Смешки от форума - 23

  • 119 683
  • 749
# 330
Ша ма прощаваш, но чети внимателно. Използвани са, но са чисти. Naughty
Виж целия пост
# 331
Ша ма прощаваш, но чети внимателно. Използвани са, но са чисти. Naughty
Аа, тя имала предвид, че не са нови. Аз реших, че носени значи мръсни.  hahaha
Наистина си е в Зоната на здрача да намериш чужди гащи в нощното шкафче. tooth
Виж целия пост
# 332
Сигурна е някоя баба от семейството с деменция  Mr. Green
Виж целия пост
# 333
На вас пък все свекървите са ви виновни. Naughty Joy Може пък човекът да си пада по възрастни жени. Crossing Arms
Ужас, и по-възрастната любовница си е забравила мръсните гащи и  сутиен в нощното шкафче. tooth
Не знам кое е по-лошо, но може да са на мъжа й  Mr. Green
Виж целия пост
# 334
Не мога да спра да се хиля с последните две страници.  Joy Joy
Виж целия пост
# 335
И аз си помислих за номер от свекървата.  Thinking
Вие пък все за най-лошото се сещате. Mr. Green
Веднага се сетих за един виц.
- Мъжът ми изчезна. От дни не се е прибирал. Не си вдига и телефона. Сигурна съм, че има друга!
- Ти пък. защо трябва винаги да си мислиш най-лошото. Може пък нещо да му се е случило и да е в кома в някоя болница!
Виж целия пост
# 336
Доста тъп виц.
Виж целия пост
# 337
И аз си помислих за номер от свекървата.  Thinking
Вие пък все за най-лошото се сещате. Mr. Green
Веднага се сетих за един виц.
- Мъжът ми изчезна. От дни не се е прибирал. Не си вдига и телефона. Сигурна съм, че има друга!
- Ти пък. защо трябва винаги да си мислиш най-лошото. Може пък нещо да му се е случило и да е в кома в някоя болница!
Аз го знам "ееее, все най-лошото си мислиш. Може пък да е умрял човека."....  hahaha
За тъп, не знам дали е тъп. То пък колко ли трябва да е "умен" един виц...
Виж целия пост
# 338
пожелание: дано да ти случва това, което си мисли жена ти, а не това, което си мисли майка ти  Mr. Green
Виж целия пост
# 339
пожелание: дано да ти случва това, което си мисли жена ти, а не това, което си мисли майка ти  Mr. Green
Хахаха. 
Виж целия пост
# 340
Цитат
"6 начина да се разграничиш от смрадливото простолюдие". Та в точка 3 пише следното:
"Интересувай се от неразбираемо изкуство

Слушай отвратителна, но именно затова пък – непонятна музика. Миксирани звуци от тарамбука, прототип на футуристично японско тоалетно казанче и крясък на сова на рипийт са идеален избор.

Нека любимият ти филм бъде португалско-корейската лента "Грабители на мусака", в която сюжет няма, но пък голи хора режат картофи на забавен кадър в продължение на четири часа и половина.
Joy
Виж целия пост
# 341
Цитат
Ми, за новата цена от лев и шейсет, би трябвало да ни пускат само симфонична музика, шофьорите да са с униформи, да са любезни и да продават билети винаги. А контольорите да правят свирки на лоялните клиенти.

 newsm20
Виж целия пост
# 342
С това идвах и аз  Laughing

Виж целия пост
# 343
Контрольорите също да са в униформи. Друго си е свирка от униформен.
Виж целия пост
# 344
Цитат
и кавалерът се изчервява като лимон
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия