GoT Тема №20 - "I believe in second chances. I don't believe in third chances."

  • 80 142
  • 729
# 75
...надявам се без елементи на некрофилия  Mr. Green

... е къде ще е ефекта тогава  Joy
Срама нямате,ей! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 newsm62
Ами като и се дърпаше приживе ... само да не извади пиявиците! Joy
Либидото на Мел май е Тарг орентирано ...  Wink
Виж целия пост
# 76
Много моля след специалната премиера на новия сезон утре ако се разбере нещо и изтече информация (в което не се и съмнявам), то да се пише над спойлера, че е изрично инфо от премиерния епизод, за да не отварям и чета самия спойлер.
В никакъв случай не искам да разбирам каквото и да било докато не изледам самата серия когато излезне по нашето HBO. Simple Smile
Иначе до последно мислех да не гледам този сезон, чакайки шестата книга, но се отказах. Не вярвам вече на Мартин, че ще видим книгата тази година, даже вече не знам дали ще доживеем да видим новата книга... Много съм огорчен.
А и като почне сезона и в работата и в нета, навсякъде около мен ще се говори за троновете и няма как да не разбера какво се случва, така че се предадох и в крайна сметка ще си гледам сериала. Дано новия сезон да си заслужава и да е по-добър от предното недоразумение.
Виж целия пост
# 77
Телевизия HBO разкри официалния синопсис и заглавието на първия епизод от шести сезон на сериала "Игра на тронове", който ще бъде излъчен на 24 април.
Епизодът със заглавие "Червената жена" е написан от създателите на сериала Дейвид Беньоф и Дан Вайс.

"Джон Сноу е мъртъв. Денерис среща силен мъж. Церсей отново вижда дъщеря си", гласи описанието на първия епизод.

Първото изречение от синопсиса е доста еднозначно. Много почитатели на фентъзи епоса на Джордж Мартин развиват теорията, че Лорд-командирът на Нощната стража ще бъде съживен, и то именно от "Червената жена" Мелисандра (Карис ван Хутен). Подсказката за Денерис и "силния мъж" почти сигурно е препратка към дотракските воини, с които ще се срещне кралицата на драконите в новия сезон, пишат от БТА.
Виж целия пост
# 78
Телевизия HBO разкри официалния синопсис и заглавието на първия епизод от шести сезон на сериала "Игра на тронове", който ще бъде излъчен на 24 април.
Епизодът със заглавие "Червената жена" е написан от създателите на сериала Дейвид Беньоф и Дан Вайс.

"Джон Сноу е мъртъв. Денерис среща силен мъж. Церсей отново вижда дъщеря си", гласи описанието на първия епизод.

Първото изречение от синопсиса е доста еднозначно. Много почитатели на фентъзи епоса на Джордж Мартин развиват теорията, че Лорд-командирът на Нощната стража ще бъде съживен, и то именно от "Червената жена" Мелисандра (Карис ван Хутен). Подсказката за Денерис и "силния мъж" почти сигурно е препратка към дотракските воини, с които ще се срещне кралицата на драконите в новия сезон, пишат от БТА.

С други думи нищо, което не знаем, освен за силния мъж.На мен ми се стори, че срещна не само едни, ама ...  Mr. Green
Виж целия пост
# 79
НВО това са "казали":

"Джон Сноу е мъртъв. Денерис среща силен мъж. Церсей отново вижда дъщеря си"

А после пише това, което почитателите прогнозират. Сноу не е мъртъв, на Церсито щерката я натровиха, а Денито и дотраките ги показаха и предния епизод.  Laughing Grinning
Виж целия пост
# 80
Силният мъж по всяка вероятност е новият хал.
Виж целия пост
# 81
Доколкото може да се вярва на Wikipedia ето малко по-разширен вариант на синопсиса на епизод 1...
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Red_Woman#Plot
Виж целия пост
# 82
Доколкото може да се вярва на Wikipedia ето малко по-разширен вариант на синопсиса на епизод 1...
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Red_Woman#Plot

За това което е написано се досетихме и без синопсис. Laughing
Виж целия пост
# 83
Снимки от премиерата вчера
Виж целия пост
# 84

Джони го няма  Mr. Green Всички ми се виждат със странно големи глави и малки тела.
Виж целия пост
# 85
Интересно, в маските на многоликите има герои които не са умрели още. За Джон не знам какво да си мисля.  newsm78
Виж целия пост
# 86
В нета е пълно с фалшиви спойлери от снощното излъчване.
Източникът, който изглежда най-сигурен е това. Общо взето засега постно инфо.
Виж целия пост
# 87
Мейси е много красива! Нито помен от "момичето с конска глава" Simple Smile
Софи- блякс...
Емилия- блякс...
Радвам се да видя Ходор отново Simple Smile
Виж целия пост
# 88
На мен Софи и Емилия ми харесват Embarassed.Не видях Мел newsm78.
Виж целия пост
# 89
Офф, като се накичат с тия халки за мечки по носовете... Мисандейката имам предвид...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия