С какво ви дразнят свекървите- 61

  • 58 133
  • 754
# 105
Значи тая жена такива проблеми ми прави,че замислям вече да се разделя със сина и.Толкова нагло същество няма на света!Според нея и щерка и,трябва всеки път щом ги срещна да поздравявам,ако не ги поздравя плачат,оплакват се на мъжа ми,той ми се сърди...Направо ми писна от номера.

А ти какво правиш, когато ги срещнеш - обръщаш си главата на другата страна ли?




Виж целия пост
# 106
Как успяваш да ги срещнеш 10 пъти? На път за тоалетната?
 Joy Joy Joy Просто си се представих себе си, като си дойде свекърва ми и в коридора всеки път: "Здравей, маме!", "Как си?", "Нещо ново?"...  ooooh!
Сигурно живеят в един двор или поне в едно каре в квартала?  newsm78
Виж целия пост
# 107
Не живеем заедно,тя сега не е в града,но като беше тук направи скандал,че не съм я поздравила.Сега е поставила задача на дъщеря си да следи дали ще я поздравявам всеки път като я срещна-поне 5 пъти в деня я срещам...
Виж целия пост
# 108
Не живеем заедно,тя сега не е в града,но като беше тук направи скандал,че не съм я поздравила.Сега е поставила задача на дъщеря си да следи дали ще я поздравявам всеки път като я срещна-поне 5 пъти в деня я срещам...
ами поздравявай я редовно, да видим за какво ще си крива следващия път
Виж целия пост
# 109
А зълвата къде я срещаш толкова много - в обща къща ли сте?
При всички случаи е дребнаво.
Виж целия пост
# 110
А зълвата къде я срещаш толкова много - в обща къща ли сте?
При всички случаи е дребнаво.

Не сме в една къща.Срещам я на улицата,мъртво пияна беше-поздравих я,въпреки че и сутринта я поздравих.Започна да ми задава тъпи въпроси,а много бързах-детето гладно,оставих яденето и да се вари и ме беше страх да не загори.Казах и че бързам,обаче тя като видяла брат си се разплакала и казала,че не съм и обърнала внимание.А 10 минути ме бави даже...Бяхме с моя приятелка,не ни остави 1 дума да кажем.
Виж целия пост
# 111
А зълвата къде я срещаш толкова много - в обща къща ли сте?
При всички случаи е дребнаво.

Не сме в една къща.Срещам я на улицата,мъртво пияна беше-поздравих я,въпреки че и сутринта я поздравих.Започна да ми задава тъпи въпроси,а много бързах-детето гладно,оставих яденето и да се вари и ме беше страх да не загори.Казах и че бързам,обаче тя като видяла брат си се разплакала и казала,че не съм и обърнала внимание.А 10 минути ме бави даже...Бяхме с моя приятелка,не ни остави 1 дума да кажем.
Кажи на мъжа си, че си спряла, поздравила и дори говорила 10 минути и че въпросната госпожица щеше да помни това ако не беше прилично подпийнала и че няма нужда разни пияници да те учат на етикет.
Той пък мъжа ти чак проблем ще ти прави, че не си поздравила родата му тридесет пъти. Кажи му да вземе да си оправи тона, с който ти говори.
Виж целия пост
# 112
Казах му,а той страшно обиден,чак сърдит и не ми говори.Има една такава случка с майка му,за която просто ме е срам да говоря.Не съм възпитана идеално-ако видя някой и той ме види-поздравявам,ако си рови примерно в телефона или гледа в друга посока,или пък е в другия край на улицата не се провиквам.
Виж целия пост
# 113
Deni, защо така назидателно? Това, че вие правите така, не означава, че всички са така! При тях доколкото знам има един подарък от дядо Коледа, този който си е написало детето в писмото. Всички други са от хората, които ги подаряват.
Уиш, така мисля да направя. Има РД другата седмица, подарък лятото ще дам. Досега не го правих, понеже си мисля, че ще чака и ще се натъжи.
Поздравът е веднъж и толкова Simple Smile
Виж целия пост
# 114
Що бе поздравявай ги 10 пъти, ама с един и същ поздрав. Примерно днес я виждаш 10 пъти и почвате:
-Здравей, как си?
-Здравей, как си?
-Здравей, как си?
-Здравей, как си?
-Здравей, как си?
-Здравей, как си?
-Здравей, как си?
-Здравей, как си?
-Здравей, как си?
-Здравей, как си?
Ами, ако е по реда си трябва да започне да те избягва.  Laughing
Виж целия пост
# 115
Що бе поздравявай ги 10 пъти, ама с един и същ поздрав. Примерно днес я виждаш 10 пъти и почвате:
-Здравей, как си?
-Здравей, как си?
-Здравей, как си?
-Здравей, как си?
-Здравей, как си?
-Здравей, как си?
-Здравей, как си?
-Здравей, как си?
-Здравей, как си?
-Здравей, как си?
Ами, ако е по реда си трябва да започне да те избягва.  Laughing
   


Ще пробвам така,въпреки че тя е пияна непрестанно и хич не понасям алкохолици.Все пита "Наспахте ли се?","Яде ли малката?","Какво яде?Колко яде?","Кога ще спи?" Всичко да знае.Има да разтяга едни локумиии...  Crossing Arms
Виж целия пост
# 116
Е, не. Щом е намесен алкохола няма да помогне тоя начин. Ако пие системно, повярвай ми, няма никъв шанс да се очовечи. Пиянките губят всяква ориентация, окей са, когато си сипят следващото пиене.
Виж целия пост
# 117
Значи тая жена такива проблеми ми прави,че замислям вече да се разделя със сина и.Толкова нагло същество няма на света!Според нея и щерка и,трябва всеки път щом ги срещна да поздравявам,ако не ги поздравя плачат,оплакват се на мъжа ми,той ми се сърди...Направо ми писна от номера.
Къде като ги срещнеш- в общия двор или на улицата? newsm78
Те да не са чужденки или са приели малоумните поздравяваници от хамериканските бози? newsm78
Виж целия пост
# 118
Тя е добра и работлива,обаче пийне ли става ужасна.Държи се като малоумна,не се съобразява с никой и нищо,задава глупави въпроси,учи ме на неща,от които не разбира абсолютно нищо.Безнадежден случай е,обаче братчето и държи да се разбираме и щото тя и майка и са по-възрастни от мен,се очаква те винаги да са прави.
Виж целия пост
# 119
Значи тая жена такива проблеми ми прави,че замислям вече да се разделя със сина и.Толкова нагло същество няма на света!Според нея и щерка и,трябва всеки път щом ги срещна да поздравявам,ако не ги поздравя плачат,оплакват се на мъжа ми,той ми се сърди...Направо ми писна от номера.
Къде като ги срещнеш- в общия двор или на улицата? newsm78
Те да не са чужденки или са приели малоумните поздравяваници от хамериканските бози? newsm78


На улицата,или пък идват без да предупредят.Влиза вчера вечерта,а аз по хавлия-тъкмо излязла от банята.И седя 1 час,щото нали обидена била,та да се изясним.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия