Съпруги на военнослужещи - 17

  • 61 596
  • 744
# 390
Добро утро  Peace

Наминавам да поздравя имениците, ако има такива сред нас тук или във Вашите семейства и отивам да се глася за тръгване към Пловдив Simple Smile  Hug Hug

Виж целия пост
# 391
Добро утро!
Кафе ...


ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!

Честит имен ден на празнувалите вчера и на празнуващите днес. Simple Smile

Ммм ... страхотни неща сте показали, но аз съм се опитвала веднъж да меся козунак и не се получи, и втори опит нямам. Sad

 На travel - лек път.

Виж целия пост
# 392
Здравейте и от мен,намерих малко време докато бебока спи,а каката е на танци да мина набързо да ви нагледам.Някой ако знае нещо за стимулиране на кърмата ще съм много благодарна ако сподели,че нещо не ми достига кърмата и от днес дохранвам,а ми се иска да си я кърма колкото може повече

Малко късно се включвам , но за стимулация на кърмата пих Сминдух - на капсули !!! Доволна съм и вече сме на 1,6 год и продължаваме да си цокаме - като новородено.
Виж целия пост
# 393
Ей, голямо затишие в блокчето ни. Прибрахте ли се момичета? Как изкарахте празника?
Лошото време ни закотви у дома. На мен ми хареса такова празнуване-примък, отмък, от масата на диванчето и пак на масата. Все се заканвам да не правя по много неща и като се зададе празник съм като луд с картечница. И това, и това, и онова...После преяли, натежали и с храна за дояждане поне за три дни напред. Не ме мислете до Гергьовден. Не ме търсете в кухнята до печката. Simple Smile
Днес празнувахме със снахата, сина и чаветата. Имаше бой с яйца, хапване, пийване, литературно музикална програма. Научих нова детска песничка от внучката Simple Smile - традициите не са това, което бяха.
Утре ще почивам от почивката, а в сряда и четвъртък ще потръстича. После пак празник!
Момичетата, които поддържаха огъня в темичката - МЪНИЧЕТО, ДУНДИ, ДЖУЛИ, СГГ, I MISS YOU и ДАФИНОВОТО ЛИСТЕНЦЕ (с много хубави текстове ни зареждаше), ходом марш пред строя за награждаване Simple Smile
Лека нощ, военни красавици.

ПП Кой ме изпревари? ДИДИ_БИЛИ. Hug За Сминдух на карсули не бях чувала. Никога не е късно човек да научи нещо ново. Simple Smile
Виж целия пост
# 394
Flo51, и аз съм така
нали ММ започна да празнува днес, щото вчера ни пазеше.. та вчера без него, днес с него.  ooooh!



от утре ще я караме само на марули  Laughing дали ...

отивам да лягам, че утре ме чака тежка програма.
 Hug
Виж целия пост
# 395
ПП Кой ме изпревари? ДИДИ_БИЛИ. Hug За Сминдух на карсули не бях чувала. Никога не е късно човек да научи нещо ново. Simple Smile




Това нещо пих и препоръчвам за кърма.....

[/quote]http://www.bilki.net/index.php?m=320&lang=1&k_bilki=3906 … amp;bilki_pr=2983
Виж целия пост
# 396
Добро утро,Христос воскресе,ние празниците ги изкарахме в къщи,бабите,брат ми с племенницата,сестрата на ММ с племенницата, ни бяха на гости,беше много весело,голямо тичане по двора и голямо борене на яйца.
Днес за пръв път съм сама с двете деца,да видим как ще се справя.
Много  Hug на всички и добро настроение въпреки лошото време.
Виж целия пост
# 397
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ, момичета Simple Smile
Страхотни почивни дни бяха при мен. В събота аз и децата боядисахме около 60 и няколко яйца и омесихме 3 тави вкусни козунаци. В неделя сложихме рано агънцето да се пече и отидохме да се забавляваме на организирания от общината празничен концерт. Играха местни ансамбъли и ансамбъл "Българе". Това ни зареди с още празнично настроение, след това се събрахме роднините и продължихме с танците и песните Simple Smile
Сега съм на работа, добре че е спокойно. Довечера един колега се пенсионира и ще ни събира във военния клуб да почерпи, пък утре на поход към планината Витоша. Събирахме пари и ще си печем агънце. И така работна седмица ще свърши.
Целувки и много прегръдки от мен!
Виж целия пост
# 398
Добро утро и от мен. Хубави празници - повод да се съберем със семейството си. Ние празнувахме в събота,т.е. бяхме всички при нашите. В неделя, на Великден ходихме с братята ми и техните семейства по водопади . разтоварващо и много зареждащо. У нас няма традиция да печем агне, пък и не го ядем. Само в събота боядисвахме яйца с моите 2 момичета, козунаците ги купувахме. След време като поостарея и помъдрея може и да се пробвам да меся такива, но сега изобщо не ме влече Embarassed. Времето е ужасно, май взе да ми писва, ама какво да се прави, не мога да му влияя ooooh!
Успешна седмица на всички ви!
Виж целия пост
# 399
Привет и от мен Hug
Гледам за кафето и закуската никой не е погрижил, днес явно ми е ред и ми се пада hahaha


Ние по празниците се редуваме с ММ зад оградата... В събота беше той, вчера - аз, днес - пак той newsm78 ...Но пък по Жоровден почиваме, че тогава е именник, а и баща ми - също Simple Smile Поради тази причина и агънцето по традиция тогава спира да блее Joy

Диди-били и аз съм пила Фенугрийк - по времето на баткото... Колко шишенца изгълтах само аз си знам #Crazy Факт е, обаче, че помага, но най-много помага честото кърмене/цедене.

Днес нищо няма да правя - мислих да отскоча до центъра, за да купя билети за един концерт, но съм без кола, а времето тук е ужасно Crossing Arms (btw от днес Синята зона в Пловдив ставала 1.5 Peace)
Свеки се съгласи да гледа децата на 12 вечерта и ще водя гаджето (по Фло Hug) на културно мероприятие Mr. Green От цялата работа, аз съм най-доволна, защото съм голям фен на изпълнителите  superuuHands Clap superuu Hands Clap superuu
На 11 вечерта и на 12 през деня пък е празника по случай Освобождението на родното ми градче и ще отскочим и до там Heart Eyes На възстановката на Априлското въстание в Копривщица не можахме да отидем, понеже бях на работа, но и в Брацигово щяло да има и малкият ще е доволен Simple Smile

 Hug на всички
Виж целия пост
# 400
Привет военни красавици. Радвам се, че всички рапортуващи са изкарали добре празника.


За Дунди, а и за всички останали Wink За да ви е по-лесно, измих и нарязах марулката. Добър апетит Simple Smile

ДУНДИ, потърсих картинката дето си ни сложила, но тъй като не я намерих на бабите сложих друга закачка Wink, която за вас обаче не става bowuu

ДИМИТРОВА, ти си ни геройче. Ще се справиш миличка, не се и съмнявам Hug. Навремето, оставах с двете чавета сама, а гаджето на дежурства, на учение, на поход и какво ли не още. Разликата им беше много малка - 1г 8 мес. Понякога си помагахме по съседски. Нали всички бяхме на един хал. Ех, какви славни времена бяха. Тогава си заработихме най-здравите приятелства и най-хубавите спомени. Приятелствата и спомените ни топлят и днес... Най-добрите ни приятели ни поканиха за Великден, защото знаеха, че децата ни отиват при сватовската рода, та да не сме сами. Трогнаха ни, поблагодарихме, но си останахме у дома, защото бяхме поканили вуйна ми и третото ни дете( племенника ).

НИКИ, браво момиче! Ти месиш козунаци??? Супер си, издигаш ми се още 1.70 м. в очите Wink

АЛБЕНКА, ти само кажи, ще те научим да месиш. По-точно, ще те чакаме да поостарееш и помъдрееш и тогава hahaha Joy Joy Joy

И СГГ ще я включим в групата за обучение. Я какви красиви неща твори, а някакви си козунаци ще ѝ се опънат. Не може да бъде! Simple Smile

МЪНИЧЕТО, след като и тя прави козунаци, ще я назначим за главен инструктор. Мъниче назначена си вече! Simple Smile

I MISS YOU, кой излезе победител в боя с яйцата? Ти, или любимото момче?

ДАФИНОВОТО ЛИСТЕНЦЕ на къде ли запраши?

Чакам с нетърпение да се прибере САД УОМАН, да разкаже какво е видяла.

Другите момичета също ги мисля. Дано се обадят по-скоро.

На всички хубав ден. Аз днес мързелувам. Откога не ми се е случвало това Mr. Green

ПП Я да видя кой ме изпревари? Младото си е младо, а може и ролерите да е сложила. Къде ще се меря със спортното Мъниче? Миличка, прибери закуската, докато не се е събрала дружината и да я нападне. Днес по идея на Дунди - менюто е маруля... Иначе ще трябва да въртим обиколки на квартала tantrum

Виж целия пост
# 401

Диди-били и аз съм пила Фенугрийк - по времето на баткото... Колко шишенца изгълтах само аз си знам #Crazy Факт е, обаче, че помага, но най-много помага честото кърмене/цедене.

 


О да съгласна съм - две мнения няма по въпроса колкото по-често се кърми - толкова по-вече кърма... Peace
Виж целия пост
# 402
Да се отчета и аз Simple Smile Вече сме си у дома, след голямото преяждане. Хубави са ни празниците със семействата, но това постоянно ядене и местене от маса на маса винаги ми идва в повече. Сега смятам една седмица да не готвя нищо и да си хапваме лека храна с повече плодове, зеленчуци и тараторче
Виж целия пост
# 403
Момичета как Ви се радвам че сте си прекарали добре на празника.Ния беше с гноина ангина и мн.висока температура.След нея и Мм и майка се разболяха.Та като цяло голям ужас.
Виж целия пост
# 404
Христос воскресе, мили момичета! Бъдете живи и здрави!
И аз трудно се адаптирам към работния график. Гостувахме в Костенец, но времето беше лошо. Иначе ядохме и пихме с мярка. Трябва да ми стане роклята за бала Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия