Звездни компромати - 279 част

  • 91 708
  • 730
# 360
Пак Джиджи, в момента снима фотосесия с Карли (в гръб) за Версаче и Донатела е там
Виж целия пост
# 361
Рийз
Скрит текст:
Виж целия пост
# 362
https://www.facebook.com/HILIFE.BG/videos/10153389113425843/

 Grinning Heart Eyes

ревюто на една съфорумка  Wink 
(напосл. е поспряла да пише тук или поне не съм я засичала , то не че аз съм много редовна  )
Страхотно и се получава това с което се е захванала  Hug

Тогава в този цитат за кое става дума?
Според мен дизайнерката е съфорумка / не знам коя /
А дизайнерката е Lilian Edwards.
В нета има нейни снимки, но на това ревю май не се показа
.


Eто я от това ревю  Grinning
с един от моделите си

http://lilianedwards.com/images/collections/20160324171556.png


Много изчистен  , европейски стил  Grinning (ох , то па една Европа сега  Crazy )
за разлика от джофри , джУки  и други подобни творения Wink

http://lilianedwards.com/bg/collections/Spirit_of_Saint_Tropez.html




Lily-Rose (16)

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/03/24/17/3286D19700000578-0- … 1458838830863.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/03/24/17/3286D03000000578-35 … 1458842004621.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/03/24/17/327F123D00000578-35 … 1458840707823.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/03/24/17/3286E31800000578-35 … 1458842017359.jpg


http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/03/24/17/3286E32C00000578-35 … 1458842025097.jpg

На тези снимки прилича на баща си  Wink


Виж целия пост
# 363

На мен и танците на Бионсе не ми харесват .
https://www.youtube.com/watch?v=XoX9qXBP0Bs - Let's Move! Flash Workout for New York City

Ellen and Jennifer Lopez Dance-Off!
Начинът по който Джени се отнесе към танца на Бионсе, не остави впечатление в мен,че го харесва.

О, не твърдя, че танците на Бионсе са върха, от едно известно време дори са ми противни. Но колкото и шантави да са, като знае, че е на участие, излиза и ги танцува - гледала съм я многократно къде ли не - няма "айде, тука малко да спестя от движенията", "тука тая публика не ме кефи" или "тука публиката е малко, а пък ме е и срам". Примерно. Това е професионализъм. И при Дж. Лопес е така, просто се сетих първо Бионсе да дам за пример.
Виж целия пост
# 364

На мен и танците на Бионсе не ми харесват .
https://www.youtube.com/watch?v=XoX9qXBP0Bs - Let's Move! Flash Workout for New York City

Ellen and Jennifer Lopez Dance-Off!
Начинът по който Джени се отнесе към танца на Бионсе, не остави впечатление в мен,че го харесва.
И какво му е на танца на Бионсе? Страхотна е!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 365
Това прочетохте ли го...тия двамката ще стават родители
Скрит текст:

А кой е приятелят й?
Виж целия пост
# 366
Николета и с веждите е хубава, а на Моника изобщо не ѝ стоят. Абе не са за всеки веждите, толкова ли не виждат?

Ама какъв е смисъла от такива вежди?! Със сигурност без такива всяка жена е по-хубава.
Виж целия пост
# 367
Николета и с веждите е хубава, а на Моника изобщо не ѝ стоят. Абе не са за всеки веждите, толкова ли не виждат?

Ама какъв е смисъла от такива вежди?! Със сигурност без такива всяка жена е по-хубава.

Едно е да следваш модата  Wink съвсем друго е да имаш стил  Grinning
Виж целия пост
# 368
Това прочетохте ли го...тия двамката ще стават родители
Скрит текст:

А кой е приятелят й?
Валери Домовчийски
Виж целия пост
# 369
Бритни със селфи след фотошоп драмата. Отслабнала е доста и изглежда доста добре, но стила все още липсва.
Виж целия пост
# 370
Бритни ме кефи Peace Има късички и мускулести крака, но определено е в добра форма.
Като музикант не ми харесва, но като знаменитост, с успешна кариера и пример Peace
Съвзе се, оправи се, изглежда много добре, гледа си децата.
Виж целия пост
# 371
Рийз
Скрит текст:

Рийз е на 40, Джесика Частейн, на която пускам снимка е на 39. И двете нямат бръчки, изглеждат страхотно и въпреки това Рийз младее, а Джесика изглежда като лелка. Даже не е до ген, някак до физическа и психическа конструкция като, че ли Rolling Eyes

Скрит текст:
[/
Виж целия пост
# 372
гримът и облеклото доизграждат общото впечатление. а и Рийз по принцип има детско личице.
Виж целия пост
# 373
Сара Джесика Паркър днес става на 51.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 374
Рийз е на 40, Джесика Частейн, на която пускам снимка е на 39. И двете нямат бръчки, изглеждат страхотно и въпреки това Рийз младее, а Джесика изглежда като лелка. Даже не е до ген, някак до физическа и психическа конструкция като, че ли Rolling Eyes

До излъчване е.  Peace
Неслучайно му се вика "детско излъчване", тези лица винаги младеят, но пък рядко излъчват онзи женски сексапил. Както и при Селена. Тук почти всеки коментар за нея е, че както и да се гримира, прилича на "гримирано детенце".  Grinning

Но аз пък и двете много ги харесвам.  Hug
Особено пък Селена, любимка ми е.  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия