
Наминавам да поздравя имениците, ако има такива сред нас тук или във Вашите семейства и отивам да се глася за тръгване към Пловдив



- лек път.
- традициите не са това, което бяха.
За Сминдух на карсули не бях чувала. Никога не е късно човек да научи нещо ново. 

За Сминдух на карсули не бях чувала. Никога не е късно човек да научи нещо ново. 
на всички и добро настроение въпреки лошото време. 




...Но пък по Жоровден почиваме, че тогава е именник, а и баща ми - също
Поради тази причина и агънцето по традиция тогава спира да блее 
Факт е, обаче, че помага, но най-много помага честото кърмене/цедене.
(btw от днес Синята зона в Пловдив ставала 1.5
)
) на културно мероприятие 

На възстановката на Априлското въстание в Копривщица не можахме да отидем, понеже бях на работа, но и в Брацигово щяло да има и малкият ще е доволен 
на всички
За да ви е по-лесно, измих и нарязах марулката. Добър апетит 
, която за вас обаче не става 
. Навремето, оставах с двете чавета сама, а гаджето на дежурства, на учение, на поход и какво ли не още. Разликата им беше много малка - 1г 8 мес. Понякога си помагахме по съседски. Нали всички бяхме на един хал. Ех, какви славни времена бяха. Тогава си заработихме най-здравите приятелства и най-хубавите спомени. Приятелствата и спомените ни топлят и днес... Най-добрите ни приятели ни поканиха за Великден, защото знаеха, че децата ни отиват при сватовската рода, та да не сме сами. Трогнаха ни, поблагодарихме, но си останахме у дома, защото бяхме поканили вуйна ми и третото ни дете( племенника ). 




Факт е, обаче, че помага, но най-много помага честото кърмене/цедене.
Вече сме си у дома, след голямото преяждане. Хубави са ни празниците със семействата, но това постоянно ядене и местене от маса на маса винаги ми идва в повече. Сега смятам една седмица да не готвя нищо и да си хапваме лека храна с повече плодове, зеленчуци и тараторче
Препоръчани теми