GoT Тема №20 - "I believe in second chances. I don't believe in third chances."

  • 80 142
  • 729
# 60
Zoian,  Hug много благодаря за клипчето, изяснява някои неща. Отдъхнах си за животинката!
Виж целия пост
# 61
Такаа, от трейлъра все едно Давос ще се бие с тия в стаята, а то те се оказаха на негова страна.
Не си личи много негови хора ли са или са симпатизанти на Джон от сража, но имат добри мечове.
Къде е  ЕД ?


Виж целия пост
# 62
Аз мисля,че Мел подготвя ритуал да върне Джон и моли Давос и лоялните на Джон стражи да пазят тялото му. А Ед пращат до доведе Тормунд ,Вун Вун и другите диваци.
Виж целия пост
# 63
Разкошно клипче! bouquet
Дух е жив,но тялото на Джон е още съвсем умряло.Което за съжаление не означава,че Дух няма да бъде жертван.Ох,дано,дано,дано вълчището си остане живо и влиза в битките редом до съживения Джон,както Сив вятър с Роб. Praynig  Blush  Praynig
Виж целия пост
# 64
А, едва ли ще жертват Дух. По-скоро Мел ще извърши някакъв "ритуал на съживяването", надявам се без елементи на некрофилия  Mr. Green
Виж целия пост
# 65
...надявам се без елементи на некрофилия  Mr. Green

... е къде ще е ефекта тогава  Joy
Виж целия пост
# 66
...надявам се без елементи на некрофилия  Mr. Green

... е къде ще е ефекта тогава  Joy
Срама нямате,ей! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 newsm62
Виж целия пост
# 67
И аз го тълкувам така - трупът на Джон е подготвен за съживяване, а гадовете, начело с онова лай*енце Оли, искат да го изгорят.... Дано, дано, дано Дух отърве кожата, но ми се вижда логично Мелисандра да иска да го жертва, за да съживи Джон.
Виж целия пост
# 68
Дух няма кралска кръв, а на Мелисандра само за такава й текат лигите.
Виж целия пост
# 69
Аз цял сценарий имам в главата си вече Simple Smile) Ще разбият вратата, ще влязат, Дух ще ги нападне, ще го наръгат, кръвта му ще опръска Джон, ще попадне в раните му и хоп, той ще си отвори очите  Mr. Green
МноУ съм добра, ей  #Crazy
Виж целия пост
# 70
На Мел по принцип не и трябва жертва май. Берик как ги съживява само с молитва.
Хубавото е, че всичко това ще стане в първите епизоди Simple Smile
Виж целия пост
# 71
На Мел по принцип не и трябва жертва май. Берик как ги съживява само с молитва.
Хубавото е, че всичко това ще стане в първите епизоди Simple Smile
Нали се надяваме съживяването да не бъде като на Берик,защото съживеният губи част от себе си.Надяваме се да е друг вид магия,за да се върне същото Джони със същите чувства и спомени.
Виж целия пост
# 72
 Heart Eyes

Виж целия пост
# 73
хахахах същия!
Виж целия пост
# 74
А Бран какво ли го очаква?

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия