как да познаете, че излизате с женен мъж след бързи срещи на clubr

  • 119 470
  • 2 450
# 975
   Аууу, и аз много го харесвам (Том). Heart Eyes Blush
Аааа, мой си е, заплюх го вече .  Naughty  Crossing Arms Laughing

   Добре, де, 'айде, ще ти го отстъпя. Hug Ще се задоволя и утеша с Килиън Мърфи. Laughing Може и с Джеймс Макавой, ще видим...
Виж целия пост
# 976
Доста си е обикновен този Илон Мъск. Добре, че парите му придават сексапил, защото не виждам как биха се били жените за него, ако работеше за 500 лева някъде.

Ха, за милиардер е направо красив.  Аз поне до сега красив или поне що годе хубав милиардер или милионер не съм видяла. Така че на фона на това ниво, "обикновеността" на Мъск си е направо красота.

Е що бе Марк Цукърбърг не е грозен примерно, какво му е? A всички холивудски звезди са милионери все пак, сега ако кажеш, че и сред тях никого не си си харесала.. Ако трябва да е милиардер, аз ни един от тези не бих върнала лично:


Скрит текст:
Робърт Пера 4.6 милиарда:
Yoshikazu Tanaka 1.6 милиарда:

Jack Dorsey 2.2 милиарда:

Alejandro Santo Domingo Davila 11.1 милиарда:



Е, изключвам холивудските милионери, то те с визията си са станали такива донякъде. Съвсем обикновени са тези младежи на снимката, даже този първият с кривият нос ми е леко грозноват, даже, е Зукърбърг не е грозен. Никак не са ми хубави на мен лично останалите.
Виж целия пост
# 977
Извинете, ама като фотограф ще ви кажа, че и човекът зад камерата е много важен, за да изглеждаш добре на снимка.
Намерихте му не Илон грозна, ама ей на и хубава снимка:
Скрит текст:
За всеки може да се намери и добра, и кофти снимка  Sunglasses

И аз тази постнах на Стефани. Онази на Кукумицинка е кофти, просто.

Цитат
Всеки милионер, да не говорим за милиардер, би могъл да си позволи всеки месец да е с нова жена, коя от коя по-красива, образована и приказна, ама ето, че не го правят, а са толкова моногамни, колкото и средностатистическите хора (поне привидно). Peace

Да, даже четох едно изследване, че едва ли не хипотетично би трябвало да се радват на много секс, с различни красиви жени, заради положението си. Обаче в действителност ги влече само умствената дейност. Там им е потентността.

Виж целия пост
# 978
Ох, намен пък на faiona милиардерите, всички ми приличат на  психопати - серийни убийци newsm43
Виж целия пост
# 979
Ох, намен пък на faiona милиардерите, всички ми приличат на  психопати - серийни убийци newsm43

Това е защото СА психопати. Не може да си милиардер, без да имаш нещо ненормално във възприятие и мислене.
Виж целия пост
# 980
Ох, намен пък на faiona милиардерите, всички ми приличат на  психопати - серийни убийци newsm43

Това е защото СА психопати. Не може да си милиардер, без да имаш нещо ненормално във възприятие и мислене.

Мисленето им не е ненормално като на психопат. Мисленето им е наДнормалното.
Виж целия пост
# 981
Цели две страници обсъждане колко е кисело гроздето . Не им харесвали милиардерите - ха-ха . Познато чувство - и аз  така не харесвам разните ми Ферарита , Ламбота и s- класи . Laughing
Виж целия пост
# 982
Цели две страници обсъждане колко е кисело гроздето . Не им харесвали милиардерите - ха-ха . Познато чувство - и аз  така не харесвам разнит ми Ферарита , Ламбота и s- класи . Laughing

Точно..Wink)
Виж целия пост
# 983
Пък после аз съм била комерсиална...ми ако не ме кефи човекът и има поглед на влечуго, ако ще да е все в класацията на Форбс, няма да почне да ме кефи. Да не говорим, че не съм чула нещо наистина гениално от т. нар. съвременни гении. Просто са се възползвали от някоя ниша, а после идват и легендите.
Виж целия пост
# 984
Цели две страници обсъждане колко е кисело гроздето . Не им харесвали милиардерите - ха-ха . Познато чувство - и аз  така не харесвам разните ми Ферарита , Ламбота и s- класи . Laughing

Харесвам парите, обаче ми е толкова долнопробно да се мъчиш да се добереш до някой, постигнал много, с ясната мисъл, че от теб не се очаква никакъв принос и си просто поредната придобивка като поредното Ферари, и да се надяваш на щедра издръжка, ако се разсъхнат нещата. Толкова е неестествено жените да се правят на маймуни, за да може някой мъж да ги забележи в стадото от други жени и да си ги купи, без да направи някакво усилие. Затова са ми и двойно по-смешни предавания като "Милионер търси съпруга", "Овчар търси жена" и пр. Жената трябва да избира, не мъжът с отегчение да вземе някоя, преодоляла не знам си колко препятствия и кръга в риалити-формати, за да бъде с него.
Виж целия пост
# 985
нали външният вид нямаше значение за любовта? пък сега ако е милиардер и му е крив носът - не става...
Виж целия пост
# 986

Харесвам парите, обаче ми е толкова долнопробно да се мъчиш да се добереш до някой, постигнал много, с ясната мисъл, че от теб не се очаква никакъв принос и си просто поредната придобивка като поредното Ферари, и да се надяваш на щедра издръжка, ако се разсъхнат нещата. Толкова е неестествено жените да се правят на маймуни, за да може някой мъж да ги забележи в стадото от други жени и да си ги купи, без да направи някакво усилие. Затова са ми и двойно по-смешни предавания като "Милионер търси съпруга", "Овчар търси жена" и пр. Жената трябва да избира, не мъжът с отегчение да вземе някоя, преодоляла не знам си колко препятствия и кръга в риалити-формати, за да бъде с него.
Все едно моите мисли си написала !
Виж целия пост
# 987
Цели две страници обсъждане колко е кисело гроздето . Не им харесвали милиардерите - ха-ха . Познато чувство - и аз  така не харесвам разните ми Ферарита , Ламбота и s- класи . Laughing

Глупости! Ние не казваме колко е лошо да си богат, а че притежателите на тези пари са не физически привлекателни. Това е факт, виден е от снимките. Ако бяхме започнали да припадаме по тях, вероятно щеше да напишеш "оле каква комерсиалност, такива мъже ако не бяха богати нямаше да припадате по тях". Нали не мислиш, че външността няма значение?
Виж целия пост
# 988
Толкова е неестествено жените да се правят на маймуни, за да може някой мъж да ги забележи в стадото от други жени

неестествено? Погледни фейсбук, разни други и надявам се да си ги виждала последните 10 год по заведения, плажове и форума тук. Няма нищо по-естествено от това жени да се натягат на богаташ.
Виж целия пост
# 989
жените хищнички са голям проблем за нас жените, които все още се надяваме че мъжът е ловец, а не плячка. а и като цяло - мъжете които търсят да си купят красота, не са моят тип. също и тези, които са толкова зле в преценката кое е истинско и кое бие на манипулации и прехоасване по парите, и те не са за мене. като нямат акъл в главата - да си попадат в ноктите на опортюнистките, които ходят и на обучения как да впримчиш един мъж.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия