как да познаете, че излизате с женен мъж след бързи срещи на clubr

  • 119 481
  • 2 450
# 1 320
Не ги преценявам на око, знам ги на колко са Simple Smile 2% висок процент ли ти се вижда?

Два процента не са чак толкова незначителен процент, а може и всъщност да идват повече, ако от множеството само една част са 35-годишни.
От 30 до 40, не се ограничавам точно с 35.

Мне, до 40 е много, всички свестни са ги взели. Нормално да няма, ако гледаш при 40-годишните. Макар че според мен група от 50-60 мъже е твърде голяма, за да е вероятно всички мъже в нея да "стават" и да са свестни хора, независимо дали са обвързани.

Смятам, че в днешно време 35-37 е горната критична граница, при която се обвързват мъжете с образование и от среден към висок социален статус. За тези без образование е по-ниска.
Виж целия пост
# 1 321
Смятам, че в днешно време 35-37 е горната критична граница, при която се обвързват мъжете с образование и от среден към висок социален статус. За тези без образование е по-ниска.
А според мен е по-рано, до към 30, 32, на 35 почти не е останало от мъжете с образование. Хем работят в мъжка среда. Последния бастион на 32г.  отиде на курс по... салса за да си намери жена. Щото са 28 мъже в отдел и две много женени жени Simple Smile
Виж целия пост
# 1 322
Де бре, за жените  40 били новите 30, а защо мъжете, които могат да имат деца по всяко време, на 35+ за нищо да не става ли?
Как, след като приемате за нормално, и сте радетели на това, че жената вече не е длъжна да се омъжва на 18, и давате пример как първо раждане може спокойно да е на 35 + (тук задължително се споменава Германия) , то мъжът на същата възраст вече за нищо не ставал.
Как, по дяволите решихте, че мъжете на 35+ с ремарке за нищо не ставали, след като 1/3, ако не и повече, от посписващите тук дами са също разведени и с ремарке, а много вероятно и на същата възраст….
Абсолютно ! И на мен ми е много забавно да чета как се надъхват една друга колко са млади на 35 , а пък мъжете изкарват чичаци , плешиви , с коремче... Joy На 35 мъжът е в разцвета на силите си  - зрял и мъжествен , поне тези мъже , които аз познавам са такива - кариера , стабилност , обвързани и тепърва се замислят за бебе. Но може по селата и малките градове момците на по 30 години да са с по едно, две дечица , знам ли ... 
Виж целия пост
# 1 323
На 30 горе-долу започват да се озъртат за по-сериозно обвързване в големите градове. Не при всички се получава успешно от първите опити за сериозна връзка и не всички от 3-ия месец на запознанството забременяват жената, та средно 2 години може би са нужни, за да се каже, че са в сериозна връзка с тенденция за семейство и пр.
Виж целия пост
# 1 324
Абсолютно ! И на мен ми е много забавно да чета как се надъхват една друга колко са млади на 35 , а пък мъжете изкарват чичаци , плешиви , с коремче... Joy На 35 мъжът е в разцвета на силите си  - зрял и мъжествен , поне тези мъже , които аз познавам са такива - кариера , стабилност , обвързани и тепърва се замислят за бебе. Но може по селата и малките градове момците на по 30 години да са с по едно, две дечица , знам ли ... 

Не си разбрала. 30-годишните необвързани/бездетни жени са с изсъхнали яйчници и отчаяни и са еквивалент на 35-годишните необвързани мъже, които са чичаци. Виж, обвързаните, оженили се/омъжили се и родили си деца на 20-25, на 35 години са в суперформа и от двата пола.
Виж целия пост
# 1 325
Аре ся глупости. Дали си женен или не, 35 са си 35.
Виж целия пост
# 1 326
Аре ся глупости. Дали си женен или не, 35 са си 35.

На Доценко например аз лично бих му дала повече от 35, макар че е бил женен.
Виж целия пост
# 1 327
Аре ся глупости. Дали си женен или не, 35 са си 35.

На Доценко например аз лично бих му дала повече от 35, макар че е бил женен.
На кой? Сериозно, нямам идея кой е.
Виж целия пост
# 1 328
На кой? Сериозно, нямам идея кой е.

   Образ, превърнал се в засилен обект на одумване в настоящата тема. Laughing
Виж целия пост
# 1 329
Аре ся глупости. Дали си женен или не, 35 са си 35.

На Доценко например аз лично бих му дала повече от 35, макар че е бил женен.

Да, и аз го мислех за по към 40 него, преди да ме поправиш Simple Smile
В събота бяхме на рожден ден на една минаваща към "отчаяните" девойка, затворихме клуба и тя си продължи към следващия, после дали си е прибрала гаджето да ронят сълзи кой женен кой не - не знам, ама надали човеко-паяк.  Laughing И как са й яйчниците забравих да питам, съхнат ли вече или трябва да се изчакат 24 часа след заветната дата  интересно newsm78
Виж целия пост
# 1 330
изкупителната жертва,за да не се одумват жените  Peace
Виж целия пост
# 1 331
Да, този, който пишеше тук.

За жените поне битуват легенди, че щом са необвързани, значи са някакви страшно поддържани мадами, ако не красавици, защото нали все пак трябва да си намерят мъж. Докато при мъжете такова нещо няма.
Виж целия пост
# 1 332
За тези без образование е по-ниска.
Е ти току що зачеркна с лека ръка дипломите ми за средно и висше образование . Даже се опитвам да се сетя дали имам въобще основно .  newsm78 Аз имам колега на 39 (  77-ми набор) , който е свестен , никога не се е женил до сега , демек няма ремаркета . Давам информация на лични , срещу заплащане . Цена по договаряне .  Joy
Виж целия пост
# 1 333
За тези без образование е по-ниска.
Е ти току що зачеркна с лека ръка дипломите ми за средно и висше образование . Даже се опитвам да се сетя дали имам въобще основно .  newsm78 Аз имам колега на 39 (  77-ми набор) , който е свестен , никога не се е женил до сега , демек няма ремаркета . Давам информация на лични , срещу заплащане . Цена по договаряне .  Joy

Нищо не съм зачеркнала. Световна тенденция е хората с по-високо образование да се женят по-късно и да имат по-малко деца в сравнение с необразованите. По твое време масово тези с висше образование ли се женеха по-рано или тези със средно, които веднага след гимназията или казармата се женеха? Циганите на каква възраст се женят (условно казано "женят") масово?
Виж целия пост
# 1 334
Вай, вай, моя горкия като го цапардосах на 25, майка му значи с право е ревала, че го взимам млад, горкия. Образован щото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия