как да познаете, че излизате с женен мъж след бързи срещи на clubr

  • 119 482
  • 2 450
# 915
Те сносните са взети след 30тте,повечето.
Оттам нататък винаги има нещо което куца или е куцало при мъжете и жените.

   Съгласна съм с теб по отношение на първото твърдение, но не забравяй, че на Запад, а все повече и в България, хората се развеждат и започват да търсят нови половинки, с които да продължат напред. Вторият, че и третият брак отдавна не е нещо изключително и рядко срещано. Peace
Виж целия пост
# 916
Забавлихте ме сериозно... Joy

Никога не съм си "избирала" мъж по параметри, или по физически данни.
Ако ме накара да си говорим разпалено цяла нощ - значи става.
Виж целия пост
# 917
Това си е параметър:) всички избираме, просто не го заявяваме в прав текст.

Тоя мъж, с който може да говориш разпалено става - но за какво точно?
Виж целия пост
# 918
За всичко..))
Виж целия пост
# 919
Каква ти козметика, нали накрая всичко ще си проличи, ако си завъдите деца. Ей затова се гледа за приличен външен вид с някакви дадености- няма да го водиш на изложба, ама нали все пак искаш децата ти да имат приличен старт и някакви предимства във физическо отношение.

Хаха, да Simple Smile Това ми напомни на една история от Южна Корея - мъжът се оженил за голям красавица, имат две деца - момче и момиче. И двете деца от грозни, по-грозни. И човекът съди жена си за измама, защото чрез пластични операции се е направила красива, обаче поколението е наследило истинските ѝ черти. Не знам дали е вярна тази история, но е показателна какво може да стане. Най-добре естесвените черти да не се маскират, все ще се намери някой, който наистина да те харесва и чертите ви ще се комбинират така, че децата ще са красиви в крайна сметка, тя природата си знае работата и рядко прави големи тъпотии.
Виж целия пост
# 920
Те сносните са взети след 30тте,повечето.
Оттам нататък винаги има нещо което куца или е куцало при мъжете и жените.

   Съгласна съм с теб по отношение на първото твърдение, но не забравяй, че на Запад, а все повече и в България, хората се развеждат и започват да търсят нови половинки, с които да продължат напред. Вторият, че и третият брак отдавна не е нещо изключително и рядко срещано. Peace
Разведените независимо дали от брак или бракоподобно съжителство са различно нещо.
Мен повече ме страх от такива,които не са имали наистина дългогодишна сериозна връзка като възрастни и са над 30,дори 35.Такива със сигурност нещо им куца здраво.
Виж целия пост
# 921
  Че той няколко пъти се е женил и развеждал
Че то има ли милиардер, който да не е? Важното е всичките бивши да са доволни, като на Тръмп. Ако едно време ги беше натирил грубо и без издръжка, сега щяха сигурно да му правят мръсотии в президентската кампания, ама ето човекът явно се е погрижил.
Виж целия пост
# 922
   Янечек, истина е, да, само че явно за китайци иде реч – https://www.youtube.com/watch?v=vzs3DVAQ_4w.

   
Виж целия пост
# 923
Че то има ли милиардер, който да не е? Важното е всичките бивши да са доволни, като на Тръмп. Ако едно време ги беше натирил грубо и без издръжка, сега щяха сигурно да му правят мръсотии в президентската кампания, ама ето човекът явно се е погрижил.

   Ха-ха, той едва ли е имал думата по въпроса за издръжката, при положение че в САЩ, ако нямаш предбрачен договор, всичко се дели поравно. Wink Хайде, сега, някои мъже светци ще ги изкараш – развеждат се с жените си, ама жертвоготовно и алтруистично им отстъпват половината си богатство. И един мармот... Laughing
Виж целия пост
# 924
Объркала съм се, защото корейките са новите венецуелки по брой пластични операции на глава от населението. Дечицата наистина са ужасни, стига да не са барнати с фотошоп за още по-голям потрес.
Виж целия пост
# 925
  Янечек, истина е, да, само че явно за китайци иде реч – https://www.youtube.com/watch?v=vzs3DVAQ_4w.

   

Още ли се подхвърля тая снимка из нета? Всъщност е реклама на клиника за пластична хирургия. Даже моделката ги съди за загуба на доход, щото станала злощастно известна и никой повече не я наемал.
Виж целия пост
# 926
   Може и рекламен трик да е – като гледам, обаче, доста успешен – редица реномирани сайтове също цитират новината като достоверна. Щом е заблуда, евала, доста реалистично са представили историята явно. Simple Smile Въпреки че хич не ми е трудно да си представя, че някой би тръгнал да се съди за нещо подобно – американците, например, са достатъчно параноични и нерядко прибягват до съд по абсурдни поводи...
Виж целия пост
# 927
Виж номер 2 Simple Smile

http://www.cracked.com/quick-fixes/4-more-viral-news-stories-you … hought-were-true/
Виж целия пост
# 928
Това със съда може да не е вярно, ама това с гените и субективната красота...
Виж целия пост
# 929
Отдавна се знае, че първоначално циркулиращата история е невярна.

http://www.bbc.com/news/world-asia-34568674

П.С. Темата е .... един път.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия