не просто изрод, а чист социопат. 

Като всички нас, ядящите месо. Айде стига глупости. Ходил е на лов. Постъпката на Г-жа Раева защитаваща и призоваваща да помагаме на бездомните кучета, облечена в кожа от Бог знае какво животно е в пъти по-грозна. А и на африканците сигурно им изглежда много екстравагантно, ако някой се снима до убита мечка гризли.
Виж целия пост
# 486
Въобще не е едно и също. Месото, с което хората се хранят, е от животни, специално отглеждани за това. Не че и там няма етични въпроси и проблеми, но са от съвсем друг вид. Убиването за удоволствие на екзотични изчезващи животни си е гадост, откъдето и да го погледнем.
Виж целия пост
# 487
Като всички нас, ядящите месо. Айде стига глупости. Ходил е на лов. Постъпката на Г-жа Раева защитаваща и призоваваща да помагаме на бездомните кучета, облечена в кожа от Бог знае какво животно е в пъти по-грозна. А и на африканците сигурно им изглежда много екстравагантно, ако някой се снима до убита мечка гризли.
Месо не ям, но познавам много хора, които въпреки че ядат, не биха могли да убият животно.
Раева никакъв пример не е, но това да си правиш евтин ПР е по-малко зло от това да отидеш и да убиеш невинни същества.

Убийството като акт си е все едно и също, независимо дали е различно животното или пък е човек.
Виж целия пост
# 488
 А служителите в кланиците?
Виж целия пост
# 489
Те са серийни убийци.
Виж целия пост
# 490
А служителите в кланиците?
И аз за тях си мислех, сигурно и те са социопати, нищо че така си изкарват прехраната.
Като всички нас, ядящите месо. Айде стига глупости. Ходил е на лов. Постъпката на Г-жа Раева защитаваща и призоваваща да помагаме на бездомните кучета, облечена в кожа от Бог знае какво животно е в пъти по-грозна. А и на африканците сигурно им изглежда много екстравагантно, ако някой се снима до убита мечка гризли.
Месо не ям, но познавам много хора, които...
Този коментар чаках.  Peace
Виж целия пост
# 491
Този коментар чаках.  Peace
О, не се и съмнявам.  Laughing

Нека не споменаваме прехраната, защото за доста по-лоши неща се плаща доста по-добре.


Алба
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/12074 … 1&oe=577882DF


Виж целия пост
# 492
Венета Харизанова и аз я гледах и впечатленията ми са противоречиви.Често я виждам да пазарува в квартала и на живо не изглежда кльощава. Изказът й не беше никак медицински  Naughty, а доста объркан.Не знам анорексия ли е, скука ли е, неясно заболяване ли е.,но прозвуча доста измислено...Безспорно е красавица. Не знаех,че е с лещи  Rolling Eyes.С мъжа й какъв е случаят? Щото аз съм я засичала с другиго  Whistling
Стоичков ми е неприятен-и като вид, и като поведение  Naughty.Голям майсторлък и мъжество да убиеш животно, няма що  Sick
Виж целия пост
# 493
Аз напоследък имам чувството, че родния "хайлайф" (певачки, моделки и т.н.), използват някакви здравословни проблеми за да блеснат на тв екрана и кориците на вестниците.
То не бяха анорексии, паник атаки, предположения за рак и какво ли не. Изобщо не им вярвам и не ми изглеждат никак достоверни, говорещи как били на ръба, а в същото време са пълнили интернет със снимките си с муцки, парцалки, дупенца, екстеншъни и т.н. Грях им е ако използват това за реклама.
Виж целия пост
# 494
Само за статистическа справка - в едно обикновено БГ село има повече прасета, отколкото жирафи в целия свят.

В това е трагедията!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия