Добро утро момичета.Днес явно е мой ред за кафето.Да се надяваме днес на по малко дъждове.Пожелавам ви един прекрасен и слънчев ден.

Беше страхотно, събрахме се семейтвото с децата и беше много хубаво. 



за всички останали
Беше страхотно, събрахме се семейтвото с децата и беше много хубаво. 




Хубава вечер.
помрачили са ви се празниците, то и моето момиченце се разболя - кашля много и сега е в къщи
. СетиБети ама голям карък е тази ваша кола.
. На другия ден - същата програма - маса,маса и пак маса, навън 
. Довечера се каним да ходим в Арена Армеец на концерта, въпреки че програмата на търновци и старозагорци я знам наизуст (в Търново не пропускам да ги гледам
), но си е събитие, много интересно при това...Два дни прелитат самолетите от парада, та видях и тях
. Утре не знам дали ще стигнем до площада, въпреки че ми се иска, но като се сетя каква охрана е, докато стигнеш да гледаш, пък и не се знае дали ще се пласираш добре сред множеството, май е по-добре по тв вкъщи, повече работи ще се видят, и ако времето е такова начумерено пак... И малко инфо от кухнята
- ще има интервю с двама курасанти от блока на НВУ-то, който по спомени май ще е трети след ВА.

Днес и мен ме зарадва шефа, че ми става вече една година във фирмата и решил да ми повиши заплатата
Препоръчани теми