GoT Тема №20 - "I believe in second chances. I don't believe in third chances."

  • 80 140
  • 729
# 525
Да , точно така! И в сериала постоянно се натяква на предсказанието

 newsm78 На кое предсказание?
Виж целия пост
# 526
Скрит текст:
П.П. И щях да забравя.. Тирион наистина е Таргариен... Mr. Green Party

Скрит текст:
Нали разбираш, че щом Dumb & Dumber (това май ме кефи повече от двамата идиоти) го показват е много вероятно Чичо да промени играта за книгите, не забравяй че Питър е от по-едрия вид ниски хора, докато оригиналния Тирион не е, както с язденето е възможно да се компенсира, но дали ще е така един Чичо знае, според мен
Скрит текст:
може да го ползва за съветник на Таргската блондинка, а ездач да стане малкия Блекфайър  Flutter
Виж целия пост
# 527
Да , точно така! И в сериала постоянно се натяква на предсказанието

 newsm78 На кое предсказание?
Онова за Дани, че трябва да иде на изток бла бла, тя самата няколко пъти го е казвала през сезоните.
Виж целия пост
# 528
Ммм сега видях промото на 3ти епизод.
Скрит текст:
Май ще се окажете прави за Рикон. Кой е този който казва "имам подарък за теб" на Рамзи?
п.п. Tower of Joy, tower of joy...  newsm44
Виж целия пост
# 529
Някой Ъмбър ще да е.Дано да са го измислили добре. ooooh!
 
Виж целия пост
# 530
И аз само за кулата се радвам  Party

Много кофти така с Ъмбер, така исках фрейски пай или нещо подобно
Виж целия пост
# 531
Ммм сега видях промото на 3ти епизод.
Скрит текст:
Май ще се окажете прави за Рикон. Кой е този който казва "имам подарък за теб" на Рамзи?
п.п. Tower of Joy, tower of joy...  newsm44

Скрит текст:
Може пък да е дошъл да му каже, че Джон е умрял, защото те не знаеха за преврата в ЗХ. Иска ми се да е така...
Виж целия пост
# 532
Не задълбавай!!!Това ми е мото за 6 сезон.
Ама хората ей го на - питат,не им е ясно-
Скрит текст:
защо Врабецът не арестува Джайм,че да си изкупи гряхчетата,дето му изповяда?

Рикон го прежалете.В "сезона на Старките" ще трябва да има един мъртъв Старк,отдавна не са измирали ,а живите са в безопасност.Наистина само силно се надявам да няма дранета на деца.
П.П.Фрейски пай нищо чудно да има,но при Санса в Речните земи.Защото все пак преди дадоха приказката за Готвача-плъх. smile3521
Виж целия пост
# 533
Скрит текст:
От промото по погледа на Рамзи надолу и тази усмивчица, която се използва или за деца, или за кучета, баш ще си е Рикон...

Виж целия пост
# 534
А вълчището на Рикон какво ще го правят? Споменато ли е някъде въобще? Или името му е показателно..
Виж целия пост
# 535
А вълчището на Рикон какво ще го правят? Споменато ли е някъде въобще? Или името му е показателно..
Може и да не го дадат.Вълчищата не са важни в сериала,щом и при Джон Дух не е фактор.(И Аря не я дават да се варгва в котките.)
Като знам как в книгите надушват хората,които имат зли помисли към малките Старки,сърцето ми се къса,че ни лишават от това. no
Не ми се вярва и при Мартин Рикон да свърши глупаво.Как едно тригодишно дете да кръсти домашния си любимец?
Виж целия пост
# 536
Аз си мисля, че може и да вкарат вълчищата в даден етап от сериала, след като бастисат повечето герои , за които Мартин им е казал, че няма да видят края. Все пак Мелисандрата и другите като излязоха Дух все едно се събуди, озъби се и стана работата
Виж целия пост
# 537
В промото на 3 епизод верно Артур Дейн се бие с два меча.

Виж целия пост
# 538
Аз си мисля, че може и да вкарат вълчищата в даден етап от сериала, след като бастисат повечето герои , за които Мартин им е казал, че няма да видят края. Все пак Мелисандрата и другите като излязоха Дух все едно се събуди, озъби се и стана работата

Нали се предолага, че досега Джон е бил в Дух, така се случва с варгите.
Виж целия пост
# 539
Аз се чудя за промото - това младият Нед ли е?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия