Звездни компромати - 279 част

  • 91 747
  • 730
# 30
Много чаровен Хари  Flutter  Сега ми е много по-симпатичен отколкото на млади години.
Виж целия пост
# 31
Не ви ли домъчня     за Николета
Виж целия пост
# 32
Отвори ми се една класация за най-плоските дупета в Холивуд, майкооо не очаквах, че любимата Кендал е толкова плоска....
http://lifebg.net/146510/12-%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0% … 0%B2%D1%83%D0%B4/

Е, на Кортни как ще й е плоско дупето?  newsm78
Виж целия пост
# 33
Фасбендър от снимачната площадка на Snowman
Скрит текст:






Малко ми се бие с образа на Хари Хуле, който аз съм си създала, то и затова предпочитам винаги първо книгата, после филмът.
Виж целия пост
# 34
Гери-Никол

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpl1/v/t1.0-9/10392 … 9&oe=57906A6C
Виж целия пост
# 35
Тц, тц, тц. .. Crazy
Виж целия пост
# 36
Все повече прилича на лейди Даяна, на някои снимки все едно нея виждам.
Виж целия пост
# 37
Някои от дупетата ми се сториха съвсем нормални , а това на Тейлър Суифт не бях забелязала, че е толкова плоско. Thinking
Виж целия пост
# 38
Някои от дупетата ми се сториха съвсем нормални , а това на Тейлър Суифт не бях забелязала, че е толкова плоско. Thinking

Покрай "Ким К. задник-модата" хората забравиха как изглеждат нормалните дупета и взеха да ги обявяват за плоски.  Laughing

Моля принц Хари и всички руси и рижи мъже да не си пускат брада. Изглеждат сякаш са се омазали с боза.  Laughing
Виж целия пост
# 39
Отвори ми се една класация за най-плоските дупета в Холивуд, майкооо не очаквах, че любимата Кендал е толкова плоска....
http://lifebg.net/146510/12-%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0% … 0%B2%D1%83%D0%B4/

Е, на Кортни как ще й е плоско дупето?  newsm78

Или на Ариана Гранде? ooooh! Не стига, че подрастващите растат с хиляди комплекси, ми сега и за липсата на "дирници" ще започнат.
Виж целия пост
# 40
Мерси за темата  bouquet  и за Джейк  Heart Eyes

Не е точно компромат, но е забавно.
За разминаването между очакванията и реалността, в някои от най-известните туристически дестинации.

http://www.obekti.bg/zemya/20-mechtani-destinacii-kogato-ochakva … avat-s-realnostta
Виж целия пост
# 41
Чичолина на 64г.
Виж целия пост
# 42
Цитат
Не виждам защо се лепват етикети и се говори толкова, че детето обича да се облича спортно и иска да прилича на братята си. Ми в училище все има по няколко "мъжкарани" - ходят облечени като момчета, играят футбол с момчетата, търчат из двора с момчетата, бият се с момчетата и като дойде пубертета си стават момичета.
Шайло не е никакво изключение, просто се говори много за нея, защото е от клана Джоли - Пит.
А ние тук във форума и диагноза и лепнахме, и операция и направихме  Mr. Green

Интересно щеше да бъде ако бе момче което иска да носи момичешки/женски дрешки и си прави прически , дълга коса и т.н.  Sunglasses Whistling


Имаше такъв случай, май  сина Уил Смит  Wink но то бе за кратко  , че даже и в реклама се снима , но пък момчето му е досто по-голямо от момиче-момчето Шайло  Wink


п.п. сори че ви върнах пак на тази тема  Wink
Виж целия пост
# 43
Фасбендър от снимачната площадка на Snowman
Скрит текст:






Малко ми се бие с образа на Хари Хуле, който аз съм си създала, то и затова предпочитам винаги първо книгата, после филмът.

Ау, директно "Снежния човек" ли ще екранизират... Аз си го представях Хари не толкова хубав и млад, някакси по-алкохолизиран  Mr. Green
Виж целия пост
# 44
Джино на Джена със сини лещи:
(бетер циганин изглежда с тях)
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия