Дори и приятелката ми от у-ще с майка кранистка и баща работещ в Кремиковци имаха видео. У тях гледахме Лепа Брена и сръбски концерти
Морето ни беше: по цял ден боси из къмпинга и по горещия пясък ; гардероба : банския , някоя тениска и някои панталонки и менюто ни беше основно лютеница с хляб, сирене и парче салам , домати, сирене , диня, царевица и праскови , ... ; кревата пълен с пясък ; комарите не ги и забелязвахме освен в лятното кино, където се лапетията се промушваше през една дупка в оградта или ако ни хванеха се катерехме по бунгалата да гледаме отгоре. ... По-хубави спомени от тези не мога да си представя.


До Зайчар ходихме, там за първи път видях шарен магазин. Сега като си помисля беше по-скоро някаква будка със стъклени врати
май наистина в друга държава сте били? Баба ми имаше от старите москви4и , онези с уши4ките отзад
когато бях малка. После като тръгвах на у-ще взе новия модел и продаде стария москви4. Приятелката и пък взе лада, но ладата по-бързо се развали ламарината отдолу. А мног оя пазиха бежовката лада
Препоръчани теми