Февруарчетата се родиха и света ни промениха 1

  • 35 759
  • 664
# 90
Момичета, нощеска пробвах аспиратора за прахосмукачка, защото не можеше да заспи от секрети. Първо пробвах само с пръскане на Стеримар, но нямаше ефект и тогава се включи тежката артилерия. Ами да ви кажа съм доволна, дръпна сопола, направо изхвърча като тапа.  Wink
Виж целия пост
# 91
Точно така Гери  Hug Няма смисъл да се мъчи милото  Hug
Иначе и на мен ми казаха да не давам вода до 6 месец но аз предлагам  Peace Алекс не се възползва много но като направя на чай пие  Heart Eyes
Виж целия пост
# 92
Здравейте мами. Аз бях с термин 19.03, но бебка се роди на 21.02. От около 4 дни имаме много газове от които я боли коремчето и пръцка страшно много. Момичета бебка реве непрестанно. Събужда се винаги с рев и по цял ден е на ръце в противен случай плаче безпирно. Бодува по цял ден. Споделете при вас как е? Плачат ли много вашите бебенца? Как ги забавлявате, успокоявате?
Виж целия пост
# 93
Здравейте мами. Аз бях с термин 19.03, но бебка се роди на 21.02. От около 4 дни имаме много газове от които я боли коремчето и пръцка страшно много. Момичета бебка реве непрестанно. Събужда се винаги с рев и по цял ден е на ръце в противен случай плаче безпирно. Бодува по цял ден. Споделете при вас как е? Плачат ли много вашите бебенца? Как ги забавлявате, успокоявате?
Aз давам биогая сутрин. А и аз пия пробиотик. И внимавай какво ядеш..аЗ спрях сладкото и намалих млечните и май се пооправи детето. И се оказа
, чв в мюслите ми имаше ленено семе, мисля, че от него имаше мн газпве. Иначе много плачеше първия месец, давах лефакс за колики, но от него се запичаше и се напъваше , болешв го корем.Та помисли какво му даваш. Инче...гушках го и се чудех какво да правя . Успех
Виж целия пост
# 94
Ох, аз добре си хапвам сладичко!  Wink Ама не мисля да го спирам, защото и без това съм изморена и поизнервена и с него ми става малко по-добре. Малкия също е ровльо, когато го закачам и му говоря се хили, но не трябва да ме изпуска от поглед иначе веднага ревва.
Виж целия пост
# 95
И Мишо има колики и както си спи спокойно и се буди с рев, също се върти и има газове, педиатърката ми каза да внимавам какво ям - чаша кисело мляко, 100 гр сирене, чаша прясно мляко, и повече ориз, картофи, да намаля сладкото, капките биогайя давам в 4 следобед, така ми пише в рецептата, предполагам, че защото коликите са по-изострени следобед. Да го държа повече по корем. Давам и едни капки био амика, но в общи линии докъм 3-я месец може да продължат. Най-много се успокоява като му пея и като е в количката в движение, обича по-разнебитени алеи с леко подрусване и тогава заспива най-лесно, когато го боли повече и времето не позволява, също го слагам в количката и го успивам вкъщи в нея. : )
На нас днес ни биха ваксината, дано няма някаква силна реакция. Нещо има разминаване и в теориите на докторката от болницата и личната лекарка относно лепенката на пъпчето и сега я махнахме за два дни да почине малко.
Виж целия пост
# 96
Ние плачем /пу пу пу/ само когато е гладна много и е наакана  Heart Eyes

Вчера да ви кажа и да се оплача  Joy Joy Joy се изхарчили 11 памперса  Mr. Green ooooh!
Мисля да пращам дядо и и баща и да работят в някоя памперсова фабрика  ooooh! не мога да и смогна вече  Joy
Вие как сте в това отношение ? newsm78
Виж целия пост
# 97
Здравейте мами. Аз бях с термин 19.03, но бебка се роди на 21.02. От около 4 дни имаме много газове от които я боли коремчето и пръцка страшно много. Момичета бебка реве непрестанно. Събужда се винаги с рев и по цял ден е на ръце в противен случай плаче безпирно. Бодува по цял ден. Споделете при вас как е? Плачат ли много вашите бебенца? Как ги забавлявате, успокоявате?

Добре дошла при нас  Hug bouquet
Виж целия пост
# 98
Вчера да ви кажа и да се оплача  Joy Joy Joy се изхарчили 11 памперса  Mr. Green ooooh!
Мисля да пращам дядо и и баща и да работят в някоя памперсова фабрика  ooooh! не мога да и смогна вече  Joy
Вие как сте в това отношение ? newsm78
Сменям по 4-5 памперса.  Thinking Дали пък не е малко? newsm78
Виж целия пост
# 99
Вие как сте в това отношение ? newsm78
Супер. С многократни сме.
Виж целия пост
# 100
Аз сменям по 5-6 памперса на ден. Относно коликите, сутрин и давам био Гая на първото хранене, а след това с всяко следващо давам Абоколикен.
Виж целия пост
# 101
Относно памперсите, аз сменям преди всяко хранене, което прави 8, но често точно след като се нахрани се изаква и се налага да го сменя пак, защото ми става мъчно цели 3 часа да седи наакан, така че тези 11 памперса не ми се виждат никак много и на мен. Малко скъпичко излиза, но съм го приела, че ще е така, поне докато малко поотрасне, после ще почна по-лежерно.
Виж целия пост
# 102
Момичета, как се казва групата във Фейсбук?
Виж целия пост
# 103
Вие как сте в това отношение ? newsm78
Супер. С многократни сме.
здрасти, дали ще е удобно, ако ми дадеш малко информация за многократните пелени? Марка, подложка и от къде ги купуваш, че напоследък се замислям да минавам на такива. Веднъж ми се подсече и предполагам, че не е само от жегата, но  и от памперсите, които не са памучни....
Предварително благодаря за отговора! Grinning


Виж целия пост
# 104
Замислих се колко ли ще е удобно с тези многократни гащи ?  newsm78
На нас ни трябват поне 5 чифта, че мацката доста ачка и пика  Heart Eyes Да няма да пера през 1 час гащи  Mr. Green
Не знам  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия