GoT Тема №20 - "I believe in second chances. I don't believe in third chances."

  • 80 141
  • 729
# 510
Скрит текст:
Ужас е всичко, което мога да кажа  ooooh! ooooh!
Сериалът се превръща в една боза, която гледам само защото не обичам да оставям предавания недогледани. Просто толкова тъпо беше всичко в епизода, най-вече връщането на Джон. Тип Дневниците на вампира беше накрая, където той си отваря очите и си поема дъх  Mr. Green

Да, драконите са толкова умни същества, те никога не биха нападнали някой, който им е приятел, който иска да им помогне бла-бла... Тирион трябва да седне да прочете Светът на огън и лед.

Санса и Теон колко пъти трябваше да са умрели до сега не ми се коментира.

Смъртта на Рууз - ненужна, но за да са изненадани и потресени зрителите, особено пък от тази на Валда и бебето.

Церсей е мъченицата на сериала, почти пуснах сълзичка за нея.

Аря тук отдавна не ми е интересна, не се и опитват да я направят такава. Като пълнеж ми идва.

Юрон се появи, обаче ми е гадно, защото сигурно ще го съсипят. Какво връзване на кораб, какви чудеса.

Поне присъствието на Денерис ми беше спестено, иначе епизодът щеше да бъде направо непоносим. А, и нова на Змиите.
Виж целия пост
# 511
Скрит текст:
Бейлон последва Доран - 5 минути в кадър и после е труп. Мислех, че ще има повече екранно време.
На мен ми хареса възкресяването на Джон. Защо недоволствате?
Де факто не сме убедени коя е причината Джон да възкръсне. Той се съживи след като Мелисандра се отказа, така че може да има намесени и други сили. Жалко за Рууз и Валда, харесвах ги.


П.П. И щях да забравя.. Тирион наистина е Таргариен... Mr. Green Party
Хексе,недей задълбава.Какви други сили,няма други сили. Joy
Виж целия пост
# 512
а за Джора, може да умре, може и да не умре, в този сериал очаквам всичко, особено от него и манията му по Денерис
Сиреч любовта е по-силна от всичко, дори и от смъртоносните зарази Laughing
точно, човекът е готов на всичко за нея.. една зараза на дали ще го спре  Mr. Green
Виж целия пост
# 513
Скрит текст:
Джора ще умре, заразен е със сива люспа..

Това, че не ти показват как все за драконите мисли, не означава, че не е така. Затвори ги, за да не станат като Дрогон и да почнат да ядат наред хората й. Плюс това драконите са още малки, не може да ги използва пълноценно. Още повече , че няма как да ги язди всичките, а само Дрогон. Драконите си ги пази за Вестерос.
тя хубаво си ги пази, ама вече 6 сезона, така и не стигна да там, то с нейната скорост след някой друг век може и да се докопа до крайната дестинация, особено сега, когато вече и кораби няма  Grinning  
а и освен това, не са чак толкова малки, за да не може да ги използва поне, за да защити земите си, защото иначе е супер безсмислено да освобождава роби, които след съвсем малък период от време отново се връщат на старата си "позиция в обществото"... всеки друг на нейно място би ги използвал много по-мъдро, па макар и с някоя друга невинна жертва
 а за Джора, може да умре, може и да не умре, в този сериал очаквам всичко, особено от него и манията му по Денерис
Гледала ли си въобще сериала??? С 3 дракона не се превзема цяло едно кралство. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 514
Скрит текст:
Бейлон последва Доран - 5 минути в кадър и после е труп. Мислех, че ще има повече екранно време.
На мен ми хареса възкресяването на Джон. Защо недоволствате?
Де факто не сме убедени коя е причината Джон да възкръсне. Той се съживи след като Мелисандра се отказа, така че може да има намесени и други сили. Жалко за Рууз и Валда, харесвах ги.


П.П. И щях да забравя.. Тирион наистина е Таргариен... Mr. Green Party
Хексе,недей задълбава.Какви други сили,няма други сили. Joy


Още не са показали Другите, Whistling
Виж целия пост
# 515
Докога коментарите се слагат в спойлери? Довечера ли излиза епизода по нашето HBO?
И кви бяха тия саркастични коментари не разбрах? Епизодът си имаше кусури и да не си чел книгите. Надценявам сериала сигурно, но очаквам много от него. Искам всички серии да са като "Hardhome" или червената сватба или пурпурната сватба Simple Smile
Скрит текст:
Забавно беше Джон да възкръсне на Великден, макар че това важи само за православния. При католиците Великден мина отдавна.
Аз бях сигурна, че Мел ще възкреси Джон. Не съм мислела, че ще се варгне в Дух. Просто очаквах малко повече драма... големи огньове или нещо такова. Раждането на драконите и Денерис беше много по-внушително.
И на мен ми е интересно сега как ще разбере кои са родителите му? Може ли Мийра да има нещо общо? Имаше една сцена с нея в гората и един конник който я спасява от "зомбитата". Ако конникът е Бенджен или той, или Мийра ще знаят и ще кажат на Джон.
За Рикон не знам... да го върнат само за да го убие Рамзи ли? Много ще е тъпо. Не ми се гледа повече детска смърт. Това с Уалда и бебето беше гадно. Обаче може и в книгите да стане нещо такова. Рамзи си е психар и там.
Виж целия пост
# 516
Но Рууз е умен и няма да позволи точно така да стане в книгата
Виж целия пост
# 517
Бриндън Ривърс от сезон 4 изглеждаше все едно наистина живее в дървото.
Този новият малко беше, като просто застанал зад него Simple Smile И предишните чада бяха по-яки. Това приличаше на излязло от Фарскейп , ако го помните този сериал Simple Smile
Скрит текст:
А чухте ли чадото като каза на Мийра, че Бран няма да остане вечно там??? Е няма ли той да е новия Бриндън?
Виж целия пост
# 518
Е ние така си мислим, че ще е новия КГ, но явно може и да не е. И на мен не ми харесват новите чада. Поне ще ни покажат какво е станало с Ходор.
Виж целия пост
# 519
Бриндън Ривърс от сезон 4 изглеждаше все едно наистина живее в дървото.
Този новият малко беше, като просто застанал зад него Simple Smile И предишните чада бяха по-яки. Това приличаше на излязло от Фарскейп , ако го помните този сериал Simple Smile
Скрит текст:
А чухте ли чадото като каза на Мийра, че Бран няма да остане вечно там??? Е няма ли той да е новия Бриндън?
Предишният Бриндън Ривърс наистина беше много достоверно направен - изглеждаше древен и срастнат с дървото.
Скрит текст:
Този го е подстригала Мел. hahaha
Виж целия пост
# 520
Добър епизод
Виж целия пост
# 521
Гледала ли си въобще сериала??? С 3 дракона не се превзема цяло едно кралство. Rolling Eyes
да, гледала съм го и то няколко пъти.. и никъде не съм казала да използва само тях, но те са и основното предимство пред останалите, а тя не се възползва от него... имаше кораби, армия и дракони, и нищо което да направи с тях взети заедно
Виж целия пост
# 522
Денерис и в сериала и в книгите ясно обясни защо остава в Мийрийн и не хуква към Вестерос.
Може и да ни е скучно на всички, ама това е положението...
Виж целия пост
# 523
Гледала ли си въобще сериала??? С 3 дракона не се превзема цяло едно кралство. Rolling Eyes
да, гледала съм го и то няколко пъти.. и никъде не съм казала да използва само тях, но те са и основното предимство пред останалите, а тя не се възползва от него... имаше кораби, армия и дракони, и нищо което да направи с тях взети заедно
На Денерис й трябваше технологично време да й пораснат драконите,нейна е само грешката,че не се поинтересува как да ги управлява.Трябваха й кораби,пехота и конница.Сега си намери конница,пехота си купи.И с нови кораби ще се сдобие,когато Аша/Яра цъфне в Мирийн.
Не си спомням как беше в сериала,но в книгата е казано,че ако Денерис иска да отиде на запад,трябва да тръгне на изток - че и през Асшаи трябва да мине.Изглежда туткава,но такъв е пътят й.
Виж целия пост
# 524
Да , точно така! И в сериала постоянно се натяква на предсказанието
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия