Осми клас - тема 74

  • 76 793
  • 788
# 165
Да ти е жив и здрав!
Да а живи и здрави и имениците (много ме дразни новото правило за изписване на думата 'именик').
Виж целия пост
# 166
Честит ти рожденик, Дон Домат bouquet! Да е много здрав и успяващ във всичко!

Честит имен ден на всички именици bouquet!
Виж целия пост
# 167
don domat, да ти е жив и здрав рожденика!

Честито и от мен на всички именици!
Виж целия пост
# 168
ЧРД, Дон Домат. Да е жив и здрав!

Змия, мисля, че и двете форми са правилни за именник. Бе аз не мога да се изкривя и да го напиша с едно Н Simple Smile Честито на именниците! Simple Smile
Виж целия пост
# 169
Според новите правила вече е с едно 'н' Sad
Виж целия пост
# 170
Честит ти рожденик don domat! Да ти жив и здрав, много успехи и щастие му желая!

именик - човек, който има имен ден
именник - списък с имена
Виж целия пост
# 171
именик - човек, който има имен ден
именник - списък с имена

Да, за съжаление такива са новите правила. Доскоро и човекът, който празнува, бе 'именник', защото имен е съкратено от именен.
Както и да е, промяната е налице, на мен не ми харесва, но никой не ме пита.



Да почерпя и аз за Цветница Grinning
Виж целия пост
# 172
don domat честит рожденик, да Ви е жив и здрав.
Честито на имениците!
Ние се разходихме с нашия именик, почерпихме се и сега ще ходя да му търся изненада.
змия, бързо възстановяване на младежа.
Виж целия пост
# 173
Благодаря за пожеланията!
Виж целия пост
# 174
Честит рожденик don domat, да ви е здраво и щастливо детето! bouquet

Честито и на всички Цветя за празника. bouquet bouquet
Виж целия пост
# 175
don domat, честит празник у дома!  Hug Все така да ви радва младежа и най-вече да е здрав!
Вие отказахте ли се от екскурзията през лятото? Забравила съм.

Честито и на цветенцата от темата ни!  Hug

Вчера, в деня на отворените врати в 1ЕГ е имало доста посетители-и ученици, и родители. И през нашия клас са минавали.  Grinning
Миналата година ние не сме ходили на посещение. Според детето защото все сме нямали време. Confused

Виж целия пост
# 176
Благодаря Стейси, Флаш!
Да, отказа се от екскурзията младежа.
Виж целия пост
# 177
Днес са минали през половината ни клас(по ИТ са разделени на две групи), да записват за СИП-корейски за догодина. Утре девойката ще разпита за какво става въпрос и ако може още утре ще си вземе заявление.
Някой чул ли е нещо за това?
Виж целия пост
# 178
Днес са минали през половината ни клас(по ИТ са разделени на две групи), да записват за СИП-корейски за догодина. Утре девойката ще разпита за какво става въпрос и ако може още утре ще си вземе заявление.
Някой чул ли е нещо за това?
Нищо не знам, я сподели нещо повече  Simple Smile
Виж целия пост
# 179
То и аз толкова знам. Детето е разбрало на спирката от съученичка, докато си чакат автобуса за вкъщи.
Утре ще разпита по-подробно. Предполагам ще минат навсякъде, за да предложат СИП-а.  Confused
Нещо спомена за утре, че щяла да ходи да провери за заявление в стая 210(или 209).

Леле, ние сме ѝ обещали екскурзия до Ю. Корея.  Laughing Някой ден. Радост голяма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия