
Ама съвсем се загубихте.
Хайде, да ви пусна нещо новичко, белким ви привлече.

Хубав ден ви желая!

Хайде, да ви пусна нещо новичко, белким ви привлече.





Аз кротко си го чакам да ни се яви от екрана с ново дизи
Честит Рожден Ден !!! Много здраве,любов и вдъхновение ти желая

Хубав празник 
и поздрав от мен
Честито на патерица,
да е жива и здрава, и да не ядосва много Керо.

добре дошла.
Изобщо не е проблем - заповядай при нас.
През есента на тази година чакаме новия проект на Керем.

да ви се връщат по тройно с още по хубави емоций и от моите

добре дошла сред нас!

не се знае много.
Сериалът ще е на Ай Япъм, ще се разказва за любовта между боксьор и балерина.
Сега му я търсят. 




не само, че си ги оженила, ами и на меден месец си ги пратила.


и не са се разделили, каквито слухове тръгнаха, след като тя беше сама с майка си в Мармарис, а Керем беше засечен в Истанбул... 
Тази снимка е пуснала тя в инстаграма си вчера. 



Снимката тук не е в оригинал, защото не мога да я взема от там.
Препоръчани теми