


. Къмто Иван Вазовски козунаци,да кажем
, но и не напираме за тях. Източно ориентирани сме. И съм на мнение, че по-добре апартамент 5 стаи в Дружба 1, отколкото в двустаен в Изток за същите пари. Искам да ми е широко. И да живея без заеми и ипотеки.
, но и не напираме за тях. Източно ориентирани сме. И съм на мнение, че по-добре апартамент 5 стаи в Дружба 1, отколкото в двустаен в Изток за същите пари. Искам да ми е широко. И да живея без заеми и ипотеки.
тъй вярно. Пожелавам ви го!
. Виж, ако се връщах по-нормално щеше да е някак.
. Та сега просто имам втори опит, дано е успешен.
Иначе напълно подкрепям думите ти, особено когато човек дълго време живял в даден район вече е трудно, а и безпредметно да търси друго място. Честито и на Даун
Нямам нищо за казване, нервен месец се очертава, най-вече това очакване заради прегледа на детето. Искам да отслабна, а нещо не ми се получава и така...
По-назад съм обяснила. Изпълнихме едва първата точка от плана.


. Аз след като продавах толкова време сега получавам съобщения "да се обадиш на леля ти Пенка, за да ти каже как си се прецакала, защото можело по-скъпо да го продадеш на еди кой си"
. Аз знам, че имота струваше повече и сама, ама къде беше леля Пенка да ме свърже по-рано с еди си кой
.
. Препоръчани теми