как да познаете, че излизате с женен мъж след бързи срещи на clubr

  • 119 469
  • 2 450
# 495
Ама тези жени от първата картинка съществуват, имат си и тарифи, и сводници, и сайтове, от които да ги наемете, явно търсите на грешното място. Нали сме в 21-ви век, възползвайте се от бързия достъп до информация. Или пак опира до това, че ви се свидят няколко омачкани петдесетолевки.
Виж целия пост
# 496
Кой/какво е Пържолан? Важна сюжетна линия ли пропускам?
И аз това попитах, но зазобили в собствената си манджа, каките не искаха да реагират.
По всяка вероятност е бивша, 7-годишна, връзка на една от дамите - Драко или нещо от сорта. Защо Пържолан? Обичам пържоли!
Виж целия пост
# 497
И кой в крайна сметка е този Пържолан?

А, Рон, заедно сме писали. Grinning
Виж целия пост
# 498
Имаше една драма във форума за гаджосване и нещо като заживяване, романитика плюс битовизми.

Та битовизмите включваха изхранването на мъжкаря, който обичал пържоли, а не постно. Ама хем да го хранят, хем отсреща да се действа "модерно", без съответното поемане на задължения и ангажименти. С много обич форумната общност кръсти въпросния класов мъж "Пържолан".

Не помня ника на късметлийката.

Между другото, ако Светецът е срещал тоя тип- ужас! Това е травестит, пише "Омъжи се за мен!"
Виж целия пост
# 499
Сиреч неореализъм по български?
Виж целия пост
# 500
По-добре кажи как мина третата среща - по западен или по балкански образец. Остави го Пържолан.
Виж целия пост
# 501
Имаше една драма във форума за гаджосване и нещо като заживяване, романитика плюс битовизми.

Та битовизмите включваха изхранването на мъжкаря, който обичал пържоли, а не постно. Ама хем да го хранят, хем отсреща да се действа "модерно", без съответното поемане на задължения и ангажименти. С много обич форумната общност кръсти въпросния класов мъж "Пържолан".

Не помня ника на късметлийката.

Между другото, ако Светецът е срещал тоя тип- ужас! Това е травестит, пише "Омъжи се за мен!"
Joy Оле- мале. Мерси, че разясни какво е това нещо "Пържолан". Сега разбрах вече цялата работа.


Цитат
По-добре кажи как мина третата среща - по западен или по балкански образец.

Ахам. Давай, разказвай, Перице.

Виж целия пост
# 502
По-добре кажи как мина третата среща - по западен или по балкански образец. Остави го Пържолан.

Ходихме на вечеря, после на караоке. Беше страхотно.
Виж целия пост
# 503
Ама тези жени от първата картинка съществуват, имат си и тарифи, и сводници, и сайтове, от които да ги наемете, явно търсите на грешното място. Нали сме в 21-ви век, възползвайте се от бързия достъп до информация. Или пак опира до това, че ви се свидят няколко омачкани петдесетолевки.
Продължавате да прокарвате идеята, че жените, които не се свенят да се радват на секса, са проститутки.

Пържолан е моят бивш приятел. От тази тема научих, че е трябвало да му родя дете, за да станел по-свестен мъж.
Виж целия пост
# 504
Защо се разделихте? Какво не му беше наред на Пържолан?
Виж целия пост
# 505
Не, нищо подобно. Да си сложиш етикетче "чукай ме" не означава, че се радваш на секса, а или че това работиш, или че струваш толкова малко, че го правиш с който прочете етикетчето. Може и да сме в 21-ви век, но на такива жени не се гледа с добро око, аз поне няма да се зарадвам такова нещо да влезе в дома ми, под ръка с някой от синовете ми, ще си кажа, " точно тая курва ли намери, бе дете!". И няма такова нещо при жените да се радват на секса по принцип, радваш се на секса с определен човек, защото за обикновеното задоволяване на нужди, не ти трябва човек.
Виж целия пост
# 506

Продължавате да прокарвате идеята, че жените, които не се свенят да се радват на секса, са проститутки.

+1
Ако в даден етап от живота си не търся ангажираща връзка,не виждам къде е проблема да имам взаимоотношения с човек ,с който си прекарвам добре,включително и в секса,без да правя планове да го "хвана" в капана Joy
Виж целия пост
# 507
Не че нещо, старомодна и закостеняла съм, но "неангажираща връзка" е оксиморон.
Виж целия пост
# 508
Почнаха и статиите в тъпите електронни вестници, преразказващи темата, нарочно не давам линк, за да не генерираме трафик.
пп: като е неангажираща, за какво се прави упражнението по търсене на партньор, дори само за секс да е? Имаш ли човек срещу себе си, имаш и известен ангажимент, общуване има все някакво. Надали се срещате като безмълвни роботи, които свалят гащите и после се разделят. Пак питам - за какво ви е човек, в случай че не искате ангажименти? В 21-ви век сме все пак, алтернативните задоволители на батерии стават все по-осъвършенствани - хем всеки път ще си вършат работата, както трябва, хем няма да ти профукат заплатата за пържоли.
Виж целия пост
# 509
Излиза, че мунчо е по-малко мунчо, ако намери муня да му роди дете.


Ами така е, повечето жени не раждат дете на всеки срещнат. Та фактът, че някоя се е навила да роди дете от някого, му дава известен етикет за качество +1.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия