
Става ми все по-смешно, щото май се вписвам и в цитираните 2%





Сега дали това е хубаво или лошо е отделен въпрос!
Но може би играе роля, че не сме си омръзнали в леглото ... или масата... или другите места
Това с изгледа е много според зависи! Знам, ххора на по 30, които излгеждат на по 50, както и обратното! Все пак и гените си играят ролята, начина на живот и още куп неща! 
Аз си мисля , че за свободна жена разведен с деца не е най - удачния вариант. Не че не се случва , но като цяло на всяка жена й се иска да създаде семейство с изцяло свободен мъж.
Аз имам колега на 39 ( 77-ми набор) , който е свестен , никога не се е женил до сега , демек няма ремаркета . Давам информация на лични , срещу заплащане . Цена по договаряне . 
Препоръчани теми