Дано утре е по-хубаво времето, разхожда ми се.
Фрози, аз почнах да я обръщам по-често по коремче и мрънка, не мрънка почна да вдига малко повече главичка, но не е както гледам снимки на някои бебета. Тази невралгия как я констатираха? За юздичката, много съм се зверила, но не мога да я преценя, поне по това, което съм чела.
Относно стоенето по корем - аз Коко го слагам по 2-3 пъти на ден и на активната гимнастика по толкова пъти. През останалото време е в шезлонга с висящи играчки или сме на разходка. Гимнастика освен изброеното и да го повдигам леко за ръчички и да му разтварям крачетата не правя. Никой не ми е обяснявал по-различна гимнастика, мислех че няма друго
Ще разкажеш ли на теб какви упражнения ти казаха да му правиш?
пробвай!
и ако не й видя напънатата зачервена физиономия няма й да разбера. Това някакъв напредък ли е?
и ако не й видя напънатата зачервена физиономия няма й да разбера. Това някакъв напредък ли е? 
и ако не й видя напънатата зачервена физиономия няма й да разбера. Това някакъв напредък ли е? 
наливам се с топли чайове и супа, че нищо твърдо не мога да ям.
Frozy, освен за упорството с кърменето, браво и за упорството с педиатрите! Всичко ще е наред!
дано при вас всичко се оправи бързо
Препоръчани теми