GoT Тема №20 - "I believe in second chances. I don't believe in third chances."

  • 80 142
  • 729
# 45
Ох посмях се днес с един коментар на разярена зрителка на Игра на тронове.
Еди кой си юзър на reddit, зарибил майка си да гледа GOT.
След като изгледала 5те сезона написала следния e-mail (и аз не разбрах до кого).
Ето го http://imgur.com/V1Zng78
Виж целия пост
# 46
Питър Динклидж като гост водещ на Saturday Night Live - https://www.youtube.com/watch?v=bkTOPOjV8aQ&nohtml5=False

И някои от скечовете  Joy

Naked & Afraid: Celebrity Edition - SNL



Mafia Meeting - SNL - https://www.youtube.com/watch?v=MwpmqMnngRk&nohtml5=False

Game of Thrones Sneak Peek - SNL - https://www.youtube.com/watch?v=XTTu0k1H2JI&nohtml5=False
Виж целия пост
# 47
"I'm Peter Dinklage and if you don't know who I am... Congratulations, you're not a nerd" Grinning Grinning
Виж целия пост
# 48
Ох посмях се днес с един коментар на разярена зрителка на Игра на тронове.
Еди кой си юзър на reddit, зарибил майка си да гледа GOT.
След като изгледала 5те сезона написала следния e-mail (и аз не разбрах до кого).
Ето го http://imgur.com/V1Zng78


Мнооого добро  Peace
Виж целия пост
# 49
Да ви следя, в очакване на новия сезон и аз  Mr. Green
Виж целия пост
# 50
Тази неделя ще прожектират първата серия на 6 сезон, предпремиерно. Събитието ще бъде в ЛА и част от каста вече е отпътувал натам.

Скрит текст:



http://watchersonthewall.com/the-stars-of-game-of-thrones-head-t … rce=socialnetwork

Чакаме новини..
Виж целия пост
# 51
Значи понеделник сутринта да го чакаме изтекъл в Замундата  Mr. Green
Виж целия пост
# 52
Първи епизод ще се казва "The Red Woman".
Коя обаче, Мел или тази новата Simple Smile
Виж целия пост
# 53
Е, предпремиерно Simple Smile Айде и на нас, широката публика, да отпуснат малко аванта. Но ще се радвам някой да лийкне преразказ. Simple Smile
Виж целия пост
# 54
Значи понеделник сутринта да го чакаме изтекъл в Замундата  Mr. Green
Точно и аз това си помислих Simple Smile
Виж целия пост
# 55
охххх...нямам търпение вече!!!
Леле направо не мога да си представя как ще чакаме и 7ми сезон...7 години, хора...това си а направо Дързост и Красота! #Crazy
Виж целия пост
# 56
охххх...нямам търпение вече!!!
Леле направо не мога да си представя как ще чакаме и 7ми сезон...7 години, хора...това си а направо Дързост и Красота! #Crazy

Ххахаха, а представяш ли си колко време ще мине докато дочакаме 7ма книга? Simple Smile От издаването на първата до сега са минали 20... а още няма 6-та Simple Smile
Виж целия пост
# 57
Здравейте всички!

ако не сте го гледали,ново клипче от сезон 6 наkрая на видеoто:
http://teamcoco.com/video/liam-cunningham-game-of-thrones-secret
Дух е жив!

поздрави от Малта
Виж целия пост
# 58
Здравейте всички!

ако не сте го гледали,ново клипче от сезон 6 наkрая на видето:
http://teamcoco.com/video/liam-cunningham-game-of-thrones-secret

поздрави от Малта

Еййй, мерси много!
Аз не го бях гледала.
Дух си е жив и здрав!
Виж целия пост
# 59
А защо пазят тялото на Джон, а останалите за какво го искат? Предполагам искат да го изгарят, но защо Давос и ко го пазят?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия