как да познаете, че излизате с женен мъж след бързи срещи на clubr

  • 119 450
  • 2 450
# 2 085
Пропускаш нещо важно, а то обяснява поне част от нежеланите бременности на любовницата. Има мъже, които са образовани, реализирани кариерно, но сексуалната им култура е още в подготвителна група.

В бг-мама съм чела как отиват мъж и жена на море, обаче на жената ѝ идва и съответно казва на мъжа, че не иска да влиза във водата, защото е в цикъл. След 1-2 часа мъжът пак я подканя, тя му обяснява пак, че не иска, защото е неразположена, и мъжът я пита: И какво, цял ден ли ще си неразположена?
Виж целия пост
# 2 086
На мен във форума са ми се подигравали, защото съм споделяла, че ползвам презервативи като метод за контрацепция. Как можело да сме женени и още да ползваме презервативи. Все едно брачното свидетелство има свойства и на контрацептив... При някои има де, не е като да не сме чели "жена ми не иска да правим секс".
Хайде, "неразположена съм" е доста разпространен жаргон, странно е да не го е чувал никога, ама ако беше казала "лелката", "минката" или някоя друга форумна роднина, мъжът съвсем щеше да се опули.
Виж целия пост
# 2 087
Имам подозрението, че подигравката идва от следната идея:
Ако в брака правите секс с презерватив, то може да си изневерявате и имате едно ниво на защита срещу болести. Така че подигравката не е за презерватива, а за това, че може би носиш рога. Доста извратена логика, според която ако се "пазите" в брака, то има нещо навън.

Виж целия пост
# 2 088
На мен във форума са ми се подигравали, защото съм споделяла, че ползвам презервативи като метод за контрацепция. Как можело да сме женени и още да ползваме презервативи. Все едно брачното свидетелство има свойства и на контрацептив... При някои има де, не е като да не сме чели "жена ми не иска да правим секс".
Хайде, "неразположена съм" е доста разпространен жаргон, странно е да не го е чувал никога, ама ако беше казала "лелката", "минката" или някоя друга форумна роднина, мъжът съвсем щеше да се опули.

Е, абсурт и Популе сравнително наскоро обясняваха, че явно сме нямали доверие на партньорите си и те не ставали, щом не сме искали или не можели с прекъснат полов акт да се предпазваме. Истинският мъж нямал проблеми с предпазването по този начин. Нищо, че после същата абсурт твърдеше, че завела на доктор приятелката на сина си, за да ѝ предпише докторът хапчета, в допълнение към презерватива.

п.п. По памет го писах, някъде в темата за мунчовците го бях чела, може да не е било точно неразположена, но със сигурност беше нещо много популярно казвано за менструация. Ако ми кажат "лелката" и аз няма да се сетя какво е. Сега от контекста предполагам, че е това.
Виж целия пост
# 2 089
Абе то и на мен са ми обяснявали за това "пазене"- и все имат аборти тия "пазени" жени. Щото то всъщност цялото му име е "пазене чрез прекъснат полов акт и ако се наложи- аборти".
Виж целия пост
# 2 090
Сирен, изобщо не ми беше хрумвало, ама е логично, да  Simple Smile
Кукумицинке, как може толкова време да си във форума и още да не знаеш за лелката и за минката? То е все едно да не знаеш какво е мм, ам, педи и свеки.
пп: нямам против пазенето чрез прекъснат полов акт, ама ако цялото му име е "пазене чрез прекъснат полов акт и ако стане фал - не е голяма драма, ще си го гледаме".
Виж целия пост
# 2 091
А "минка" съм го чувала, но не в смисъл на цикъл, а на женски полов орган.
Виж целия пост
# 2 092
пп: нямам против пазенето чрез прекъснат полов акт, ама ако цялото му име е "пазене чрез прекъснат полов акт и ако стане фал - не е голяма драма, ще си го гледаме".

Това е начинът да избягаш от неприятното усещане на "бебеправене" и ако не ти харесва усещането, че се опитваш да се застреляш в крака:)
Виж целия пост
# 2 093
Е, абсурт и Популе сравнително наскоро обясняваха, че явно сме нямали доверие на партньорите си и те не ставали, щом не сме искали или не можели с прекъснат полов акт да се предпазваме. Истинският мъж нямал проблеми с предпазването по този начин. Нищо, че после същата абсурт твърдеше, че завела на доктор приятелката на сина си, за да ѝ предпише докторът хапчета, в допълнение към презерватива.

п.п. По памет го писах, някъде в темата за мунчовците го бях чела, може да не е било точно неразположена, но със сигурност беше нещо много популярно казвано за менструация. Ако ми кажат "лелката" и аз няма да се сетя какво е. Сега от контекста предполагам, че е това.
Ами, то си е така- ако се увериш, че мъжът ти може да пази, защо да не използваш този метод?
И твърдо цинично звучи, да искаш аз да съм убедена, че синът ми може да го ползва със същата сигурност.
Интересно ми е, как не можа да запомниш основното, което споделих- че съм правила аборт следствие скъсан презерватив?
Виж целия пост
# 2 094
Абе то и на мен са ми обяснявали за това "пазене"- и все имат аборти тия "пазени" жени. Щото то всъщност цялото му име е "пазене чрез прекъснат полов акт и ако се наложи- аборти".
Да, бе, да!
А, тия, пазени с презерватив, като се скъса, ако се наложи- песен пеят, не абортират! Mr. Green
Виж целия пост
# 2 095
А аз се чудя как е възможно в днешни дни изобщо да се стига до аборт, при положение че има доста мерки, които да вземеш преди това. Но, щом се случва и любовницата да забремнее, какво се чудя, поне с последните коментари стана ясно как въобще е възможно да направиш бебе ако не искаш, хората са си невежи, това е.
Виж целия пост
# 2 096
Много мъже израсват с идеята,че това са женски работи и нямат нуждя дя ги знаят,а пък момичета отглеждани с идеятя,че сексуалното образование е мръсно нещо и още повече ще ги подтикне да правят секс.
Ориенталщината ни си стои.
Виж целия пост
# 2 097
Ами, то си е така- ако се увериш, че мъжът ти може да пази, защо да не използваш този метод?
И твърдо цинично звучи, да искаш аз да съм убедена, че синът ми може да го ползва със същата сигурност.
Интересно ми е, как не можа да запомниш основното, което споделих- че съм правила аборт следствие скъсан презерватив?

Е, как точно става уверяването, че може да те пази? Като стискаш палци по време на акта да не те забремени, докато се уверяваш? Някакви сухи тренировки ли има? Примерно, действа си човека с надуваема кукла/пай/пъпеш/изкуствена вагина... и ти стоиш до него с хронометъра да засичаш дали ще го извади на секундата. Как ще звучи цинично - синът ти не е ли истински мъж че не може да пази по този начин? Защо му нямаш доверие?
Виж целия пост
# 2 098
Удивлявате ме в този век и култура от зрели жени да се говори за предпазване от бременност с прекъснат полов акт, аборт при 'случайна бременност' и т.н.  ooooh!

Виж целия пост
# 2 099
Какъвто и да е векът и културата, организмът е фино нещо и не на всеки действат по един и същи начин нещата. Така че от една страна съм съгласна, че не може да накараме 100% от жените да се пазят с високоефективните и технологични средства, щото имат странични ефекти.

Но пък има начини по-щадящите методи да се направят по-сигурни. Между другото най-простото решение за бекъп при скъсан презерватив е да се ползва презерватив + спермицид. След това спешна контрацепция, или поставяне на спирала веднага след фала. Така че ето ти три начина да не се стигне до аборт.

А който ползва несигурен метод, наистина е най-добре да може да си го гледа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия