как да познаете, че излизате с женен мъж след бързи срещи на clubr

  • 119 473
  • 2 450
# 840
аз съм много благодарна на доценко че се включи, да защити честта на необвързващите се мъже. на мен лично много ми отвори очите как мислят и ако попадна на някакъв, който е от търсещите едностранно разбиране, всеотдайност, жертвоготовност, много бързо ще го откажа от мен.

едно само ме притеснява и то е това:
Гледаш по-добре.Да ти кажа,по-рядко единия е заблуден.Обикновено е ''той е толкова страхотен,ще си натискам парцалите да го хвана'' и дори нарочно си затваряш очите.
1. според мен не се гледа, а се чувства. ако се гледа, то гледането е в чеклистите, търсенето на изгода, оценяването. гледащите преценяват какво ще дадат, какво ще получат обратно и игрите на надлъгване започват. даже си представям как такива, които си мислят за натискане на парцалите четат Лариса Ренар, Хорхе Букай, Бягащата с Вълци, ходят на Кобилкина, еманципират се и ... се връщат на пазара за изгода, но този път готови с женски номера и пинизи да надхитрят врага.
2. коя би си затварял очите? коя? тук не става въпрос за това да си във връзка, от която не можеш да се освободиш. тук става въпрос за излизане по срещи и начални връзки. някоя жена трябва да е мнооого отчаяна, или да е от онези, които като видят че мъжът е с възможности и хубава кола, и им светват $$$ в очите, влюбват се, увесват се на врата му, и това, че той не ги обича на тях не им пречи. те не са с него за Любовта, те са влюбени, ама в друго - в комфорта. и даже после се оплакват, щото като им стане комфортно с комфорта и изведнъж осъзнават, че мъжът, който са си го подмамили всъщоност не ги обича, и се започва едно оплакване, едно хокане, едно "той не я заслужавал". пък то - изначално тоя мъж не е бил нейният мъж, обаче - тя си се е борила със зъби и нокти да го докопа и сега - не пуска кокала, колкото и да осъзнава, че нещата не са ок. един приятел

ако си 30 и, имаш си работа, имаш покрив над главата, можеш да си позволиш и маникюра, и екскурзиите, и сметката в ресторанта, не си с кусури, които правят впечатление на мъжете (като наднормено тегло, и не особена красота), то няма начин да не си харесвана жена и няма причина да си затваряш очите за каквото и да било. единстеното негативно е, че след всяка раздяла си обратно на кота нула, пак трябва да ходиш по социални мероприятия, пак трябва да се запознаваш с нови мъже, да ги опознаваш, да се чудиш - този харесва ли ти или не. не можеш да си позволиш да си се прибереш вкъщи и да си гледаш филми цяла вечер с чашка вино в ръка. ето това е уморителното. който си мисли че е лесно да си сингъл много греши.
Виж целия пост
# 841
   На мен пък ми е чудно, как така привидно привлекателни и обещаващи дами търсите партньор с години (не се обръщам към никого персонално) и пак не можете да намерите?! Не се заяждам, нито пък искам да звуча иронично; напротив, питам абсолютно чистосърдечно, защото наистина недоумявам как се получава така. За мен, или критериите ви за мъжете са прекалено високи, или просто самооценката ви не е достатъчно реалистична – а може би и двете. Т.е. търсите "нещо", което е много над вашите лични способности да привлечете и задържите. Инак, нямам друго обяснение. Peace Пак казвам, не искам да звуча нападателно, ни най-малко.
Виж целия пост
# 842
Golden Heart,след всяка раздяла си на нулата,да.Но защо да е уморително отново да си излизаш чисто по женски,да ходиш където си поискаш и да правиш каквото си поискаш без да се съобразяваш с никой,да се запознаваш с нови мъже,да флиртуваш,да почувстваш отново тръпката от първата среща,да се чудиш този или онзи харесва ли ти или не и т.н.? И защо да не можеш да си позволиш да си се прибереш вкъщи и да си гледаш филми цяла вечер с чашка вино в ръка? Защо да не може да си си самодостатъчна докато се появи Той? Въобще не е уморително да си сингъл временно и да се забавляваш.Лошото е да си сингъл продължително време.
А привлекателни дами да търсят партньор с години..........определено има някъде проблеми по трасето Wink
Виж целия пост
# 843
  На мен пък ми е чудно, как така привидно привлекателни и обещаващи дами търсите партньор с години (не се обръщам към никого персонално) и пак не можете да намерите?! Не се заяждам, нито пък искам да звуча иронично; напротив, питам абсолютно чистосърдечно, защото наистина недоумявам как се получава така. За мен, или критериите ви за мъжете са прекалено високи, или просто самооценката ви не е достатъчно реалистична – а може би и двете. Т.е. търсите "нещо", което е много над вашите лични способности да привлечете и задържите. Инак, нямам друго обяснение. Peace Пак казвам, не искам да звуча нападателно, ни най-малко.
И аз това си мисля - търсите "нещо", което е много над вашите лични способности да привлечете и задържите,колкото и клишетата в Космополитън да ни учат,че ''мъжете ги е страх от успели и красиви жени''.
Виж целия пост
# 844
Laughing Laughing Laughingтук мъжете да се включат. аз такива кукавелки нямам около мен. но и аз и необвързаните ми приятелки нямаме проблеми нито с теглото, нито с външния вид и нямаме и проблем да зарежем един мъж ако не може да предложи сърцето си.
Ако сте красиви и слаби, трябва да припадат мъже около вас. А щом си стигнала до спийд дейтинг, някакъв генерален проблем ще да имаш. Моя колежка сингъл... красива и слаба, ами навсякъде където излезе и мъжете полудяват по нея. Свалячи бол.... та ти не вярвам да си това, което казваш Simple Smile
Проблема при нея е, че или не са достатъчно красиви или са прекалено красиви и щели да и изневеряват Simple Smile
Виж целия пост
# 845
Има го и моментът, че някои хора - и мъже, и жени, нямат нито реална самооценка, нито реална преценка на възможностите си. От толкова мъже съм чувала, че жените били станали страшно меркантилни и търсели само пари, затова не ги харесвали, не се влюбвали в тях. Само че те първо, че се заглеждат по някакви турбо-пушилки, които изглеждат добре, но и харчат много, за да изглеждат добре, второ, че наистина, ок, нямат пари, обаче все пак да предложат нещо, в което все пак да се влюбят тези жени, а те с неприятен характер, неприятно изглеждащи, глупави, мрънкащи, с драми. Що не се влюбят в някоя грозна/стара/дебела, ами по такива жени се заглеждат?  Laughing  Жените също - трябвало хем с много пари, хем добре изглеждащ, хем безумно влюбен в нея и непоглеждащ други жени да е мъжът, а пък те самите доста семпли и като външност, и като амбиция и възможности за някава житейска реализация. Иначе, ако само красивите и слабите бяха харесвани/правеха секс/създаваха семейства, бая народ щеше да е на сухо и без семейство.

Това в големите градове като София, Варна, Пловдив, Бургас обаче - там наистина има някаква причина, ако с години не можеш да намериш някой, с когото да създадеш връзка. Обаче в малки населени места с висока безработица, където младите хора масово използват студентстването, за да избягат от родния град, малкото останали млади хора понякога и трудно могат да срещнат подходящ човек след гимназията, пък не всички искат да се женят след средното.
Виж целия пост
# 846
Според мен пък в малките населени места много рядко някой остава да се размотава сингъл. Там активно се включват комшии, стринки, учинайки и сватосват. Като че ли и младите са по-склонни да рискуват дори и с не толкова благонадежден партньор, само и само да не ги сочат и одумват като стара мома например.  Важното е да родят поне едно дете, пък ако ще и да се разведат после.
Виж целия пост
# 847
Има го и моментът, че някои хора - и мъже, и жени, нямат нито реална самооценка, нито реална преценка на възможностите си. От толкова мъже съм чувала, че жените били станали страшно меркантилни и търсели само пари, затова не ги харесвали, не се влюбвали в тях. Само че те първо, че се заглеждат по някакви турбо-пушилки, които изглеждат добре, но и харчат много, за да изглеждат добре, второ, че наистина, ок, нямат пари, обаче все пак да предложат нещо, в което все пак да се влюбят тези жени, а те с неприятен характер, неприятно изглеждащи, глупави, мрънкащи, с драми. Що не се влюбят в някоя грозна/стара/дебела, ами по такива жени се заглеждат?  Laughing  Жените също - трябвало хем с много пари, хем добре изглеждащ, хем безумно влюбен в нея и непоглеждащ други жени да е мъжът, а пък те самите доста семпли и като външност, и като амбиция и възможности за някава житейска реализация. Иначе, ако само красивите и слабите бяха харесвани/правеха секс/създаваха семейства, бая народ щеше да е на сухо и без семейство.

Това в големите градове като София, Варна, Пловдив, Бургас обаче - там наистина има някаква причина, ако с години не можеш да намериш някой, с когото да създадеш връзка. Обаче в малки населени места с висока безработица, където младите хора масово използват студентстването, за да избягат от родния град, малкото останали млади хора понякога и трудно могат да срещнат подходящ човек след гимназията, пък не всички искат да се женят след средното.

+10
Виж целия пост
# 848
Според мен пък в малките населени места много рядко някой остава да се размотава сингъл. Там активно се включват комшии, стринки, учинайки и сватосват. Като че ли и младите са по-склонни да рискуват дори и с не толкова благонадежден партньор, само и само да не ги сочат и одумват като стара мома например.  Важното е да родят поне едно дете, пък ако ще и да се разведат после.

За оставане на сингъл завинаги предполагам, че процентно не са повече хората, обаче че може няколко години да останеш сингъл, се случва по-често, тъй като наистина са много малко младите хора. И да права си, там обратното на претенциозното са - на изключително неравностойни бракове (в минус за жената) съм се нагледала там. Такива компромиси са направили някои жени, каквито вероятно нямаше да ги направят, ако имаше чисто физически по-голям брой мъже.
Виж целия пост
# 849

Проблема при нея е, че или не са достатъчно красиви или са прекалено красиви и щели да и изневеряват Simple Smile
На приказки- да, ама реално, нещо я стяга чепика....... Mr. Green
Виж целия пост
# 850
Голдън харт - аз мога да ти кажа защо не бих те поканил да излезем (въобще не коментираме твоето желание за тая работа), щом така и така си ми благодарна за отварянето на очите Simple Smile

1. Повърхностна си. Гледаш външния вид и той е определящ, дали би се съгласила да излезеш с някой, ако те покани. Не даваш шанс нито на себе си, нито на човека да го опознаеш и тогава да решиш. От спийд дейтинга по тоя начин ще попаднеш основно на женени, които ако отговарят на търсения външен вид, лесно ще те омаят, ще преспят с теб и ще те пратят на майната си. Няма кво да се лъжем - жената може да не ми харесва, но като виждам, че е "готова", няма да ѝ обяснявам как няма да се получи, а ще действам. Обясненията след това. Това го казвам като мъж и като цяло не вярвам да има изключения.
Ще си позволя да налучкам малко, но ще добавя, че вероятно не даваш и на човека отсреща да те опознае. Така реално намаляваш доста шансовете на мъжа да ти се хареса, защото с хвърляне на боб може и да не познае какво ти харесва и какво не. Така ми звучиш.

2. Вторият ти проблем е това, което посочих многократно, а и впрочем ти самата го посочи, ама като мой проблем макар и с други думи: Не умееш да слушаш внимателно. Ти чуваш две-три думи от изречението, определяш ги като ключови. Чуваш 3-4 изречения по този начин и почваш да категоризираш, анализираш и какво ли не още. Правиш си изводи и си държиш на тях. Създаваш си мнение, базирано на недостатъчно, избирателно чута информация. А мъжете не влагаме чак толкова значение и смисъл в казаното и обичайно имаме предвид само това, което сме казали. Когато излезе мъж с теб на среща - той това го забелязва. Това е една от типичните женски черти, които много ни се набиват на очи. Лично аз - бягам по най-бърз възможен начин от такива жени, защото не желая цял живот изпълнен с драма.

Искаш ли съвет от мъж? Отпусни се. Остави се малко на течението. В момента си едно кълбо от нерви, че не можеш да срещнеш мъж, който да ти харесва. Мъжете, за да направят усилие да ти се харесат - ами и ти трябва да им харесваш на тях.
Бих ти предложил и да си инсталираш нещо като тиндър и да преспиш с няколко случайни по веднъж без да им се обаждаш повече, ама за теб секса май е прекалено важен и по-скоро това би те напрегнало повече. А в крайна сметка понякога секса е просто секс. Не помня кой го беше казал, ама е много прав: "Твоето тяло не е храм, а увеселителен парк."

ПП: Куки - горното се отнася и за теб - абсолютно същото впечатление оставаш.
Виж целия пост
# 851
Няма кво да се лъжем - жената може да не ми харесва, но като виждам, че е "готова", няма да ѝ обяснявам как няма да се получи, а ще действам. Обясненията след това. Това го казвам като мъж и като цяло не вярвам да има изключения.

Добре, че съм обвързана и чак на толкова закъсали мъже като теб не съм попадала. Не ми се вярва да са били изключения, а просто хора с достойнство. И жените трябва да са много изпаднали, за да спят с някой "готов", само защото ги харесвал дотолкова, че иска да ги оправи, ако не го харесват.

Никога не съм имала регистрация в сайт за запознанство или нещо подобно. Как пък не да си превърна вагината на лунапарк, излизайки с някакви изпаднали, да не съм си я намерила на пътя.
Виж целия пост
# 852
какъв ми е проблема на мен - трудно ще да го открия сама. може би мъжете не обичат амбициозни жени, и жени, които са се реализирали професионално и са самостоятелни. или жени, които работят много. или пък проблемът ми е, че красивите жени имат голям избор и заради това трудно избират. а може просто да съм излязла от дълга връзка, след която са ми трябвали няколко години да съм готова за връзка и когато вече съм готова - да се е оказало че социалният ми кръг е вече силно стеснен откъм познати и познати на познати, които са необвързани. никога не е еднозначно какъв е проблемът. а и аз предпочитам да търся решенията, а не да цикля над това какъв е проблемът.
Виж целия пост
# 853
или пък проблемът ми е, че красивите жени имат голям избор и заради това трудно избират.

   Това не го разбрах. newsm78
Виж целия пост
# 854
какъв ми е проблема на мен - трудно ще да го открия сама. може би мъжете не обичат амбициозни жени, и жени, които са се реализирали професионално и са самостоятелни. или жени, които работят много. или пък проблемът ми е, че красивите жени имат голям избор и заради това трудно избират. а може просто да съм излязла от дълга връзка, след която са ми трябвали няколко години да съм готова за връзка и когато вече съм готова - да се е оказало че социалният ми кръг е вече силно стеснен откъм познати и познати на познати, които са необвързани. никога не е еднозначно какъв е проблемът. а и аз предпочитам да търся решенията, а не да цикля над това какъв е проблемът.

Да не е умряла циганката, дето те хвалеше?  Laughing А решенията се взимат на база проблема, не във въздуха. Ако проблема е, че ми тече ваната, и да реша да сменя плочките, файда никва.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия