GoT Тема №20 - "I believe in second chances. I don't believe in third chances."

  • 80 140
  • 729
# 615
И аз нямам търпение да им видя реакцията  Joy

А кои са тези Чада?  newsm78
Виж целия пост
# 616
Обаче не ми хареса как върнаха Джон, представях си го много по-епично и не толкова бързо, а и в по-сюблимен момент.

Eми сигурно защото цяла година чакахме този момент и правихме какви ли не догадки.
Как си го представяте възкръсването с помоща на Мелисандра?Някакви танци около огъня, тридневни молитви, колене на петли и кози?Интересно ми е да чуя.
Той и Торос върна Берик за има няма  5 минути.

Валда и бебето, това е единственото което ми е адски тъпо и депресиращо в серията. Прескачам го.
Искам Рамзи да се мъчи, да се мъчи като глист върху гореща ламарина.
Виж целия пост
# 617
Е, то още от трейлъра беше ясно, че Тирион едва ли ще изгори.
Пък за Джон... тъпо ми е и на мен. Laughing Поне да не беше възкръсване, в смисъл да не беше умирал, ами просто ранен и да го излекуват.
Виж целия пост
# 618
Поне да не беше възкръсване, в смисъл да не беше умирал, ами просто ранен и да го излекуват.

Е, не .. сега статута му е друг.. Не съвсем човешки.
Не се знае дали е същия Джон.
Виж целия пост
# 619
Как си го представяте възкръсването с помоща на Мелисандра?Някакви танци около огъня, тридневни молитви, колене на петли и кози?Интересно ми е да чуя.
Той и Торос върна Берик за има няма  5 минути.
Поне малко танци-манци по без гащи можеше да има Mr. Green
Майтапа настрана, аз си го представях да стане при изгарянето на тялото, тогава червената луда крава да се включи с прерязване на нечие гърло и изгаряне на тялото - допреди да похарчат Шайрин, мислех че нея ще се падне "честта" да е жертвата. Но нещо такова. Пък и "Господарят на светлината" алабала, малко огън можеше да се вкара за ефект.
Виж целия пост
# 620
Поне да не беше възкръсване, в смисъл да не беше умирал, ами просто ранен и да го излекуват.

Е, не .. сега статута му е друг.. Не съвсем човешки.
Не се знае дали е същия Джон.
Точно, едва ли ще е същият, пък и дали ще е за добро, не е ясно.
Виж целия пост
# 621
Три дракона- три ездача. В книгите се прокрадва теорията, че Тирион всъщност е Таргариен, незаконен син на Лудия крал. Другият със сигурност е Джон /Таргариен/ . И Денерис.
Ще се изненадам ако Джон е третият ездач. Няма логика да има лютоволк и едновременно дракон. Освен това неговият лютоволк е бял, казва се Дух и го свързван изключително със студ, сняг и зима.
Според мен може да се окаже, че не е таргариен. Изключено ли е да е дете на брата на Нед или да е дете на Лиана и Робърт?
А Санса начело на армия е много смехотворно, представям си я на колене да се моли и да рони сълзи, но не и да предвожда войска. В нея не намирам нито една старковска черта - нито държи на семейството си, нито имаше желание да се върне в дома (на Север), нито може да се варгва. Бих казала, че тя не е близка с никой от семейството - нито с Аря, нито с братята си.
Рикон не може да се появи и почти веднага да стане жертва на Болтън. По-скоро би обърнал псетата на Рууз срещу него. Рошльо, въпреки закачливото име, е най-свирепият от вълчаците, а Рикон е най-необузданият от малките Старки. Не може да свърши като жертвен агнец.
Виж целия пост
# 622



 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 623
Това е от 9-и епизод  Wink

https://www.instagram.com/p/BE8rTfNrbyK/?taken-by=gameofthronesnotofficial
Виж целия пост
# 624
Три дракона- три ездача. В книгите се прокрадва теорията, че Тирион всъщност е Таргариен, незаконен син на Лудия крал. Другият със сигурност е Джон /Таргариен/ . И Денерис.
Ще се изненадам ако Джон е третият ездач. Няма логика да има лютоволк и едновременно дракон. Освен това неговият лютоволк е бял, казва се Дух и го свързван изключително със студ, сняг и зима.
Според мен може да се окаже, че не е таргариен. Изключено ли е да е дете на брата на Нед или да е дете на Лиана и Робърт?

Да, изключено е.
/ Робърт не е спал с Лияна Mr. Green/
А и твърде много неща сочат , че Джон е син на Регар и Лияна.
Защо да не може да има вълчище и дракон? Той е Старк и Таргариен.
Виж целия пост
# 625
Вижда ми се изключително лишено от повествователен смисъл Джон просто да си умре и да се съживи без да има някаква промяна в следствие на това. Да кажеш, че е изключение, та да ахнем aма не би - Берик цели 7 ако се не лъжа пъти го е съживявал Торос, Лейди Стоунхарт... Та ако е много шум за нищо, сори ама ще е мнооого тъпо...
Виж целия пост
# 626
Вижда ми се изключително лишено от повествователен смисъл
................

 Laughing Това да е само, с мед да го намажеш.
Виж целия пост
# 627
Три дракона- три ездача. В книгите се прокрадва теорията, че Тирион всъщност е Таргариен, незаконен син на Лудия крал. Другият със сигурност е Джон /Таргариен/ . И Денерис.
Ще се изненадам ако Джон е третият ездач. Няма логика да има лютоволк и едновременно дракон. Освен това неговият лютоволк е бял, казва се Дух и го свързван изключително със студ, сняг и зима.
Според мен може да се окаже, че не е таргариен. Изключено ли е да е дете на брата на Нед или да е дете на Лиана и Робърт?

Джон  е с много специални гени.Подобни на гените на Кървавия гарван/Триоката врана.
Джон е огънят и ледът,както се казва поредицата.На пръв поглед изглежда,че Денерис е огънят,а Джон ледът,обаче нещата се оказват не толкова простички.
Виж целия пост
# 628
Освен ако Робърт не е бил пиян.  Laughing Този вариант и аз го изключвам защото Джон би приличал на Робърт. Но Брандон Старк + Ашара Дейн могат да бъдат негови родители.
Регар и Лияна е прекалено очевидно, за да е истина. Чичо обича по-заплетени истории.
Джон може да е Азор Ахай или Кралят на нощта. Зависи кои сили го върнаха в света на живите.

Старките имат странни връзки с ББ. Спомнете си погледите, които си размениха Джон Сноу и Кралят на ББ. Бран също установи телепатична връзка (а може и да се варгна) с него. А какво имаше предвид ГЧ когато каза на Мира, че Бран няма да бъде все в пещерата, а ще бъде на друго място



Виж целия пост
# 629
Вижда ми се изключително лишено от повествователен смисъл Джон просто да си умре и да се съживи без да има някаква промяна в следствие на това.
Аз мисля че ще има промяна в него. Кристалното кълбо ми казва, че ще е по-суров и решителен,а може би и по-жесток. Все хубави качества, защото искам мноооого мъчителна смърт за Рамзито. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия