Звездни компромати - 280 част

  • 96 788
  • 733
# 75
Ето ви един балетист със съвсем различен вид.Какво ще кажете за тялото?

Скрит текст:

Виж целия пост
# 76
Ето ви един балетист със съвсем различен вид.Какво ще кажете за тялото?

Скрит текст:

Много харесвам оформени прасци,но на балетиста ми идват в повече.
Виж целия пост
# 77
Балетистите ги отварям, интересни са ми. Последния не е мой тип, харесвам Полунин  Heart Eyes
Виж целия пост
# 78
Балетисти не, но ако може още снимчици на братята Хемсуърт и Джо Манганиело  Embarassed
Виж целия пост
# 79
Вечеря с Владо Николов:

http://www.sportal.bg/news.php?news=596994

Скрит текст:



Балетистите са ми интересни, но не точно красиви.
Виж целия пост
# 80
Ето ви един балетист със съвсем различен вид.Какво ще кажете за тялото?
Бие на културист, не ми харесва.

Ето това е мъж! Какво тяло и ръст! Blush  Heart Eyes
Добре че има влак за всички пътници, че да не се бием за едни и същи  Mr. Green на мен мъжете с такъв ръст са ми несъразмерни. Главите им се губят, сякаш са прикачени на чуждо тяло. Ето приятни (за мен) пропорции  Simple Smile
Виж целия пост
# 81
Бекъм шие рокли за кукли. http://www.vesti.bg/lyubopitno/lyubopitno/vizhte-kak-dejvid-beky … -za-kukli-6051876
Виж целия пост
# 82
А обсъждания Брад Пит наистина е като хамелеон с жените си. Преди ми харесваше повече. А Джони Деп си ми харесва евър.
Виж целия пост
# 83

няма спирка тая жена!

Новите й очила, дизайна им е посветен на отварянето на нов бутик в Хонг Конг:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 84
Уфф, филтъра  Tired

Цък
Цък

Докарало се до 5 бона заради родословието до девето коляно  Whistling
Виж целия пост
# 85

Ето това е мъж! Какво тяло и ръст! Blush  Heart Eyes
Добре че има влак за всички пътници, че да не се бием за едни и същи  Mr. Green на мен мъжете с такъв ръст са ми несъразмерни. Главите им се губят, сякаш са прикачени на чуждо тяло. Ето приятни (за мен) пропорции  Simple Smile
Този от снимката, която ти си дала, също изглежда много добре.  Това е любовника на Лонгория, нали? Grinning
Виж, аз също не харесвам мъже, които са имали ръст, но много слабо и издължено тяло и са започнали да блъскат във фитнеса. В такъв случай тялото им става мускулесто, но главите им остават малки Confused Няма как да харесам такъв тип. Но Крис ми изглежда съвсем нормален, т.е. тялото му е оформено във фитнеса, а не "са създавани мускули" .
Виж целия пост
# 86
 fata_morgana - е, поне на този клон/Джони Деп/ май не сте много, че другите ще ги счупим, даже и малките клони сме окупирали Mr. Green hahaha hahaha hahaha


Така е, защото при нас, всичко е криворазбрано. В цял свят стана модерно да си с естествената форма на веждите си, а не със супер тънки, или татуирани, само нашите звезди, обаче, решиха, че трябва и да ги подчертават...с маркер.


Абсолютно съм съгласна! С целия пост, но това е водещото при нашите..
Толкова много искат да изпъкнат, да се набият в очи, да са нещо повече и хай, че се самозабравят и стават тези плашила, които гледаме всеки ден. Жалко, много ми е мъчно за млади жени, направени на чучела, които като им кажа на колко години съм и не ми вярват Laughing
Виж целия пост
# 87
Този от снимката, която ти си дала, също изглежда много добре.  Това е любовника на Лонгория, нали? Grinning
Той Simple Smile но само като пропорции торс-глава-крайници го давам иначе ми е прекалено наблъскан в този си вид Simple Smile
Виж целия пост
# 88


Цък
Цък

Докарало се до 5 бона заради родословието до девето коляно  Whistling
прилича на нея малко
Виж целия пост
# 89
Толкова много искат да изпъкнат, да се набият в очи, да са нещо повече и хай, че се самозабравят и стават тези плашила, които гледаме всеки ден. Жалко, много ми е мъчно за млади жени, направени на чучела, които като им кажа на колко години съм и не ми вярват Laughing
Да, така е - изненадват се, че някои жени естествено си младеят на 40, а те още от 20-годишни се бодат с ботокси, хилаурони и се опъват с разни мезоконци. Много съм образована, щото около мен е...  Mr. Green

Пък Джонито поодъртя, но пак ми е хубав, повечето млади дето въздишате по тях тук не ги познавам. Изостанала съм нещо като не гледам тв...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия