Спомени и впечатления за социализма в България

  • 550 955
  • 11 975
# 900
Аз дори не знам кой е този Миле, за първи път чувам за него. От сръбските певици  знаех само Лепа Брена и Драгана. Но това е май от началото на демокрацията.
Виж целия пост
# 901
Музикалните вкусове са различни, не се карайте.  Wink

На топираните металисти с гребените от вода и захар не се гледаше много обнадеждаващо, но много често пубертета тогава се изразяваше в слушане на музика от сорта на Металика, АЦе гръмотевицка ДеЦе, както някои им казваха. Имахме познати, съседи, чиито деца не слушаха такава музика и си спомням че казваха: "доволен съм че Пешо пропусна това от израстването си".    Rolling Eyes
Виж целия пост
# 902
И аз не го знам кой е този Миле Laughing от сръбските знам само онази песен "Ку*ви сбогом" Joy
Виж целия пост
# 903
И аз не го знам кой е този Миле Laughing от сръбските знам само онази песен "Ку*ви сбогом" Joy

Е, то оригиналът, който е на сръбски, е на "Сребърни крила" и не се казваше така, а българският "кавър" на Радо Шишарката беше "Ку*ви сбогом".
Виж целия пост
# 904
А, тайно. "Сребърни криле" колко много се слушаха в студентски компании, вкл.

И аз имам сръбски спомен от онези години - Биело Дугме.
Виж целия пост
# 905
И аз не го знам кой е този Миле Laughing от сръбските знам само онази песен "Ку*ви сбогом" Joy

Е, то оригиналът, който е на сръбски, е на "Сребърни крила" и не се казваше така, а българският "кавър" на Радо Шишарката беше "Ку*ви сбогом".

Мнооого преди Радо Шишарката така се шегуваха с тази песен приятелите на родителите ми като я слушаха Peace
Виж целия пост
# 906
А ходили ли сте на стереокино, беше на Солунска, тогава Васил Коларов?  Laughing

Виж целия пост
# 907


На топираните металисти с гребените от вода и захар не се гледаше много обнадеждаващо,

но много често пубертета тогава се изразяваше в слушане на музика от сорта на Металика, АЦе гръмотевицка ДеЦе, както някои им казваха.
Тези не бяха ли пънкари? newsm78


Това нещо лошо ли е било? Simple Smile
Виж целия пост
# 908
Аз дори не знам кой е този Миле, за първи път чувам за него. От сръбските певици  знаех само Лепа Брена и Драгана. Но това е май от началото на демокрацията.
Не може да не го знаеш щом знаеш Драгана . Пееха заедно в Южний ветер  Whistling
Виж целия пост
# 909


На топираните металисти с гребените от вода и захар не се гледаше много обнадеждаващо,

но много често пубертета тогава се изразяваше в слушане на музика от сорта на Металика, АЦе гръмотевицка ДеЦе, както някои им казваха.
Тези не бяха ли пънкари? newsm78



Хард рок е AC/DC, а Металика е хеви метъл. Поне по онова рвреме така се водеха.   superuu
Виж целия пост
# 910
Аз дори не знам кой е този Миле, за първи път чувам за него. От сръбските певици  знаех само Лепа Брена и Драгана. Но това е май от началото на демокрацията.
Не може да не го знаеш щом знаеш Драгана . Пееха заедно в Южний ветер  Whistling
Знаела съм ги до толкова, че само съм чувала за тях, песните  не съм слушала. Спомням си, че един познат се хвалеше, че ще ходи на концерт на Лепа Брена и ако се здрависа с нея нямало да си мие ръцете поне една седмица Mr. Green
Какво е това Южний ветер?
Виж целия пост
# 911
Уф, забрави ...не ти трябва да знаеш .
Виж целия пост
# 912


Хард рок е AC/DC, а Металика е хеви метъл. Поне по онова рвреме така се водеха.   superuu

А, ОК.

Аз питах за топираните, с гребените. Simple Smile
Виж целия пост
# 913
А ходили ли сте на стереокино, беше на Солунска, тогава Васил Коларов?  Laughing



Не. Все не успявах да се вредя, говореше се като за извънземно събитие. Simple Smile

А някой да е чакал пред ЦНСМ или Яница опашка дори само да пробва като донесат нещо "интересно"?А ако успее и да си купиии

А кутийките с цветно бельо Сева?Не помня, гръцко ли беше.
Виж целия пост
# 914
А някой да е чакал пред ЦНСМ или Яница опашка дори само да пробва като донесат нещо "интересно"?А ако успее и да си купиии

В София за дрехите помня, че почти винаги имаше нещо интересно в магазина на СБХ на Раковска.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия