как да познаете, че излизате с женен мъж след бързи срещи на clubr

  • 119 474
  • 2 450
# 510
Неангажираща връзка за мен е отношения с човек,с когото не искам семейство и деца,приятно ми е да общувам,да излезем заедно,когато имаме време,да правим секс,без сексът да е целта,че да се заменя с алтернатива на батерии....
Виж целия пост
# 511
След като сексуалното общуване е приятно за двете страни, значи има път.
И за двете е приятно, ама за едната явно е по-приятно.
Ако искаш и научни изследвания ще ти потърся. Веднъж по друга тема ме предизвикваха да си защитя мнението, та търсих абстракти от публикации и статистики на разни американски организации.
Това, което съм чел и което всеки здравомислещ човек знае е, че средният мъж иска и търси секс повече от средната жена. Това количествено може да се измери по показатели като готовност да платят за секс; склонност да минат дълго време без секс; ниво на изисквания към партньора, с когото ще правят секс, и т.н. и т.н. за всичко което мъжете с готовност признават и във въпросници на разни обществени служби, и просто като ги питаш лично.
Виж целия пост
# 512
Където и да ходим, все пак става въпрос за "връзка", малко жени ще се навият наистина на "секс без връзка". Сещам се за филма The Discovery of Heaven, там Стивън Фрай направи една роля, в която си имаше гадже, дългогодишно, само за бърз секс и да му пере дрехите. Та там имаше една секс сцена, дето й тръсва прането, сваля гащите, оправя я на задна, подпряна на пералнята и казва чао. Като се разделиха, най-голямата му мъка беше, че не знае как да се пере.

Та за да си "неангажиран" с някого, то пак си иска доста ангажименти- човекът да е във форма, да не се запуска, да има интересни теми за разговор (ама наистина интересни, не заради хормоните всичко, което каже, да ти се струва златна сентенция).
Виж целия пост
# 513
Патенце, сиреч взаимно използване и бягство от самотата.
Виж целия пост
# 514
Значи целта е общуването все пак и заместване на самотата. Хайде сега кажи, когато  започнеш да отделяш време за някой човек, не се ли случва едно от двете неща - или започва да ти харесва и да се привързваш, или си даваш сметка, че не си пасвате и гледаш да го разкараш. Неагнажиращото при всички случаи клони към втората развръзка и в крайна сметка, като теглиш чертата, излиза, че си си пропилял времето. Ако печалбицата е компания и някакъв си там секс, който и той може да не е кой знае какво, защото без ангажимент не даваш всичко от себе си, то с много малка печалбица се задоволявате.
Виж целия пост
# 515
Та за да си "неангажиран" с някого, то пак си иска доста ангажименти- човекът да е във форма, да не се запуска, да има интересни теми за разговор (ама наистина интересни, не заради хормоните всичко, което каже, да ти се струва златна сентенция).
То щот пък ние женините с по 15 години брак зад гърба си сме в една топ форма.......
Виж целия пост
# 516
Не се прави на неразбрала, обиди съвсем целенасочено с подмятането за некачествените гени, които нейното дете носи:
Мамасита, мога спокойно да те питам това ли е голямата гордост - да дадеш шанс на некачествени гени да се размножат. Аз не дадох шанс, а съм убедена, че Пържолан е класи над бившия ти съпруг.
А в същото време ти къде се намираш? В брак с идеалния ли, имаш дете, носител на гените на Айнщайн ли, че така лековато говориш за класи и за лош ген? Дай си сметка от висотата на какви постижения обиждаш, пък тогава се смей.

Защо трябва да има брак с идеалния и да са носители на гените на Айнщайн, за да има мнение по въпроса? Все пак тя не се е размножила, той не се е размножил, така че дори и хипотетично да приемем, ако въобще може да се говори за качество, че са некачествени, не нанася такава вреда като тези другите, на които не им дреме, че материалът е зле, но се размножават усилено.

И сериозно, изглеждате доста отчаяни, като правите такива подмятания на жени, които (все още) нямат деца, че очевидно мъжете, с които са били, не са искали да им направят деца. Обикновено жената решава дали и ако да - кога, но при вас имам чувството, че на колене сте се молили някой да благоволи да ви заплоди.
Виж целия пост
# 517
Разбира се, че жените харесват секса. Това, което не харесват, е секс с много и разнообразни партньори. Защото колкото и да разправяш легенди за себе си и да казваш, че е готино...ами не е, освен това е рисково.

И жените, и мъжете харесват секса еднакво, само че мъжете са по-склонни да понасят леко (и дори да се радват повече на) връзки с много жени, без ангажимент. Една жена може да разцъфти сексуално в постоянна връзка, обаче там мъжете срещат спънка, някои се пускат по течението, вместо да изследват моногамната сексуалност.

Ти женените ги остави, те са инвестирали достатъчно и са си заслужили почивката. Ама да сте гаджета за готини срещи и човекът отсреща да го мързи и само да иска да лежи и да плюска, а и да няма интересна приказка- е къде е келепирът?

Кукумицинка, всеки може да има мнение, въпросът е това мнение колко е обосновано, колко е надеждно и колко оборимо. Аз мога да имам мнение, че луната е от синьо сирене...но не е много полезно и авторитетно това мнение.
Виж целия пост
# 518
След като сексуалното общуване е приятно за двете страни, значи има път.
И за двете е приятно, ама за едната явно е по-приятно.
Ако искаш и научни изследвания ще ти потърся. Веднъж по друга тема ме предизвикваха да си защитя мнението, та търсих абстракти от публикации и статистики на разни американски организации.
Това, което съм чел и което всеки здравомислещ човек знае е, че средният мъж иска и търси секс повече от средната жена. Това количествено може да се измери по показатели като готовност да платят за секс; склонност да минат дълго време без секс; ниво на изисквания към партньора, с когото ще правят секс, и т.н. и т.н. за всичко което мъжете с готовност признават и във въпросници на разни обществени служби, и просто като ги питаш лично.

Не само, но се оказва, че въздържанието от секс за мъжете може да бъде изключително вредно. Докато при жените не е така.

Цитат
Разбира се, че жените харесват секса. Това, което не харесват, е секс с много и разнообразни партньори. Защото колкото и да разправяш легенди за себе си и да казваш, че е готино...ами не е, освен това е рисково.

Е, айде сега. Говорител на целият пол. Ми всякакви ги има, мнозимството жени може и да ги кефи цял живот с един, ама си има поне 20% жени, които да, обичат да бъдат с различни мъже и да, търсят си секс, само заради самият секс, страст безчувствена.
Виж целия пост
# 519
Ако приоритетите са други не го виждам като пропиляно време,а по-скоро като запълнено такова.Взаимно използване е дефиниция,с която се съгласявам и затова не съм съгласна,че само мъжете прецакват жените получавайки секс,а на всяка жена реализацията е обвързване с мъж....
Човек да е във форма и да не се запуска е уважение първо към себе си и не бих го обвързала нито с ангажиращи,нито с неангажиращи връзки
Виж целия пост
# 520

Напротив, аз точно обратното казах - че понеже жените решават и че повечето жени имат все пак разум и чувство за отговорност, подбират от кого ще родят. Ерго, мъж, получил "положителна оценка" по тази линия все ще има качества в повече от мъж, за когото нито една не е дала такава. "Сравняваме" хора в сходна среда, "оценявани" от жени в тяхната среда.
Виж целия пост
# 521
Целта не е "да хванем мъж". Целта е да изградиш стабилна връзка, защото стабилната връзка е пръстта, в която да израсне красива роза. Пръстта е наглед невзрачно и мръсно нещо, но е плодородна. А обвързването не е нещо лошо, напротив, то е необходимо за здрава връзка.

Не знам на колко сте годинки, на 22 сигурно е лесно и си мислиш, че може цял живот така да изкараш. Или докато искаш, а после по поръчка по пощата ще ти доставят Мъж за Брак в точния момент, за да си родите две перфектни деца.
Виж целия пост
# 522
И сериозно, изглеждате доста отчаяни, като правите такива подмятания на жени, които (все още) нямат деца, че очевидно мъжете, с които са били, не са искали да им направят деца. Обикновено жената решава дали и ако да - кога, но при вас имам чувството, че на колене сте се молили някой да благоволи да ви заплоди.

А твоите подмятания за надутия корем какви са? И принизяването на бременността и майчинството до инкубатор за нечии некачествени гени? Много нахално, още повече от вашата гледна точка на жени без деца, за които не се знае дали няма се окажат на колене за заплождане на някоя опашка пред някоя клиника. Ами да - в живота нищо не е сигурно и не е достатъчно да решиш, че искаш деца, за да ги получиш.
Виж целия пост
# 523

Напротив, аз точно обратното казах - че понеже жените решават и че повечето жени имат все пак разум и чувство за отговорност, подбират от кого ще родят. Ерго, мъж, получил "положителна оценка" по тази линия все ще има качества в повече от мъж, за когото нито една не е дала такава. "Сравняваме" хора в сходна среда, "оценявани" от жени в тяхната среда.

Ники, не беше по повод твоето изказване, някой по-напред се беше изакал по темата. Но и по твоето изказване пак имам съмнения. Доста жени явно имат толкова ниско самочувствие или са заблудени в някакъв момент, или толкова искат да си изпълнят вселенския дълг да родят на всяка цена, че раждат от страхотно неподходящи мъже, които в никакъв случай някой с акъла си не би възприел като особено качествени, ако и да са си посяли семето в някоя. Пък и да не се лъжем, и жените всичките не сме първо качество, така че може и това да е причина.
Виж целия пост
# 524
Пък и да не се лъжем, и жените всичките не сме първо качество, така че може и това да е причина.

А аз оставам с впечатлението, че сте все първо качество коментаторките, защото иначе е странно да се правят такива смели оценки чии гени са качествени и подходящи за продължение...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия