Запек при бременни?

  • 122 835
  • 77
# 75
Аз само с хранене нищо не направих. Вода пия по принцип доста. До като бях бременна си бях активна. Но въпреки това имах проблем, особенно с напредване на бременността. Мисля, че е нормална реакция на тялото на майката за защита на плода (Мускулните влакна на матката и червата мисля, че бяха един тип) .
Лекаря ми каза да пия лактулоза (Дуфалак е търговското му име в БГ). Подчертавам, че той беше против лекарствените продукти по принцип, включително и витамините.
Виж целия пост
# 76
здравей!Аз пък в началото имах този проблем и лекаря ми изписа Лаксена,но тя не ми помогна и ми каза да пия течен парафин и е ефикасен.Ако искаш може да пробваш.Знам също и за чаша топла вода с мед сутрин на гладно! newsm78
Успех! Grinning
Виж целия пост
# 77
В тази тема четох, че кивито е много ефикасно против запичане и реших да пробвам. Два поредни дни следобед хапвах по 2 бр. киви, а след вечеря за десерт се почерпвах с Активия Ягода. И на сутринта резултата беше потресаващо добър. Така за два дни забравих и гуталакса:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия