Осми клас - тема 74

  • 76 793
  • 788
# 150
змия,

Скорошно оздравяване на младежа!
Виж целия пост
# 151
Merci  Hug
Той е здрав като бик и почти толкова умен Mr. Green
Виж целия пост
# 152
Все пак и от мен бързо възстановяване  Peace
Виж целия пост
# 153
Merci  Hug
Той е здрав като бик и почти толкова умен Mr. Green
Joy  а чувството му за хумор как е?
Виж целия пост
# 154
Merci  Hug
Той е здрав като бик и почти толкова умен Mr. Green
Joy  а чувството му за хумор как е?

Неговото хич го няма, но скоро ще се върне. Само да спре да го боли Wink

Не че много боли, повече преиграва, за да се скатае от каквото и да е. Но телефонът не се оставя за секунда дори.
Живеем на 7 етаж без асансьор, вчера се качи без проблем, дори и багаж носеше.
Виж целия пост
# 155
И при моят хич го няма, когато шегичките са на негов гръб Simple Smile

Бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 156
А моят синковец има добро чувство за хумор ( взел го е от баща си, не от мен). Понякога така ме премята, че не знам да се карам ли  или да се смея. Шегата настрана, но е добре децата да имат такова чувство, защото не знам как бих издържали психически на трудностите. Змия, и от мен бързо възстановяване на момчето ти!
Виж целия пост
# 157
Змия, бързо възстановяване на младежа.
И да си писала... пропуснала съм от какво са го оперирали.

На моя синковец трябва да му планирам операция от фимозен пръстен. Но изобщо не се навивам.

Щерката е оперирана от чувство за хумор. Поне моя черен хумор да беше пропила... или сарказма...
Виж целия пост
# 158
AnMary, няма нищо страшно в тази операция. Отивайте при д-р Момчилов в Пирогов, за да решите проблема. Препоръчвам го с две ръце.
Виж целия пост
# 159
AnMary, няма нищо страшно в тази операция. Отивайте при д-р Момчилов в Пирогов, за да решите проблема. Препоръчвам го с две ръце.
Правили сме консултация с Бранков преди време. Трябваше да я направим по-рано може би. Спира ме пълната упойка и спиналната (мисля че и такава имаше).
Виж целия пост
# 160
С пълна упойка се прави.
По-добре сега, отколкото по-късно.
Аз не знаех, че има такъв проблем до януари, когато сам ми каза. Вече го няма Laughing
Виж целия пост
# 161
Не знаех, че фимоза се оперира с пълна упойка! Embarassed
То не е ли всъщност циркумцизия, т.е. обрязване?
Виждала съм дядовци на над 70  с толкова тежка фимоза, че не се вижда къде е отвора на уретрата, че да сложи човек катетъра. На свиждане идваха жена, деца... Има и неоперирани цял живот, искам да кажа.
Виж целия пост
# 162
Не знаех, че фимоза се оперира с пълна упойка! Embarassed
То не е ли всъщност циркумцизия, т.е. обрязване?
При моя син става дума за фимозен пръстен. Пълна упойка + спинална (по спомен от статията). В момента не мога да намеря статията.
Виж целия пост
# 163
Не знаех, че фимоза се оперира с пълна упойка! Embarassed
То не е ли всъщност циркумцизия, т.е. обрязване?
Виждала съм дядовци на над 70  с толкова тежка фимоза, че не се вижда къде е отвора на уретрата, че да сложи човек катетъра. На свиждане идваха жена, деца... Има и неоперирани цял живот, искам да кажа.
Не разбирам достатъчно от упойки, но май има такива, при които те приспиват, но не е баш пълна.
Не казвам и че с такава упойка се прави.
Не знам дали се нарича циркумцизио, когато се оставя кожа.

Хайде да сменим темата. Laughing
Виж целия пост
# 164
Бързо оздравяване змия!



Момичета почерпете се за рожденика ми днес Grinning   
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия