как да познаете, че излизате с женен мъж след бързи срещи на clubr

  • 119 482
  • 2 450
# 1 335
Куки - на 34 съм всъщност Simple Smile
Става ми все по-смешно, щото май се вписвам и в цитираните 2% Grinning
Виж целия пост
# 1 336
Куки - на 34 съм всъщност Simple Smile
Става ми все по-смешно, щото май се вписвам и в цитираните 2% Grinning
И на какво отгоре това самочувствие? Говоря за частта "приятен и нормален".
Виж целия пост
# 1 337
Има значение дали 35 годишен мъж е женен с деца или е още ерген. Ергенлъка разкрасява мъжа , дава му енергия и затова 35 годишните ергени са супер лъчезарни и примамливи за жените. Докато 35 годишния с жена , 2 деца е състарен с поне 2-3 години заради будуването около децата , рутината на семейния живот , жена му вече му е омръзнала (сори , факт , нормално след 5-6 години брак да не е същото) и следователно като се разведе , той е мъж с деца и емоционален багаж , и изобщо не е апетитна хапка. За жените се отнася същото според мен.  Каквото и да си говорим една фриволна мома е доста по - привлекателна от загрижена майка.
Виж целия пост
# 1 338
Има значение дали 35 годишен мъж е женен с деца или е още ерген. Ергенлъка разкрасява мъжа , дава му енергия и затова 35 годишните ергени са супер лъчезарни и примамливи за жените. Докато 35 годишния с жена , 2 деца е състарен с поне 2-3 години заради будуването около децата , рутината на семейния живот , жена му вече му е омръзнала (сори , факт , нормално след 5-6 години брак да не е същото) и следователно като се разведе , той е мъж с деца и емоционален багаж , и изобщо не е апетитна хапка. За жените се отнася същото според мен.  Каквото и да си говорим една фриволна мома е доста по - привлекателна от загрижена майка.
Дрън-дрън, ако знаеш какви женени 35-37 познавам. Не говоря за собствения си мъж, защото него не мога да го преценявам обективно.
Виж целия пост
# 1 339
Куки - на 34 съм всъщност Simple Smile
Става ми все по-смешно, щото май се вписвам и в цитираните 2% Grinning

Чисто визуално ми изглеждаш по-скоро към 40. Тоест, мисълта ми беше, че някои хора просто си изглеждат по-възрастни, независимо от семейния им статус. А и наистина си имаш характеропатии, които те изваждат от кюпа със "ставащите".
Виж целия пост
# 1 340
Не всяка майка е тежко загрижена. Има и такива, които са доста доволни и щастливи със живота си.
Виж целия пост
# 1 341
Чисто визуално ми изглеждаш по-скоро към 40. Тоест, мисълта ми беше, че някои хора просто си изглеждат по-възрастни, независимо от семейния им статус. А и наистина си имаш характеропатии, които те изваждат от кюпа със "ставащите".

   Изядохте го с парцалите този момък. Laughing Чак му се чудя как още има мерак да се включва в темата. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 342
И на какво отгоре това самочувствие? Говоря за частта "приятен и нормален".

Това, че не ти допадам на теб и още няколко пишещи тук, нали се сещаш, че не важи за всички?
Виж целия пост
# 1 343
Офффффффф, това с възрастта и образованието няма нищо общо! Мъжа ми е пожарникар.. с дожбър чин-да, но пък висше не е завършил пък го улових на 30! Повечетон мъже след 30-35 годишна възраст необвързани са такива защото го искат! Същото стои и с жената, с тази разлика, че някои може да скъсят листа с критерии наполовина, защото биологичния часовник чука! Иначе колкото повече минават годините, толкова повече се увеличават и изискванията!  Tired Сега дали това е хубаво или лошо е отделен въпрос!
Има значение дали 35 годишен мъж е женен с деца или е още ерген. Ергенлъка разкрасява мъжа , дава му енергия и затова 35 годишните ергени са супер лъчезарни и примамливи за жените. Докато 35 годишния с жена , 2 деца е състарен с поне 2-3 години заради будуването около децата , рутината на семейния живот , жена му вече му е омръзнала (сори , факт , нормално след 5-6 години брак да не е същото) и следователно като се разведе , той е мъж с деца и емоционален багаж , и изобщо не е апетитна хапка. За жените се отнася същото според мен.  Каквото и да си говорим една фриволна мома е доста по - привлекателна от загрижена майка.
Или ние с моя сме от изключенията или ти си в грешка... нас все по-млади ни правят от годините, на които сме! За мен като чуят 32 и не вярват, повече от 27 не ми дават, а на мъжа ми 30-33, най-много въпреки, че е на 40!  newsm78 Но може би играе роля, че не сме си омръзнали в леглото ... или масата... или другите места  Whistling Това с изгледа е много според зависи! Знам, ххора на по 30, които излгеждат на по 50, както и обратното! Все пак и гените си играят ролята, начина на живот и още куп неща!
Виж целия пост
# 1 344
Чисто визуално ми изглеждаш по-скоро към 40. Тоест, мисълта ми беше, че някои хора просто си изглеждат по-възрастни, независимо от семейния им статус. А и наистина си имаш характеропатии, които те изваждат от кюпа със "ставащите".

   Изядохте го с парцалите този момък. Laughing Чак му се чудя как още има мерак да се включва в темата. Mr. Green

Куки - давали са ми и 50, като съм бил с по-голяма брада, не е проблем Simple Smile

Блек - всъщност от около 20 страници насам ми е само смешно Simple Smile
Виж целия пост
# 1 345
Е то чуждите мъже са най - сладки  Party  Аз си мисля , че за свободна жена разведен с деца не е най - удачния вариант. Не че не се случва , но като цяло на всяка жена й се иска да създаде семейство с изцяло свободен мъж.
Виж целия пост
# 1 346
Има значение дали 35 годишен мъж е женен с деца или е още ерген. Ергенлъка разкрасява мъжа , дава му енергия и затова 35 годишните ергени са супер лъчезарни и примамливи за жените. Докато 35 годишния с жена , 2 деца е състарен с поне 2-3 години заради будуването около децата , рутината на семейния живот , жена му вече му е омръзнала (сори , факт , нормално след 5-6 години брак да не е същото) и следователно като се разведе , той е мъж с деца и емоционален багаж , и изобщо не е апетитна хапка. За жените се отнася същото според мен.  Каквото и да си говорим една фриволна мома е доста по - привлекателна от загрижена майка.
Дрън-дрън, ако знаеш какви женени 35-37 познавам. Не говоря за собствения си мъж, защото него не мога да го преценявам обективно.

Хихихи, да си дойдем на думата, че разведените с две деца жени на 35-37 - ехааааааа, леле-мамале какви са- супер, уникални и готини, все едно никога не са раждали, никога не са се омъжвали, а мъжете на тая възраст - за нищо не стават! Ако е женен - не става за нищо, амортизиран. Ако е разведен - хептен не става за нищо. Ако е ерген - изобщо пък не става за нищо, щото явно нещо му има, че никоя не го е взела!

Ми много ясно, бе!!!
 hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 1 347
Неее , темичката наистина е разведряваща !  Hug
Виж целия пост
# 1 348
ronaldd - Моята теза е, че има всякакви женени 35-37 - от едни никакви смачкани до някои от най-яките парчета, които познавам.
Виж целия пост
# 1 349

Е ти току що зачеркна с лека ръка дипломите ми за средно и висше образование . Даже се опитвам да се сетя дали имам въобще основно .  newsm78 Аз имам колега на 39 (  77-ми набор) , който е свестен , никога не се е женил до сега , демек няма ремаркета . Давам информация на лични , срещу заплащане . Цена по договаряне .  Joy

Дай малко повече инфо ... пробоно .. все пак не е на 30  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия