GoT Тема №20 - "I believe in second chances. I don't believe in third chances."

  • 80 140
  • 729
# 645
Ша ви цитирам Джофри, че имате меки женски сърца Simple Smile
Сцената с кучетата все пак не я показаха. 

Рууз също щеше да убие Рамзи според мен, на по късен етап. Ама малкия го изпревари.

Интересното е, че лорд Карстарк отзад можеше да го утрепе Рамзи и да сложи край на Болтъните.

 
Виж целия пост
# 646
Нямам търпение да видя Джон Сноу срещу Рамзи
Виж целия пост
# 647
Според мен Джон просто ще посече Рамзи с меча и ще му даде чиста и бърза смърт, както и Рууз не се мъчи....сиггурно и Фрей няма да се мъчат....( Гадно за Валда и бебето...много съм станала чувствителна към бебетата, но реално те пък убиха жената на Роб, която беше бременна...така, чее....)
Виж целия пост
# 648
Рикон защо го смятате още 3 годишен, вече сигурно е на поне 6-7. newsm78
Много кофти майстерът сервира новината за бебето момче и кофти за Рууз, ама той си го направи с неговите приказки, че ще види Рамзи, ако има момче.
Виж целия пост
# 649
Според мен Джон просто ще посече Рамзи с меча и ще му даде чиста и бърза смърт, както и Рууз не се мъчи....сиггурно и Фрей няма да се мъчат....( Гадно за Валда и бебето...много съм станала чувствителна към бебетата, но реално те пък убиха жената на Роб, която беше бременна...така, чее....)

Ооо, тази сцена е повече от ясна ... като Нед в еп1сез1 ... ще изрече присъдата и сам ще замахне с меча, правил го е вече!:)
Има една сцена в трейлъра ... залата на Фрей наполовина пълна с Ланистъри. Ако Джайм е тръгнал на север, вероятно няма да иска да остави Фрей зад гърба си. Възможен е обратен варизнт на ЧС ... с изклани домакини. Twisted Evil
Виж целия пост
# 650
Явно Тристан е убит в Кралски Чертог, щом Томен се усъмни в майка си... Предричам, че змиичките ще направят още поразии там преди да намерят смъртта си.. Най-вероятно от ръцете на Планината, с необходимата доза зрелище Wink
Виж целия пост
# 651
Предричам, че змиичките ще направят още поразии там преди да намерят смъртта си.. Най-вероятно от ръцете на Планината, с необходимата доза зрелище Wink

Това ще го гледам с кеф!
Виж целия пост
# 652
Веско, тва не е вероятно, то е неизбежно Simple Smile

Виж целия пост
# 653
Рууз как пък не предвиди пустото му синче какво му готви?!

Не е очаквал такава смелост от копелето. Вярвам, че той самия щеше да го убие на по-късен етап ама бе изпреварен. Но такъв стратег като Рууз от който всички се страхуваха и имаха респект да няма никакви верни хора? Ей така ли ще му се размина на Рамзи такова скверно убийство?  Shocked
Виж целия пост
# 654
Какво убийство бе? Лорд Болтън беше отровен от враговете си! Рамзи е чист като девича сълза  Joy
Виж целия пост
# 655
С появяването на майстера с новината и изказването на Рууз, че Рамзи винаги ще си остане първородният му син, очаквах Рууз да го намушка и убие, тъй като вече не му е нужен; но пък по друг начин се разви сцената  Confused

Също, не вярвам Рикон да се появи и този сезон. Но пък знае ли човек  newsm78
Виж целия пост
# 656
Още миналия сезон покриха Рууз,за да блесне Рамзи.
Сега Рамзи ще вилнее,за да го мразим до пределна степен,за да блесне доброто Джони като го ликвидира.
Същото се случи и с Дорн,за да блеснат някакви цицести пикли и майката простакела.
Логиката показва,че Рууз Болтън не би позволил на Рамзи да си "играе игрите" със Санса,беше наложително да му набие канчето.Ама логика и шоу напоследък са две взаимноизключващи се понятия.Двама от най-големите големи умове и политически стратези са неглижирани Naughty

Рикон ще се появи и по всичко изглежда - няма да е за добро за феновете на Старките. Sad
Виж целия пост
# 657
А възожно ли е да са хванали Теон и това ад е подаръкът?
Виж целия пост
# 658
А възожно ли е да са хванали Теон и това ад е подаръкът?
Имаше инфо,че Теон е на Железните острови.Рикон е подаръкът.Рууз ясно каза,че им трябва Старк,за да приобщят Севера.Може и да не издевателства над Рикон и да си е взел поука след Санса.
Виж целия пост
# 659
Нямам търпение да видя Джон Сноу срещу Рамзи
И аз ,да го пребие копелето  #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия