как да познаете, че излизате с женен мъж след бързи срещи на clubr

  • 119 469
  • 2 450
# 1 815
То ако всички разведени татковци си взимаха децата от петък до неделя да ги глезят, ехе...Много от тях се сещат доста по-рядко, други пък даже забравят, че имат деца.
Виж целия пост
# 1 816
Мда,ама те и да метаят много малко от тях наистина заслужават.Както го каза Янечек ,няма 5тица,която да си мисли ,че е 5тица.Всички са от 9ка нагоре и се целят в 9тков мъж.
Ето ти Златното сърце - за да не може да хване нищо,то това което си мечтае и да стига до там да я лъжат женени,значи има проблем във възприятията.Остави на страна голямата табела ''Брак и бебе - нямам време!''

миличка, оценките ги пишеш не ти, а мъжете. и един мъж женен за жена 5чка няма да се хване с жена 5чка, а с 9ка или 10ка. освен тва мисля че темата е доста добра за жени, които са сингъл и лукинг. да знаят по какво могат да познаят мъжът, който не става за връзка.

освен това ако ще търсиме "какъв ми е проблемът" мисля че проблемът ми е бил, че бях разбираща, приемаща, готова бях на компромиси и т.н. обаче ноу мор и сега ми е много добре. една определена прослойка мъже директно отива на риджект и си отделям вниманието само за тези, които имат потенциал за връзка.
Какво значи потенциал за връзка и как се вижда?И как се вижда в тези,които уж го нямат (освен женените,разбира се)
Виж целия пост
# 1 817
Баш пък така едва ли е. Не съм чул жена да си е изгубила децата при развод. Или да си е изгубила жилището.
Това, което губи е правото да харчи заплатата на мъжа си и да се ползва от услугите му в къщи за всяко нещо, което изисква физическа сила или техническа грамотност.

 Но аз не знам защо жените не оставят децата на мъжа, аз например бих му ги оставила на моя, че и с жилището, не съм някоя скръндза, а ще поема съботно-неделната забава. Да се грижиш за само за собствения си гъз е най-лесното нещо на света, дори ако живееш под наем и плащаш издръжка от по 80 лв на калпак.
Не знам как жена ти те търпи, скръндзо недна, само за пари мислиш и си правиш сметката за някакво миризливо жилище, а за брака говориш като за голяма набутвация от страна на мъжа. Ама пада ти се да не ти пускат, то такива мъже като теб, само като ги погледнеш (че дори и само като ги четеш), и либидото ти отива в петите.

Същото бих направила и аз, бих ги оставила на бащата.

Абсолютно, чак и тема пусна тук, ама тогава беше оклюмал, та оклюмал. Бая се беше отчаял. Всеки пост беше"аз не искам да се развеждам, аз не искам да се развеждам". Предеше тънко като котенце.  Joy А тя го търпи, защото и тя кой знае въобще сама може ли да се оправи. Той я беше описал като не особено оправна и можеща да се оправя сама. И все пак аз я съжалявам, не си представям какво и е като дойде време за секс с него. Sick Поне така, както той го описваше в темата си.
Виж целия пост
# 1 818

Никога не са ме учили на подобно нещо, нито съм го виждала, докато израствам. Говоря за съвсем друго нещо.

А маймунските изневери са по-скоро феномен на последното поколение. Не ги смятам за нещо ценно. Обаче ще се съгласите, че животът е сложно нещо и има ситуации, в които афера настрани (не с 20 човека, с един) е съвсем в реда на нещата.

Иначе като пораснах, ми разправяха разни истории кой-кого сред познати и съседи, много грозотии от зрелия соц, не сме измислили ние секса, сега просто скоростта е по-голяма.

Ситуацията, за която говоря, е следната: жена среща мъж, който е над нейното ниво, с много. Но все пак не е невъзможно да са заедно, от един "сой" са общо взето, просто тя е по-посредствена като визия, а мъжът е от тия, дето могат да имат всичко от осмица нагоре. Сега, със сигурност й е било ясно, че тя няма да му е пътеводната светлина, но ще е съпруга и ще е уважавана. Ако не е с него, ще е с мъж много по-долно качество. И въпросът е: посредствен мъж, който те боготвори или такъв, който е с теб, дава ти достатъчно, дори премного в някои области, но е 99% сигурно, че ще има афери.

Какво правим в тая ситуация? (под перспективен мъж не бързайте да пишете "необизнесмен-мутра", пробвайте с известен талантлив лекар).

Ужасно, сега разбрах откъде всъщност идва ненавистта ти към жените без деца. Всъщност е облекчение, че след многото положени усилия, все едно на каква цена, не си на тяхно място. Посредствената грозновата жена, спасена от страшната съдба да бъде стара мома, като в замяна се съглася да търпи изневери, реално започнали много преди грозновата съпруга да стане на 40 и да ѝ пресъхнат соковете. Деформирали са ти себевъзприятията и самочувствието от рано.  Уплаши се, че те чака съдбата на майка  ти и затова е по-добре чичо-психар без пари, който се налага да го буташ, за да върви напред поне малко, отколкото да рискуваш да останеш стара мома.

И сега се сърдиш и се чудиш защо не ти завиждат, след като си постигнала уж всичко, за което мечтае средностатистическата жена. Постигнала си, ама сурогат, и се усеща. Все едно да правиш торта с маргарин, с по-малко яйца от рецептата и с евтини заместители. Мечтаят доста жени да са издържани, но мечтаят за почивки в Бора-Бора, луксозен лайфстайл и пр. Не мечтаят да стоят вкъщи и да се нагърбват с всичкото домакинстване, застраховали се с врещящи деца срещу напускане, да не смеят едни гащи да си купят, и да рационализират как липсата на нещата извън първа необходимост всъщност е полезна. Е, то почти всяка жена може да си позволи да живее така и без да е издържана.  Мечтаят за добре изглеждащ и влюбен в тях мъж, а не за някой, непоглеждан от останалите жени.

Това е най - добрият ти и верен пост до сега в темата. Поздравления!!!
Виж целия пост
# 1 819
И в тоя "верен" пост пък си проличават нейните патологии, с които живее и заради които не пропуска тема, в която се обсъжда семейството и майчинството, при положение че нито има семейство, нито пък деца, нито пък има намерение скоро да има. Само кеси да обсъжда другите хора, да им вади постове отпреди години, да ги разобличава и да злобее.
Виж целия пост
# 1 820
Е, Янечек ти си от повече време и ги знаеш нещата по - добре от мен. Не знам иначе какво пише, а й вероятно не съм и обърнала внимание, не знам. Аз само конкретният й пост коментирам, в контекста на диалога със Сирена от Титан. Защото и тя ми се струва, че е патологичен случай също.
Виж целия пост
# 1 821
И в тоя "верен" пост пък си проличават нейните патологии, с които живее и заради които не пропуска тема, в която се обсъжда семейството и майчинството, при положение че нито има семейство, нито пък деца, нито пък има намерение скоро да има. Само кеси да обсъжда другите хора, да им вади постове отпреди години, да ги разобличава и да злобее.

Какво точно те присърбя? Май не ти е удобно да видиш, че не съм инициирала обсъждане на майчинството първа, не само в тази тема, но и изобщо. Просто има някои хора, които, за да се изтъкнат колко правилно живеят, започват да нападат тези, които не живеят като тях, в частност и мен поименно. Сигурно ще ти е по-приятно: а). да се възхитим дружно колко са прави; б). да се засрамим тези, които не живеем като тях и да си направим сепуко от мъка; в). да спрем да пишем, след като са ни обвинили колко сме пристратени към този род теми, защото си защитаваме позицията, след като директно сме обвинени за нещо си... обаче няма да стане. Дори да не ми е интересна темата, ще продължа да пиша, защото съм в правото си и по-скоро ще разгоня инициаторките, които всяка тема обръщат към себе си с подобно тупане на гърдите, като едновременно с това нападат хората с различно мнение.

Кажи какъв пост съм извадила отпреди години, въобще вадила ли съм цитати със стари постове или ти е леко дискомфортно (всъщност не много леко май), че не страдам от Алцхаймер все още и съм запомнила неколкократно повтаряни като мантри неща?
Виж целия пост
# 1 822
И в тоя "верен" пост пък си проличават нейните патологии, с които живее и заради които не пропуска тема, в която се обсъжда семейството и майчинството, при положение че нито има семейство, нито пък деца, нито пък има намерение скоро да има. Само кеси да обсъжда другите хора, да им вади постове отпреди години, да ги разобличава и да злобее.

Какво точно те присърбя? Май не ти е удобно да видиш, че не съм инициирала обсъждане на майчинството първа, не само в тази тема, но и изобщо. Просто има някои хора, които, за да се изтъкнат колко правилно живеят, започват да нападат тези, които не живеят като тях, в частност и мен поименно. Сигурно ще ти е по-приятно: а). да се възхитим дружно колко са прави; б). да се засрамим тези, които не живеем като тях и да си направим сепуко от мъка; в). да спрем да пишем, след като са ни обвинили колко сме пристратени към този род теми, защото си защитаваме позицията, след като директно сме обвинени за нещо си... обаче няма да стане. Дори да не ми е интересна темата, ще продължа да пиша, защото съм в правото си и по-скоро ще разгоня инициаторките, които всяка тема обръщат към себе си с подобно тупане на гърдите, като едновременно с това нападат хората с различно мнение.

Кажи какъв пост съм извадила отпреди години, въобще вадила ли съм цитати със стари постове или ти е леко дискомфортно (всъщност не много леко май), че не страдам от Алцхаймер все още и съм запомнила неколкократно повтаряни като мантри неща?

Абсолютно. Бях изумена, кога прочетох с каква омраза и надменност пише въпросната персона, с най - правилният и единствен избор за т.нар. стари моми, с каква злоба ги анализира и колко ъкъл дава. А злобата и завистта и към успелите и красиви жени е пословична. Не пропуска тема, в която да обясни колко са зле всъщност. Патология като по учебник, просто. На зла круша, зъл прът. Много правилно, Кукумицинке. Peace
Виж целия пост
# 1 823
Зависи и от "много красивата успяла изключително умна" стара мома на около 35.Когато има какво да каже и е наясно как се е получило,а не "мъжете са гадни,няма един свестен ,що не искат да се женят за мен и да ми направят деца,като съм толкова невероятна"?
Виж целия пост
# 1 824
Първо четяхме, като беше разведена, колко е хубаво така да си свободна и независима, да се събереш и "прегрупираш", да си поставиш цели и ясен план за живота, като вече си с безценен опит и съответно много по-привлекателна за мъжете като разведена с дете от момите. После, като срещна втория мъж, започна да пише, че едно момче не може да бъде отглеждано без мъжки пример, непременно трябва да има баща. Особено полезно е, ако е втори брак, защото вече си взел поуките си от първия и си много по-мъдър, врял и кипял. Естествено, като забременя няколко месеца от началото на връзката, това беше най-добрият вариант, няма какво толкова да се умува, а и второто дете е задължително /имаше пространни наблюдения колко залюхани са единствените деца/, и то с перфектна разлика от първото като на нейните. Третото дете е най-добре да е породено, защото така наведнъж ще ги изгледаш и после ще градиш кариера без прекъсване.
Виж целия пост
# 1 825
Само да добавя, че докато беше още с момче само, обясняваше как е най - добре да си мъжка майка. Жената винаги завиждала подсъзнателно на дъщеря си за младостта и красотата  Shocked, абе въобще много е кофти да си женска майка. Купища суперлативи за момчето и майка му с една дума, и супер гадости за майката и дъщерята. Общо взето Елиът Арансън и глава "оправдаване на собственото поведение" пасти да яде, пред този жив пример.
Виж целия пост
# 1 826

Едва ли ще спя с 30-годишна тогава, но не значи че ще кажа "не ги бива, много са малки" и да точа лиги по кугърки на 45. Това би било да кажа "гроздето е кисело".
Че, те- кугърките на 45 няма да ти обърнат никакво внимание, точно защото са кугърки.
Освен ако не влагаш някакво друго значение в думата.
Виж целия пост
# 1 827
Първо четяхме, като беше разведена, колко е хубаво така да си свободна и независима, да се събереш и "прегрупираш", да си поставиш цели и ясен план за живота, като вече си с безценен опит и съответно много по-привлекателна за мъжете като разведена с дете от момите. После, като срещна втория мъж, започна да пише, че едно момче не може да бъде отглеждано без мъжки пример, непременно трябва да има баща. Особено полезно е, ако е втори брак, защото вече си взел поуките си от първия и си много по-мъдър, врял и кипял. Естествено, като забременя няколко месеца от началото на връзката, това беше най-добрият вариант, няма какво толкова да се умува, а и второто дете е задължително /имаше пространни наблюдения колко залюхани са единствените деца/, и то с перфектна разлика от първото като на нейните. Третото дете е най-добре да е породено, защото така наведнъж ще ги изгледаш и после ще градиш кариера без прекъсване.

Имаш ли по-добри препоръки?

Между другото все още съм на същото мнение за момчетата и щях да съм много на кеф да съм мъжка майка.
Виж целия пост
# 1 828
Зависи и от "много красивата успяла изключително умна" стара мома на около 35.Когато има какво да каже и е наясно как се е получило,а не "мъжете са гадни,няма един свестен ,що не искат да се женят за мен и да ми направят деца,като съм толкова невероятна"?

Ти смени ника, но са все така неясни изказванията ти. Когато какво било?  newsm78 Какъв извод трябва да си направим от тези 3 реда?
Виж целия пост
# 1 829

Признай си, стари компромати ли вадиш, или просто ти се е набило в главата, след като то не се спря във всяка една тема да си повтаря мантрите, за каквото и да е темата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия