Искам да кажа ... (75)

  • 76 039
  • 771
# 495
Тя не ми е приятелка, за пръв път я виждам на живо. Но знам коя е и много ме кефи.
И пълен сихрон до момента във всичко.
Виж целия пост
# 496
Ааа, аз не съм дочела, щото съм гладна:)
Виж целия пост
# 497
Намерих рецепта за шоколадов мус и довечра ще го забъркам.
В рецептата пише животинска сметана - каква трябва да купя, подсладена или не.
Или някоя марка да ми препоръчате (ако може нагледно с картинка  Blush )
Обърках се вече, не знам каква ми трябва   Embarassed

Неподсладена мисля, че е животинската. Препоръчвам ти от Лидл - Пилос, 200 мл. червена опаковка (стои при разните бакпулвери, пудра захар, сметани и пр.). Друг вариант ти е "Президент", много е хубава, но е по-скъпа. С растителната вкуса става... по-синтетичен  Wink
Виж целия пост
# 498
Мерси, нямаме Лидл при нас, но ще проверя в Била.
Виж целия пост
# 499
Мерси, нямаме Лидл при нас, но ще проверя в Била.
В Била е на Президент.
Виж целия пост
# 500
Ние,такова...от кино се връщаме  Mr. Green.Светкавично се стегнахме  hahaha.
И моят обича да си седи по пижама в почивните дни  Peace.Позволявам му,щом му е кеф  Crazy.
Да,съгласна съм,че в повечето случаи пари и приятели- не вървят добре заедно.Обикновено едното изпада по трасето  Tired.
Екс,...деликатна ситуация. Ако жилището си е лично твое и сама преценяваш и разполагаш с наема.... newsm78...ама пък 30 % надолу и това всеки месец си е сериозен минус  Thinking.
Виж целия пост
# 501
В Била има и по-евтини варианти от Президент. Имат 2 вида животинска сметана на цени леко по-високи от Пи-лос-а. Едната е с кравичка на опаковката, а другата е синя :-d
Виж целия пост
# 502
Екс, на твое място не бих изпадала в никакви сантименти.
Виж целия пост
# 503
Зависи и каква цифра си си измислила, Екс, дали е реалистична. Преди година правих апартамента на една семейна приятелка. Стана кукла, скъпи дограми, качествени материали, хубава изолация. Избихме стената между хола и кухнята, с преходна спалня. Разширихме банята, за сметка на коридорчето и зазиданата кухненска врата. С една дума, апартаментче мечта. Вече година стои, защото му иска 400 Е наем. Въпреки, че е супер луксозно и 300 Е ми се виждат много. Да беше го дала на 500 лв., досега щеше да си върне четвъртината на парите вложени в ремонта. Така, че мисли. Ако ти стои заключен и празен, манги нъцки. newsm10
Виж целия пост
# 504
Кръв от вена - няма проблема! Grinning Но от пръст, като вземе да ми ги изтисква тези ми ти капчици и направо ставам платно. Всеки път ме разбират, че ми е станало лошо без гък да съм казала. hahaha

Моята хубустница този път не е с бронхит!  Sunglasses С ангина е. Mr. Green Ще се гръмна, честно!

И нещо друго. Израстнал и е постоянен зъб зад редичката от млечни долу. #Crazy

Ще ходим на санаториум в Ямбол май, че съм на ръба вече... Cry
Виж целия пост
# 505
Акаша, разбирам те и ти съчувствам и Жаки не ходи на градина и въпреки трите часа дневно, в които се занимава с учителка, понякога ми е тежкън. Друго си да я дадеш на градина в осем сутрин и в пет да я вземеш. Ама не си и помислям да я "калявам" щото при нея сопола много бързо слиза надолу, пристъп и седмица в болница, мерси. Все ще го израстат този период, още малко остана Hug 
Жаки е добре за сега, чак ме е страх да се похваля, от три месеца и половина е без лекарства за астмата, не е боледувала, въпреки че имаше контакт с болни, пътувахме много тези дни, смяна на климата и т.н. да чукам на дърво няма проблем. Тайно се надявам да се измъкваме от омагьосания кръг и на вас го желая искрено!

Едната ми дружка се запъна за Елеа, рибно искала, та там бяхме. Мен ме теглеше към испанския на Янтра, нищо другия път.

Майка ме уби днес, преподписва договр с оператор, звъни и вика- майче, предлагат ми смаГ фон да взимам ли Joy Е, взе го, пет пъти ме набира, щото не го заключва Simple Smile Ще има смях с нея, освен зелена и червена слушалка друго не вдява:) Има и други бисери с английски думи и не само, според нея Жаки е астмастик:)))) Малката на нея се е метнала в мохабетите:))
Виж целия пост
# 506
Почивката свърши.  Sad   Обаче неоценимо е усещането да се прибереш у дома и там да те посрещнат любимите котки.
Сега почивам от почивката, така да се каже. Пълна съм с емоции от преживяното. Преживях специални моменти със съфорумка.  Hug
А на път за летището ни спряха-свалихме багажа на пътя и с куче го провериха.

Малко подаръци(снимки от апартамента, в който бяхме). Разни вещи от интериора, оставени покрай лукса.

За който му предстои пътуване-моля: куфар и шапка
Скрит текст:


За Лято:
Скрит текст:

За Янтра:
Скрит текст:


За книголюбките-две книги от 19 век  Laughing
Скрит текст:
Виж целия пост
# 507
Добро ви утро от Сливен  .
Ловето отиде да се обучава, аз се
чудя кой път да хвана?! Скука.
Виж целия пост
# 508
Добро утро и от мен! Изпрах една пералня, пуснах и втора, както похвалих вчера сина, че е ранобуден и се уговорихме за разходки, така днес реши да спи почти до 10 часа, та сега като закуси излизаме. Времето е страхотно и ще се мотаем цял ден. Приятен ден на всички  Heart Eyes
Виж целия пост
# 509
Само минавам да кажа, че абокат не е пък по-гаден от взимането на кръв - и това минах днес  Sunglasses Сега съм:
Скрит текст:
Сега си отварям книжката и си затварям очите, защото станах в 5:30, амаха. Иначе казано лека нощ  Mr. Green после ще му мисля какво да правим съботата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия