GoT Тема №20 - "I believe in second chances. I don't believe in third chances."

  • 80 140
  • 729
# 570
Тивин и Джоана Ланистър са братовчеди, което пак прави Тирион родоубиец, но поне ще си изясни отношението на баща му към него и цялата мелодрама около Тивин и Ерис-как Ерис е взел наследника на Тивин, за да не може Джейми да наследи Скалата на Кастърли. Интересно е.

Ако ликвидират Рикон ще ми е много гадно. И защо ще изкарват Ъмбър предатели... Twisted Evil
Виж целия пост
# 571
Може в разгара на битката Ъмбър да "обърнат плаща",както очакваме в книгата.  Mr. Green
Наистина,дано да са го измислили добре,да е правдоподобно това сервиране на Рикон от нищото.
Виж целия пост
# 572
Така става като Давос се заседя на Вала и не отиде при Мандърли  Crossing Arms Уффф исках да видя канибали . За Д2 явно по-важно беше Давос да изнесе миличка реч на Мелисандра, жената, която мрази и която изгори любимата му Ширийн  Twisted Evil
Виж целия пост
# 573
Давос не знае, че Мел е изгорила Шайрин - предполагам мисли, че е убита от тийм Болтън при битката.
Може Рикон да послужи като примамка за Рамзи - Ъмбър са "на негова страна", "ела си вземи подаръка", упс... Рошльо  Mr. Green След толкова преследване с кучета и ядене на жени и деца, вероятно такъв ще е сценарият.
Предполагам Мартин е казал в общи линии на ДиД какво става с героите - тоя умира, оня умира, тоя е убит от едисикого, и те сега си измислят зрелища, които не са точно логични... ама пък са зрелищни.
Цял епизод без нито една цица!
Виж целия пост
# 574
Хммм значи ще е бесен тогава като разбере, а и реално тя Мелисандра си изпълни задачата, съживи го, вече е излишна.

Съгласна съм, че Мартин им е казал кои ще доживеят края и те сега разчистват терена, за да има после екранно време за Бриен Лъвско сърце, лИбовта между червея и Мисандей, драмата на Джора и люспата, терзанията на светицата майка, тъпите змии и т.н.
Виж целия пост
# 575
Как ви се струва да държите "ключа за Севера"(тайно) и да го предоставите доброволно на хората,които са предали краля ви и са убили хора от вашия дом? newsm78
Ако целта на Ъмбър е да спечелят доверието на Рамзи и после да го ударят в гръб,цената е много висока.Имаше инфо,че Санса и войската на Долината или Речните земи,или и двете (не помня) ще обърне битката в полза на Джон.Досега общо взето 99% от изтеклата информация се оказа вярна.
От миналия сезон има едно неглижиране на северните домове,тях или ги няма,или нищо не знаят(те нямат информатори,не ползват гарвани).Северът помнел,какво помни... ooooh!
И със смъртта на Валда Рамзи си навлича гнева на Фрей.То не е трудно да се съберат две и две как така изведнъж Рууз умира и  жена му се изпарява.Значи Рамзи има срещу себе си Ланистър,Фрей, половината Север и диваците.И пак трудно ще бъде победен.
Виж целия пост
# 576
Хммм значи ще е бесен тогава като разбере, а и реално тя Мелисандра си изпълни задачата, съживи го, вече е излишна.

Мелисандра беше казала на Аря, че ще се видят пак. Така че не я отписвайте още, освен ако Д и Д не са го забравили.. Thinking

Разочарована съм от линията на Аря. Голям пълнеж, то и в книгите е пак пълнеж, но поне научаваме повече за Безликите и ордена им.
Виж целия пост
# 577
Формират се няколко сериозни недоразумения.
1. НС трябваше да се съберат около Джон и да кажат "И така приключи неговия страж!"
Естествено, че е разочароващо възкръсването ... Вместо да скокне от една клада и да всее ужас у Другите ...Миене на косата с подкастряне на връхчетата и полумасаж БЕЗ "щастлив край"...тъпо! Mr. Green
2. Що за идиоти ще оставят трупът му без надзор, при положение, че едни зомбита вече скитаха из ЧЗ?!?!
3. Какво е наказанието за измяна в НС? Какви са тия килии и защо Оли не го изяде Дух?!?!?
4. Защо окепазиха Тирион? Все едно слушах майстер Пицел ...
5. Обсъждахме, че в трейлърите я има сцената с убийството на Кеван ... с тоя Варис в Меерийн как ще стане!?!?!
6. Юрон ... " Аз съм Удавеният бог!" ... още един съсипан образ.
Виж целия пост
# 578
Хммм значи ще е бесен тогава като разбере, а и реално тя Мелисандра си изпълни задачата, съживи го, вече е излишна.

Съгласна съм, че Мартин им е казал кои ще доживеят края и те сега разчистват терена, за да има после екранно време за Бриен Лъвско сърце, лИбовта между червея и Мисандей, драмата на Джора и люспата, терзанията на светицата майка, тъпите змии и т.н.

Аз пък не намирам смисъл Мартин да си спойлва книгите, още повече, че той не пише сценария
А и вече бяха казали, че финалът на сериала ще е различен
Виж целия пост
# 579
А и вече бяха казали, че финалът на сериала ще е различен
Не беше ли обратното? Финалът ще е еднакъв, но до това ще се стигне по различни пътища?
Няма значение всъщност, понеже и героите са различни и честно казано към сериалните въобще не съм привързана емоционално. Naughty
Виж целия пост
# 580

6. Юрон ... " Аз съм Удавеният бог!" ... още един съсипан образ.

Юрон го направиха на чиста кукувица. Всичко останало си беше достатъчно добре, ама Юрон не можах да го прежаля...
Виж целия пост
# 581
А и вече бяха казали, че финалът на сериала ще е различен
Не беше ли обратното? Финалът ще е еднакъв, но до това ще се стигне по различни пътища?
Няма значение всъщност, понеже и героите са различни и честно казано към сериалните въобще не съм привързана емоционално. Naughty

Да, сега видях, последната версия е, че ще е спойлер

Luckily, we’ve been talking  about this with George [R.R. Martin] for a long time... and we know where things are heading. So, we’ll eventually meet up at pretty much the same place where George is going. There might be a few deviations along the route, but we’re heading towards the same destination.

Но по време на първите сезони на сериала се говореше обратното
Виж целия пост
# 582
Аз пък си мисля, че не Мелисандра върна Джон. Според мен това беше и замисъла на сцената.
Червен бог няма, и никога не е имало. Чадата вършат всичко.
Торос ясно и каза в прав текст в сериала, че той не владее никаква сила. Предполагам, това искаха да покажат. Нещо вдигна Джон, но не беше Мел. Нещо я използва.

Виж целия пост
# 583
Аз пък си мисля, че не Мелисандра върна Джон. Според мен това беше и замисъла на сцената.
Червен бог няма, и никога не е имало. Чадата вършат всичко.
Торос ясно и каза в прав текст в сериала, че той не владее никаква сила. Предполагам, това искаха да покажат. Нещо вдигна Джон, но не беше Мел. Нещо я използва.
Peace Съгласна съм. Други сили върнаха Джон.
Виж целия пост
# 584
И според мен не е тя, но за пред хората тя си свърши работата, затова и писах, че вече е излишна. Това за Аря, което Хексе каза го бях забравила  newsm78
Мен ме издразни едната рана на Джн, след като го изми се видя, че е полумесец дълбок, такава рана аз от нож не съм виждала  Rolling Eyes


Брадли , от миналата година говорим, че казаха, че ще имат еднакъв край  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия