Звездни компромати - 279 част

  • 91 705
  • 730
# 420
Рииз и мъж 2 празнуват годишнина
Скрит текст:
Виж целия пост
# 421
Зъболекарката-Миска Румяна Маринова какви ужасни вимета е отпрала  Confused

Че и на всичкото отгоре ги тупнала на масата за показ  ooooh!
Виж целия пост
# 422
Ким К. може да се пенсионира.  Mr. Green  Има си предостойна заместничкаCrazy
Поне вече знам какво се е криело под роклите им  hahaha
Скрит текст:

Как се сяда с такова чудо  Shocked
Виж целия пост
# 423
Интересно, ако не бяха филмите, които освен милиони, дават и популярност, дали работещите зелени човечета ще събират милиони всяка година за каузата си и дали ще имат трибуна от такъв мащаб.
 Twisted Evil
A за не-еко начина на живот на еко-защитниците нещо ще кажеш ли? Wink
Малко като с Анджелина- "помагайте, приютявайте, отворете вратите на домовете си, но вратите на моя дом и моята държава си стоят затворени"
Виж целия пост
# 424
Аз разбрах,че тренира с 32кг

След последния коментар - призив да се основе асоциация за защита на жените под 40 кг е написала: "Не го приемайте толкова навътре. Тежа 42-3. Ям по 5-6 пъти на ден, просто неспирам. Затова в по натоварени периоди слабея. Вдигам 32. Останалото е интерпретации. Много много далече съм анорексия най малкото защото обожавам храната и живота."
Виж целия пост
# 425
Тази е по-зле и от Ким...... Не разбирам как някой може да (се) харесва (с) такова нещо.......

И ми е интересно как се спи по гръб...
Виж целия пост
# 426
Какво има да коментирам? За да спите спокойни, всички - еко-защитници, които правите политики, значими за човечеството и планетата - Леонардо трябва да спре да снима филми и да се движи с колело ли. Сериозно?!

Интересен ми е личния пример на всички философстващи мрънкачи, щото да се критикува е лесно Peace
Виж целия пост
# 427
Стивън Тайлър звезден рожденик с пожелание
от щерката
https://www.instagram.com/p/BDalG9gwQd_/?taken-by=misslivalittle
и тя самата с коремче https://www.instagram.com/p/BDOYTiWwQUG/?taken-by=misslivalittle
Хайди Клум, без да знам дали е вталявана с фотошоп,
да си кажа, че  много ми харесва тялото й.
https://www.instagram.com/p/BDa6n9pD1Xt/?taken-by=heidiklum
Джо Манганиело и Пол Рубенс сладури  Laughing
https://www.instagram.com/p/BDGYOBdxcSv/
Венета Харизанова и тя тренира много явно.
https://www.instagram.com/p/BDXhawzhOiB/
https://www.instagram.com/p/BDK27PhhOmv/
+ дупе от нея https://www.instagram.com/p/BDVG0mnhOro/
Виж целия пост
# 428
Какво има да коментирам? За да спите спокойни, всички - еко-защитници, които правите политики, значими за човечеството и планетата - Леонардо трябва да спре да снима филми и да се движи с колело ли. Сериозно?!

Интересен ми е личния пример на всички философстващи мрънкачи, щото да се критикува е лесно Peace

О, в статията няма нищо философстващо и мрънкащо, нито пък някой изисква от Ди Каприо да спре да снима филми. Събрани са и са изложени факти.
Аз лично искам само едно- да спре да ми се вменява вина за модерния ми начин на живот от хора, които не забелязвам да полагат кой знае какво ЛИЧНО старание да опазват ресурсите на планетата (филми защо да не прави Леонардо, това му е професията, но например ако вместо с частен самолет лети с обществена компания, доста мъка и замърсяване ще спести на планетата; не забелязвам обаче да нарушава комфорта на личното си дупе в името на широко разгласяваната си кауза).
Да се движел с  колело- кой го иска от него? Много удобно се извърта Laughing
Виж целия пост
# 429
Реакцията на Владо Стоянов, докато Кроасано си наглася топката  Joy Joy
Виж целия пост
# 430
В статията се споменава на няколко места, колко много природен ресурс гълтат филмите на Ди Каприо и Камерън, това, защото Траволта не снима особено...
Аз не съм видяла някой да размахва пръст към обикновените хора. Говори се за основни големи замърсители, за Протокол от Киото, за намаляване на вредните емисии в най-големите държави замърсителки, за лицемерието на правителствата, а не на обикновения човек. Опазването на океаните, създаване на технологии за разграждане на пластмаси, за електрификацията на МПС-та и още много други неща.
Ако мислим по плоскостта - защо някой има право да говори, а не дава личен пример - няма как да си сигурна в това, нали така. И е лесно да се взимат факти, защитаващи само едната страна. Камерън имал автопарк - е и, това значи ли , че кара 40 коли едновременно?
Все едно аз да те питам, например, колко часа висиш в Интернет, колко ресурс коства това и необходимо ли е, има ли глобален ефект от дейността ти? Компютъра ти и всичките джаджи, които използваш и съответно в някакъв момент не са ти нужни - рециклираш ли или са биоразградими. И това струва ли си, при все, че изхвърляш разделно и ползваш биоразградими опаковки. Peace

Виж целия пост
# 431
Ким К. може да се пенсионира.  Mr. Green  Има си предостойна заместничкаCrazy
Крайно наложително е да инвестира и в лице.
Зле е.
Виж целия пост
# 432
   Joy
Виж целия пост
# 433
Венета хубаво тренира само дето от кръста надолу е като чироз.
Виж целия пост
# 434
Все едно аз да те питам, например, колко часа висиш в Интернет, колко ресурс коства това и необходимо ли е, има ли глобален ефект от дейността ти? Компютъра ти и всичките джаджи, които използваш и съответно в някакъв момент не са ти нужни - рециклираш ли или са биоразградими. И това струва ли си, при все, че изхвърляш разделно и ползваш биоразградими опаковки. Peace
Точно защото знам, че вися в интернет и ползвам това и онова, не се меся в това кой какво друго прави Peace.
Иначе не си съвсем права, че се говори само за глобалните замърсители. Подобен тип активизъм включва и дискретно, но осезаемо натякване към обикновения човек (понеже обикновеният човек е фен и е по-податлив на влияния от корпорациите, на които не им пука за знаменитостите), че ползва хартия и кара кола. Което е супер тъпо, идващо от хора с частни яхти и самолети.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия