Звездни компромати - 279 част

  • 91 706
  • 730
# 345
 bouquet Денси

ДжиджитУ

Скрит текст:

Спечелила е и мастър шеф при Гордън Рамзи (благотворително)   с бургер https://youtu.be/bfNpu7_sMQE?t=12
Виж целия пост
# 346
Е как великия архитект Таня Дикова!  Mr. Green

Скрит текст:
http://www.viewsofia.com/article/21025/Tova--koeto-znam---arh--Tania-Dikova--„Predpochitam-krivotiite-pred-normalnite-neshta”
Веднъж бях попаднала на профила й.
Шантаво обличане и шантава прическа.
Иде ми е да я среша, да махна пиргите от очите й,
и този обем около ушите да го смачкам.
С тази коса изглежда като
с гръмнала глава.
Виж целия пост
# 347
Майката на Рапунцел - Готел.
Виж целия пост
# 348
Майката на Рапунцел - Готел.

Вярно hahaha иначе златните оксфордки, с които е обута са супермодерни в момента.
Виж целия пост
# 349
Юън Макгрегър много свеж браво
Николета да махне силикона, нещо на интересна се прави
Виж целия пост
# 350
Дамата, оприличена на Пчеличката Мая, изглежда далеч по-добре от един голям процент от присъстващите на това "фешън" събитие.
Виж целия пост
# 351
Дамата, оприличена на Пчеличката Мая, изглежда далеч по-добре от един голям процент от присъстващите на това "фешън" събитие.
Вярно е, но тя е една от най-богатите дами в София, жена е на главния архитект на столицата ни. Wink Така че може определено повече.
Виж целия пост
# 352
Джоан Смолс, Воуг, април 2016.
Интересна фотосесия.
Тук-там си подава носа на снимките и Николай Костер-Валдау
Скрит текст:



Още малко
Скрит текст:



Виж целия пост
# 353
Цитат
Тук-там си подава носа на снимките и Николай Костер-Валдау

И други неща си подава  Grinning
Ванеса Паради, сестра и  Shocked,  която прилича на клошарка и Лилито с гадже, много противен...
http://www.spletnik.ru/buzz/baby/65998-vanessa-paradi-s-sestroy- … -24-Mar-2016.html

http://www.spletnik.ru/buzz/love/65963-lili-rouz-depp-s-boyfrend … -23-Mar-2016.html

Виж целия пост
# 354
KIMOJI
Виж целия пост
# 355
Джон Малкович
Виж целия пост
# 356
Моника В. и тя с вежди като НиЛо  newsm43
Виж целия пост
# 357
Ау, майкоууу hahaha Гайтан Веждьо същи! ooooh!
Виж целия пост
# 358
Николета и с веждите е хубава, а на Моника изобщо не ѝ стоят. Абе не са за всеки веждите, толкова ли не виждат?
Виж целия пост
# 359
Написах й Веждите.......и вече съм блокирана Mr. Green Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия