https://twitter.com/KeremBrsnFans/status/745271087496298496
И видео как се боксираме от днеска

И нещо старо в компания на Мелтем Джумбул и Назлъ Йозчелик



мерси за снимките.
Ама много е сладко и усмихнато момчето ни.
И добре се боксира...

Но е много слабичък и пробужда у мен желание да го нахраня.


мерси за снимките.
Ама много е сладко и усмихнато момчето ни.
И добре се боксира...

Но е много слабичък и пробужда у мен желание да го нахраня.

,че съм станала много кг скоро ще се движа като мечките


Ще се открива през декември. 

благодаря за важното уточнение.








Няма да забравя как плаках точно на тая сцена...
Нищо, млада е още, има време да прави проба-грешка.
Съгласна съм с теб за останалото. 

Препоръчани теми